Nilfgaardzki rynsztunek i elitarne kusze (nowe DLC)

+
Nilfgaardzki rynsztunek i elitarne kusze (nowe DLC)

Witam!
Przed chwilą co ściągnąłem 2 nowe DLC, ale nie mam pojęcia kto sprzedaje sety wymienione w tytule. Znalazł ktoś może sprzedawców? Z góry mówię, facet z temerskim sprzętem (DLC) nie ma, to samo w nilfgaardzkim garnizonie (Biały Sad), a przynajmniej mi się nie pojawiło.
 
'Nilfgaardzki sprzęcior" można ulepszyć? Mam 23 lvl i jest dla mnie bezużyteczny, ale z wyglądu bardzo mi się podoba.
 
ulepszyć pewnie nie, ale jak byś go przyzwał przez konsolę to może by ci lepszy się pojawił (bo autoskaluje przedmioty). Kody:

additem("NGP DLC5 Nilfgaardian Armor")
additem("NGP DLC5 Nilfgaardian Gloves")
additem("NGP DLC5 Nilfgaardian Boots")
additem("NGP DLC5 Nilfgaardian Pants")

Ja ich nie używałem i dziwi mnie to, że jest cudzysłów zamiast apostrofa. Jeżeli te kody nie pójdą to zamiast " daj '.

Swoją drogą, nikt kusz nie zlokalizował?
 
To ja to wcześniej znalazłem. Sądziłem, że więcej tego będzie. W każdym razie to DLC z kuszami słabiutkie...
 
Słyszałem, ze nilfgaardzki rynsztunek skaluje się raz, ale nie pamiętam po którym poziomie, mógłby ktoś napisać?
 
Nilfgardzki sprzęcior jest niemal bezużyteczny w moim przypadku. Noszę ulepszony set szkoły gryfa (lvl 15). Użyteczny jest tylko sprzęt dla Płotki - klapy i siodło (kupiłem to wczoraj). Nie zauważyłem żadnego skalowania.
 
Top Bottom