Nilfgaard Homecoming PTR - Wredna talia Uzurpatora

+
Witam wszystkich po dłuuugiej przerwie.
Właśnie testuję bardzo wredną talię na Uzurpatorze. Polega ona na utrudnianiu życia przeciwnikowi nie poprzez popularne w PTR zadawanie obrażeń z różnych dziwnych kombinacji, a poprzez blokowanie zdolności, mulligana, przeciąganie przeciwników na swoją stronę czy zamianie siły jednostek.

Skład talii:

Dowódca: Uzurpator - blokuje zdolność dowódcy przeciwnika na całą bitwę - wada: tylko jedna karta mulliganu

Nauzicaa Brigade x2
Nauzicaa Sergeant x2
Slave Driver x2 (działa troszkę inaczej niż sugeruje opis zdolności - jeśli zlockujemy jednostkę to zadaje 3 dmg zamiast 2)
Spotter x2
Slave Hunter x2 (nie zawsze uda się wykorzystać jego zdolność, dobry na długie rundy)
Trahearn Var Vdyffir
Vanhemar
Auckles
Master of Disguise x2 (na razie underpower bo za często zapominam o tym jak działaja ordery - kwestia ogrania)
Dorregaray of Vole
Aguara
Serrit
Vrygheff
Roach
Leto of Gulet
Vigo's Muzzle
Vattier De Rideaux

Razem 25 kart i 165 prowizji (a więc udało się zrobić minimalną liczbę kart z maksymalną prowizją).
Jak na razie mecze które przegrywam są spowodowane moimi błedami (związanymi ze słabą znajomością mechanik które dopiero poznaję) oraz jedna przegrana przez disconnecta (mimo iż net mam dobry i cały czas działał). Grając tą talią trzeba być cały czas uważnym, każdy ruch jest ważny, podobnie jak timming. W talii jest dużo locków i synergii z nimi związanych.
 
Last edited:
Spoko talia! Na pewno wypróbuję! W ogóle zapałałem teraz wielką sympatią do nilfgardu, a także do potworów! Polecam nilfgard na wiedźminach, fajnie mi się na nich gra XD
 

Gomola

Forum veteran
Widzę, że wiedźmini się zbyt uniwersalni zrobili. A co gdyby dać im timer 1, co rundę wyskakiwał by następny, a pierwszego dałoby się zablokować.
 
Top Bottom