Nocna premiera Edycji Rozszerzonej w Warszawie - co chcielibyście wiedzieć?

+
ja chce wiedziec czy te 10 gb ktore wlasnie sciagam zawiera wszystkie poprzednie patche. chce sobie wreszcie zgrac na pendrive'a i schowac z gra zebym nie musial ciagle czegos od nowa sciagac jezeli najdzie mnie ochota na wiedzmina
 
Jak wiadomo zaadaptowanie fabuły książki do gry komputerowej wymusza pewne zmiany związane z formą obu dzieł. Na ile oceniacie wierność realiów świata Wiedźmina przedstawionego w grze w stosunku do książkowego pierwowzoru? Czy ta zgodność jest dla Was priorytetem, czy też planujecie większe odstępstwa w tym temacie?
 
Zacytuję jeszcze pytanie, które często pojawia się na różnych forach: czy zrobicie W2 na PS3?
 
1. Czy jest szansa, że CDPR nawiążę współpracę z Andrzejem Sapkowskim przy tworzeniu Wiedźmina Trzeciego?
2. CDProjekt od niedawna wydaje gry towarzyskie (M&G). Czy rozważało wznowienie wydania papierowego RPG "Wiedźmin: Gra Wyobraźni"?
3. Czy komiks, który wkrótce ukaże się na iPhony i iPady, będzie również na inne platformy (android, pc itd.)?
4. Czy wiedźmiński sklepik kiedykolwiek powstanie?
 
Nie wiem czy już takie pytanie padło - z tego co wiem, przy edycji rozszerzonej dojdzie nawet nowa muzyka (mogę się mylić), czy osoby z wersją PCtową będą mogły ściągnąć / kupić sam materiał muzyczny, gdyż ja i wiele osób uwielbia soundtrack ;)?
 
Suuuper jeszcze tylko jutro i wtorek :) Jak ja się do matury przygotuje przechodząc grę? :p To przez REDÓW :D
 
Michax said:
Suuuper jeszcze tylko jutro i wtorek :) Jak ja się do matury przygotuje przechodząc grę? :p To przez REDÓW :D
Też masz problem xD Co ja miałem powiedzieć rok temu jak była premiera?? :p
 
Drodzy Redzi, czy fani gry doczekają się możliwości kupna gadżetów wiedźmińskich typu, figurki postaci, notatniki, kubki i wszelkiego tego typu dodatków? Wiem, że w takie fajne rzeczy zaopatrzone są edycje specjalne, ale część osób chętnie skompletowałaby sobie własny zestaw i to na raty. W dodatku przydałby się jakiś nadzór nad jakością takich gadżetów. Na alledrogro można kupić figurkę Geralta, za jedyne 4.99:) Ale na boga jest to produkt, „wiedźminopodobny”, który przypomina raczej Żebrowskiego na ciężkim kacu, niż Geralta z waszej wspaniałej gry. Wiele osób kupiłoby chętnie dobrze wykonane figurki głównych bohaterów, medaliony, jakieś pierścienie, kości do gry, zestaw map. Możliwości jest wiele. Jeszcze fajniej gdyby można by to było kupić wszystko na jednej konkretnej stronie, bez błąkania się po necie i szukania okazji.
 
Adapar said:
Drodzy Redzi, czy fani gry doczekają się możliwości kupna gadżetów wiedźmińskich typu, figurki postaci, notatniki, kubki i wszelkiego tego typu dodatków?
Podpisuje się chętnie bym kupił taki zastawki do kościanego pokera jak był przy Edycji Kolekcjonerskiej, oczywiście w stylizacji wiedźmińskiej :). Ponieważ bardzo często w takowego gram :D.
 
Chyba wszyscy widzieliśmy wspaniałą filmówkę do W2 przedstawiającą atak królobójcy. Odnośnie tego i bomby zamrażającej... Cały statek od czubka masztu po podpokład zamarzł. Dlaczego wokół niego nie powstała kra?
 
ser-ek said:
Też masz problem xD Co ja miałem powiedzieć rok temu jak była premiera?? :p

To samo co i ja teraz :p Tyle że ja wtedy martwiłem się żeby do 4 klasy zdać :D
 
Chyba wszyscy widzieliśmy wspaniałą filmówkę do W2 przedstawiającą atak królobójcy. Odnośnie tego i bomby zamrażającej... Cały statek od czubka masztu po podpokład zamarzł. Dlaczego wokół niego nie powstała kra?

Bo to efekt magiczny, więc nie musi się dostosowywać do praw fizycznych.
 
Czy planowane jest w jakiś sposób wspieranie nadal wiedźmina 2 w formie dodatków bądź eventów albo edytora przygód?
 
Mam takie jeszcze wydaje mi się niezwykle ważne pytanie: Co zrobicie jeśli Andrzej Sapkowski zdecyduje się jednak napisać kontynuację przygód Geralta?
 
Witam.Ja z całego serca chcialbym wiedziec kto jest ojcem Pablito oraz Czy Ryszard wygrał milion?:)
 
Kiedy będzie kolejny patch poprawiający błędy z edycji rozszerzonej i błędy/bugi które zostały olane a które były wymieniane w specjalnym wątku w pomocy technicznej ?
 
Top Bottom