Niskie tekstury + dontForceMinReqs

+
Niskie tekstury + dontForceMinReqs

Witam,

na laptopie z geforce 860m i intel 2,4-3,4 ghz 4700HQ zainstalowałem sobie wieśka 1. Zaktualizowałem gierkę do 1.5, następnie do stworzonego skrótu dodałem frazę dontForceMinReqs, bo wyskakiwał błąd o niespełnianiu minimalnych wymagań. Gierka zadziałała, ale w opcjach nie mogę włączyć opcji wygładzania krawędzi o zmienić wartości tekstur, które pozostają na poziomie niskim, każda próba zmiany kończy się powstaniem jakiejś magicznej wartości -9999cośtamcośtam. Jest na to jakieś lekarstwo?

Simonwizard
 
Generalnie u niektórych tak właśnie dzieje się po dopisaniu tego skrótu. Co dziwne, tylko u niektórych - u mnie np. jest okej.

Proponowałbym zacząć od reinstalacji najnowszego dostępnego sterownika graficznego oraz przestawienia wszystkich profili zasilania energią na maksymalną wydajność. Podłącz też kabel zasilający do laptopa. Być może (nie daję żadnej gwarancji) w ogóle nie trzeba będzie wtedy dopisywać skrótu i problem się rozwiąże.
 
też mam ten sam problem. sterownik nic nie daje. mam najnowszy nvidii. mój komp to laptop i7-4710 12 gb ram GF gtx 850M+IntelHD 4000. Pomoże ktoś jak to rozwiązać?
 
Top Bottom