Night City [otwarte całą dobę]

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Night City [otwarte całą dobę]

Miasto żyje nocą, prawda? Ten wątek też.




Forum stoi otworem 24 godziny na dobę, ale tylko nieliczni spędzają tu noce. Mamy więc miejsce dla wszystkich szumowin, cyborgów i innych ludzi nocy, którzy postanawiają się zapuścić w ciemne uliczki wielkiego miasta po zmierzchu.

Zasady są proste - piszemy tylko w godzinach 22:00-6:00. Tylko. Rozumiemy się? Hacked. Otwarte całą dobę!

No... to na co czekasz? Wchodź, czuj się jak w domu.
 

Attachments

  • nightcity.jpg
    nightcity.jpg
    96.6 KB · Views: 620
Last edited:
Cze lamki. Przyjmuję zakłady, kto pierwszy zarobi bana.

Faworytowi już dziękujemy za wypowiedź ;).

Za oknem noc, ale po tym trailerze aż zachciało się człowiekowi wyjść na dwór i jakieś nocne fotki miasta pstryknąć. Hm... może jutro się wybiorę na "polowanie".
 
Sorry ludzie, ale bukmacher upadł, bo zakłady były niezyskowne z powodu 100% skuteczności trafień.
 
Taką fotkę pstryknąłem ze swojego pokoju podczas gęstej mgły. I troszkę mi Blade Runnera ten widok przypomina:

View attachment 1212
 

Attachments

  • 29552_460529970660951_1195369138_n.jpg
    29552_460529970660951_1195369138_n.jpg
    42.6 KB · Views: 309
Parę minut do 22, to ja przetrę szklanki może.

A wiecie, że na Interze jest ponad tysiąc użytkowników? Widać, że tematyka i sama baza pomysłu są na Zachodzie (Północy, Wschodzie, Południu, nie bądźmy stereotypowi) dużo bardziej rozpoznawalne, niż u nas.
...ale CDPR jest nasz :D
 
A na forum Wiedźmina nie jest podobnie? Raczej nie ma co się dziwić, skoro ta część forum jest stricte nasz polska, a tam zbiera się cała reszta.
 
@Nighty - z jedynką na pewno tak nie było, nie wiem, jak z TW2, prawdę powiedziawszy, bo nie śledzę tam statystyk - ale miałam i mam wrażenie na forum TW, że polska część jest, hmmm... jak to ująć? Bardziej uporządkowana, przemyślana; bardziej zaangażowana może, z uwagi na słowiańskość klimatu.

A tutaj na dzień dobry jest dokładnie odwrotnie - pogłębia to fakt, że nie widzę tu zbyt wielu użytkowników z "papierowym" zapleczem, a specjalnie założyłam temat dla nich, żeby się dzielili swoją wiedzą. Albo jest ich relatywnie niewielu w Polsce, albo nie trafili tutaj.

Zaangażowanie "merytoryczne", abstrahując już od oryginalnej gry, także na Interze przeważa. Sypią pomysłami, szczegółami technicznymi itp. U nas tego wyraźnie brak. Rozmawialiśmy dziś o tym w niebieskim gronie i chyba rozpoczniemy dokształcanie się w zakresie systemu Pondsmitha - chyba warto.
 

Yngh

Forum veteran
Cyberpunk ma na Zachodzie, a także w Azji sporą siłą przebicia i jest dość uniwersalny, podczas gdy Wiedźmin to jakby nie patrzeć, polski projekt, który na dobrą sprawę szerszej publiczności jest znany dopiero od kilku lat za sprawą gier komputerowych.
 
Brzmi to też w sumie tak, że Polska jest 7 lat za... no... dowolnie wybranym mało rozwiniętym krajem, którego tu nie będziemy wymieniać z nazwy? ;)

W sensie, że to nie nasza para kaloszy i CDPR robi grę na Zachód, i to my będziemy teraz musieli ich gonić?
 
Top Bottom