No DVD??

+
No DVD??

Tak sie zastanawiam czy nie daloby sie opracowac jakiegos systemu, ktory zwolnilby nas z obowiazku wkladania plyty... troche to jest upierdliwe... jakis inny rodzaj kontroli kopii....?? :-\
 
davko said:
Tak sie zastanawiam czy nie daloby sie opracowac jakiegos systemu, ktory zwolnilby nas z obowiazku wkladania plyty... troche to jest upierdliwe... jakis inny rodzaj kontroli kopii....?? :-\
Da się. Użyj opcji Szukaj na forum. Nie jest to w 100% legalne rozwiązanie.
 
no tak... ale wydaje mi sie, ze daloby sie cos z tym zrobic w sposob legalny... tylko ktos musialby sie tym zajac... :)
 
davko said:
no tak... ale wydaje mi sie, ze daloby sie cos z tym zrobic w sposob legalny... tylko ktos musialby sie tym zajac... :)
Po co ??? Przy wieczystej gwarancji na płytę. Jak potrzebujesz często zamieniać Wiedźmina z innymi płytami, to zainwestuj w 2 napęd. dzięki temu, w razie konieczności szybciej skopiujesz jakieś płytki ;).
 
no tak, tak... ale przeciez mozna to inaczej rozwiaza... poprostu dla wygody klientow... moze ktos w koncu nad tym pomysli, nie mowie, ze to jakis wielki problem, raczej szczegol ale coz...
 
Któryś raz już porusza się tę tematykę....Masz grę zarejestrowaną, to Ci odpowiem. Jest coś, co pozwala płytę mieć w pudełku.Np. tutaj o tym mowa, choć temat nieco innej tematyki dotyczy....Max.raj - ja mimo oryginalnej gry nie mogę odpalić gry przez SECUROMa....niestety...
 
Heh,ale po co korzystać z owej wieczystej gwarancji,czekać kilka tygodni na wymianę nośnika, jeśli twórcy gry mogą dokładać do płytki wersję no-cd/no-dvd i ułatwiać pracę i sobie i nam ?
 
myślę że dodawanie płytki no cd/dvd wiązałoby się z jeszcze szybszym rozprzestrzenianiem się pirackich kopii
 
edmun said:
myślę że dodawanie płytki no cd/dvd wiązałoby się z jeszcze szybszym rozprzestrzenianiem się pirackich kopii
Płytka no cd/dvd ? nie ma chyba czegoś takiego !No cd/dvd czyli coś co powoduje że nie muszę grac z płytą w napędzie ! a wy piszecie "płytka no cd/dvd" do czego ta płytka ?
 
edmun said:
myślę że dodawanie płytki no cd/dvd wiązałoby się z jeszcze szybszym rozprzestrzenianiem się pirackich kopii
Na moje oko to kto miał mieć pirata to go już po prostu ma. Ewentualnie rozważa kupno...
 
Patrząc z drugiej strony, wciąż widzę na forach warezowych itp.:"A mi nie działa!!""Jak to zamontowac""Daemon nie widzi obrazu"Więc może dzięki temu, że crackowanie tej gry jest trochę trudniejsze, ten odsetek lam i newbie's pokuszą się o oryginał?Na pewno jest to lepsze zabezpieczenie niż dać na oryginale pliczek "no cd/dvd" z instrukjcą obsługi jak tego używać, który to będzie w paczce "rar" wraz z obrazem iso oryginała gry,na wszystkich torrentach i sieciach p2p.Wiem, że sytuacja nie jest aż tak tragicznie odmienna, ale jeśli Redzi daliby od razu taki plik, wielu piratów uznawałoby to za jeszcze większe pójście na łatwiznę niż na kombinacjęktóre mamy teraz.(post całkowicie nie na temat, jeśli jesteś normalnym informatykiem z normalną wiedzą na temat komputerów i nie robisz sobie skrótów do mojego komputera na pulpicie bo nie wiesz ja go standardowo włączyć)
 
Maxraj said:
Maxraj said:
Tak sie zastanawiam czy nie daloby sie opracowac jakiegos systemu, ktory zwolnilby nas z obowiazku wkladania plyty... troche to jest upierdliwe... jakis inny rodzaj kontroli kopii....?? :-\
Da się. Użyj opcji Szukaj na forum. Nie jest to w 100% legalne rozwiązanie.
Czy to jest nielegalne to bym sie kłócił. W końcu samemu bym zrobił sobie obraz kopi, za która zapłaciłem i na którą mam licencje. Czyżby nie można było sobie backapu na dysk strzelić? druga sprawa że sam obraz to nie wszystko i właśnie tą resztę mogli by dostarczać producenci z tym że musieli by oni uwierzyć w uczciwość graczy (naszą znaczy) a z tą to różnie bywa.
 
edmun said:
(post całkowicie nie na temat, jeśli jesteś normalnym informatykiem z normalną wiedzą na temat komputerów i nie robisz sobie skrótów do mojego komputera na pulpicie bo nie wiesz ja go standardowo włączyć)
Ja mam skrót na pulpicie, bo tak mi wygodniej :p
 
Top Bottom