Night City rodzi wielkich ludzi.

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Obejrzyj najnowszy zwiastun prezentujący świat, bohaterów i historię gry Cyberpunk 2077!
 
Trochę się zawiodłem. Tyle milczenia, przekładania... Liczyłem na jakieś 20 minut gameplayu (gdzieś czytałem że tyle macie pokazać)
 
Słownik języka polskiego: To ile chcecie bluzgów w CP?
CDPR: Tak.

:D

Jeszcze sobie obejrzę z 10 razy, bo mogę coś wspaniałego przeoczyć xD Graficznie to cudeńko <3
 
Dam sobie cyber-ręke uciąć, że słyszałem ostatnio Jackiego w Bożych Bojownikach od fonopolis.
 
Wygląda świetnie, polski dubbing jak zawsze na najwyższym poziomie. Nie pozostaje nic innego jak czekać do listopada ;)
 
Dubbing wypada naprawdę świetnie ,zwłaszcza pan V. Jednak zwiastun niezbyt mi się podoba. Klimat jest ale zbyt dużo chaosu i strzelania.
 
Bardzo, bardzo mi się podoba. Ale czy tylko mi się wydaje, że ruchy postaci są lekko drętwe? :shrug:

Edit: po obejrzeniu trailera 10 razy, gameplaya oraz odcinka Night City Wire, odszczekuje powyższe.
 
Last edited:
Po okresie zwątpienia hype powrócił ze zdwojoną siłą! Jakie to jest graficznie niesamowite. Kolory, styl, design. Wszystko... To nad czym muszą redzi popracować to walka wręcz, strzelanie, model jazdy, który wygląda lepiej niż ostatnio ale nadal czegoś brakuje. I moja nowa tapeta:
 
Ochłonąłem, obejrzałem sobie zwiastun jeszcze kilka razy, posprawdzałem fragmenty gameplayu, poczytałem i posłuchałem trochę, zerknąłem na ukrytą w countdownie do streama paczkę zrzutów ekranu i cóż, nie będę ukrywał, że się podjarałem.
Widać spójność nie tylko w art designie, ale też w jego realizacji, bo od pierwszych zajawek gameplayu najbardziej rzucała mi się w oczy GĘSTOŚĆ przedstawionego świata. Ilość detali jest wręcz przytłaczająca i robi to taki duszny, tłusty klimat. Graficznie przyznam, niczego mi nie urwało, ale mało co obecnie urywa i nie zmienia to faktu, że gra nie dość że wygląda fantastycznie, to jeszcze, przynajmniej przez pryzmat tego materiału, zaliczyła pod tym względem upgrade. Swoje obawy wciąż mam, zwłaszcza kątem gunplayu, bo nie jestem w shooterach fanem przeciwników-gąbek, ale mam też do REDów zaufanie.

Hype-train właśnie przybył na stację. Bilet kupiony, więc wsiadam. :cool:
 
No mi trochę opadły i poczytałem opinie polskich portali. Przed REDami jeszcze duuużo pracy...

Mnóstwo tych opinii przeczytałem i obejrzałem. Tych polskich i zagranicznych. To co już pisałem wcześniej: polskie portale są naprawdę mocno krytyczne (z Gry-online na czele), co jest dla mnie dość... dziwne. Zagraniczne media, niezależnie czy te duże czy mniejsze, w bardzo pozytywnym tonie się wypowiadają o grze po hands-onach. Nie wiem z czego to wynika, ale cieszy że Cyberpunk ogólnie zrobił zamieszanie i to w ogólnie pozytywnym świetle. Jest szansa na GOTY :p
 
Top Bottom