Night City wita!

+
Jedyne co mnie zawiodło to sądziłem, że już dawno odejdzie się od samochodów kołowych, gdzie te poduszkowce, elektropoduszkowce czy inne latające statki? ;-D

Chociaż nowy trailer jest bardziej cukierkowy niż cinematic. który krzyczał z ekranu Philipem K. Dickiem.


Jak to gdzie, jest przynajmniej jeden taki pojazd. Elita, bogacze latają a bieda jeździ na kółkach...
 
Ja wyłapałem sześć, fotki wrzuciłem w poprzednim poście :p
Bardzo ładnie, pytanie na ile będą użytkowe. Czarne auto jak wyjęte z Nieustraszonego to pewnie swojego rodzaju Płotka ;-D
 

Attachments

  • m1500-1024x690.jpg
    m1500-1024x690.jpg
    114.6 KB · Views: 38
Dla mnie to jeszcze skojarzenie loreowe, inteligentny samochód z technologią futurystyczną pasuje idealnie ;-)
 
Wiadomo kiedy będzie pokaz gry za zamkniętymi drzwiami? Czy dziennikarze będą mogli się podzielić informacjami i zdjęciami z gry?
 
Pokazy mają zacząć się jutro i trwać do końca targów. Potem pewnie z kilka dni NDA i wrażenia okraszone screenami. Tak było za czasów wiedzmina .
 
Wiadomo kiedy będzie pokaz gry za zamkniętymi drzwiami? Czy dziennikarze będą mogli się podzielić informacjami i zdjęciami z gry?
Zdjęciami chyba raczej nie, już nie mówiąc o nagrywaniu choćby fragmentów. No chyba że coś przecieknie nagrane kartoflem. Możesz za to liczyć na szczegółowy opis wszystkiego co będzie na pokazie.
 

n0rv

Forum veteran
Niby nie jest, ale czy naprawdę w to wierzysz? W tych czasach gry AAA posiadające tylko jeden język to raczej coś niespotykanego.

Ja tam jestem w stanie w to uwierzyć, gdyż pojawiła się w 2013r. taka plotka:

miastogier.pl said:
Z Cyberpunk 2077 sprawy się nieco komplikują. Dlaczego? Ano dlatego, że fani, jak i sam deweloper, mają pewne wątpliwości co do tego, czy pełna lokalizacja pasować będzie do tytułu wpisującego się w kanony Cyberpunku, jak również miejsca akcji gry, które rzekomo ma się dość często zmieniać, a każda lokacja będzie miała odpowiedni charakter. Na szczęście tęgie umysły pracujące w CD Projekt RED wpadły na bardzo ciekawy pomysł. Otóż aby otrzymać konkretne tłumaczenie w grze, gracz będzie zmuszony do wykorzystania jednego z dostępnych wszczepów. Zależnie od tego, który chip tłumaczący wybierzemy, taki język otrzymamy. Co ciekawe, zaawansowanie układu mogłoby dodatkowo wpływać na jakość tłumaczenia, co bez dwóch zdań zdaje się być genialną koncepcją.
 
Oby była pełna lokalizacja. Gram na PSce obecnie, w odległości z 4 metry od tv. nawet 6. wiele gier jednak muszę ogrywać metr od TV, bo są dostępne jedynie napisy. I to bardzo małe w stosunku do reszty treści. To bardzo męczy wzrok. Tak więc, jesli będą tylko napisy, a nie lokalizacja to będę zmuszony do kupna nowego peceta. Wolałbym nie.
 
Oby była pełna lokalizacja. Gram na PSce obecnie, w odległości z 4 metry od tv. nawet 6. wiele gier jednak muszę ogrywać metr od TV, bo są dostępne jedynie napisy. I to bardzo małe w stosunku do reszty treści. To bardzo męczy wzrok. Tak więc, jesli będą tylko napisy, a nie lokalizacja to będę zmuszony do kupna nowego peceta. Wolałbym nie.

Powinna być pełna polska lokalizacja. Tak jak w przypadku Wiedźmina. To profesjonaliści.. wątpię żeby odwalili kaszanę w tym względzie.
 
Top Bottom