Night City [otwarte całą dobę]

+
Nie, nie przesadzam. Kiedyś patrzyłem przez pryzmat Wiedźminów, ale najnowsze produkcje niestety zbudowały moją tezę.
 
@undomiel9: To było pytanie do mnie? Gram w Gwinta i widzę jak niski jest poziom polskiej wersji tej produkcji - pomijając błędy językowe (i inne) to czasem po prostu nie wiadomo o co chodzi i trzeba posłużyć się angielską wersją aby zrozumieć.
 
@undomiel9: To było pytanie do mnie? Gram w Gwinta i widzę jak niski jest poziom polskiej wersji tej produkcji - pomijając błędy językowe (i inne) to czasem po prostu nie wiadomo o co chodzi i trzeba posłużyć się angielską wersją aby zrozumieć.
Nie ma się co dziwić. Od HC REDzi już zaprzestali wsparcia wersji polskiej. Jest, bo jest i tyle. Wystarczy popatrzeć na to forum gdzie to Ty "robisz" "za twarz Gwinta" i udzielasz wsparcia, bo nikt z REDów nawet tu nie zagląda. Pomijam fakt, że zapewne większość pracujących przy Gwincie nie zna polskiego albo zna słabo, a tłumaczą ludzie nieznający gry i kontekstu.
 
Nie ma się co dziwić. Od HC REDzi już zaprzestali wsparcia wersji polskiej. Jest, bo jest i tyle. Wystarczy popatrzeć na to forum gdzie to Ty "robisz" "za twarz Gwinta" i udzielasz wsparcia, bo nikt z REDów nawet tu nie zagląda. Pomijam fakt, że zapewne większość pracujących przy Gwincie nie zna polskiego albo zna słabo, a tłumaczą ludzie nieznający gry i kontekstu.
Tym samym jesteś kolejną osobą, która tylko potwierdza moją tezę i zaprzecza temu co pisał @Izengrin.

Czasy polskiej wspaniałości CDPR minęły razem z W3, szkoda, a każdy kto temu zaprzecza powinien przejrzeć na oczy.

PS. Nawet już nie pamiętam kiedy ostatni raz wsparcie CDPR odezwało się do mnie w moim ojczystym języku.
 
Cosik dzisiaj Internet mam taki... niezabystry...

IMG_20210802_212445.jpg

Ledwo udało mi się to zdjęcie wepchnąć, za trzecią próbą. Chyba lepiej zainstaluję coś z płyty albo pogram z Młodszym w Gwinta kartami z dodatków.
Post automatically merged:

Heh - najśmieszniejsze jest to, że jak już wreszcie udało mi się to ściągnąć na mojego lapka, którego używam w plenerze, to zdałem sobie sprawę, że to przecież mi nie ruszy na i3-2330M z integrą Intel HD 3000, bo Syberia 3 jest w 3D. I tak było - próba uruchomienia poskutkowała jedynie komunikatem o błędzie :(.
Ale za to pierwszy Fallout na tym sprzęcie śmiga mi w natywnej rozdziałce 1366x768 w stałych 60 fps (y).
 
Last edited:
Witam po latach!
Pracuję sobie od jakiegoś czasu w Warszawie i pewnego dnia mój rozum obiegła nieco może i infantylna myśl - otóż czy jest możliwość odwiedzenia studia CDP Red? Mam na myśli głównie recepcję, w której to znajduje się znana rzeźba oraz okładki i nagrody przyznane grom. Ot takie tam nastoletnie jeszcze marzenie;)
Ps. Ucieszył mnie fakt nieustannej obecności i działalności największych wyjadaczy na tym forum, dobrze was widzieć!
 
Nie sądzę, by którakolwiek z firm zabraniała wejścia na swoją recepcję - chyba, że wprowadzono jakieś ustalenia pandemiczne, które powoduja, że w budynku nikogo nie ma, bo wszyscy pracuja zdalnie.
 
Rozsądek podpowiada też, że wypadałoby się wcześniej zapowiedzieć coby dostać dostęp na chociażby samą recepcję, ponieważ wydaje mi się, że wejście tam nie jest takie proste dla zwykłego śmiertelnika. Ah ale mi się wyprawa zamarzyła:D
 
W każdej z firm, w których pracowałem i bywałem recepcja była zawsze otwarta.
Umawianie się wchodziło w grę tylko wtedy, jeśli chciało się mieć spotkanie z jakąś konkretną osobą.
 
Rozsądek podpowiada też, że wypadałoby się wcześniej zapowiedzieć coby dostać dostęp na chociażby samą recepcję, ponieważ wydaje mi się, że wejście tam nie jest takie proste dla zwykłego śmiertelnika. Ah ale mi się wyprawa zamarzyła:D
Recepcje w firmach są właśnie po to, by mogli tam przychodzić "ludzie z ulicy". Jeśli firma nie chce takiego kontaktu z potencjalnym klientem, to nie utrzymuje recepcji.
 
I jak z jakością (malowanie, jakość materiału)? Jestem zainteresowany Jackim albo Johnnym, ale kopie które widziałem na YT bardzo różniły się jakością od materiałów promocyjnych.
 
Jak na moje odczucie jeden z fenomenów interneru - animowana seria niezależnych filmów (czy raczej wypadałoby powiedzieć serial z elementami musicalu) - Helluva Boss.

Ostry humor i przemoc w jednym z lepszych wydań.

Pilot:

Epizod I:


Epizod II:


Epizod III:


Epizod IV:


Epizod V

Epizod VI

P.S. Głupie ograniczenia w ilości załączanych mediów na jeden post, a że kolejny od razu łączy...
 
Top Bottom