Nocna premiera Edycji Rozszerzonej w Warszawie - co chcielibyście wiedzieć?

+
A ja zadam pytanie, na które na pewno nie odpowiecie :)

Czy to już koniec wsparcia dla Wiedźmina 1? Co z optymalizacją tej części pod kątem Windowsa 7 i monitorów panoramicznych (słynne paski na twarzach postaci podczas dialogów)? I na koniec, co stało się z planowaną od zeszłego roku niespodzianką dla fanów W1, o której słuch zaginął?

Zdaję sobie sprawę, że pytania mają dotyczyć W2, jednak tak często powtarzacie, że nie zapominacie o fanach i obiecujecie wsparcie dla wydawanych przez siebie tytułów, iż musiałem je zadać. Liczę na waszą wyrozumiałość.
 
Mam dobre pytanie - jaki był (światowy) nakład Edycji Mrocznej Wiedźmina 2?

P.S.@erwins, w Twoim drugim pytaniu oczywiście wypatrzyłeś "wirala" pewnej portugalskiej korporacji mającej u nas sieć sklepów ...
 
Moim zdaniem nie ma możliwości, żeby Wiedźmin 3 się nie ukazał, teraz tylko pozostaje kwestia kiedy ? :D ( Prosimy niech będzie o 100x dłuższy od poprzednika ^^)
 
@nick stone Oj, tam. Oj tam... Czepiasz się szczegółów...
Nie mam pojęcia jak mi to mogło umknąć... Chyba byłem pijany... Moja wina, Moje wina, Moje bardzo dobre wina!

@IwaN ... Przecież dlatego dałem duże "b" na początku Apropos... Polecam krówki z tej sieci sklepów!


Dobra koniec tych żarcików :p
 
Jaką sprzedaż W2 na eksboksa 360 uznacie za sukces? Nie pytamn o oczekiwania względem sprzedaży, tylko jaka Was zadowoli i będzie wystarczająca by ten cały cyrk z adaptacją został uznany jako sukces :).
 
Co było najtrudniejsze do przeniesienia z PC-ów na konsolę? Na czym najbardziej Wam zależalo, by pozostało niezmienione? Czy było coś, z czego musieliście zrezygnować adaptując grę na X360?
 
tylko po co powielać coś, co jest ogólnodostępne w internecie (przykładowo moje tapetki:p) ?

Ja byłbym z siebie za...e dumny, gdybym wygrał jakiś konkurs i w nagrodę mógł zobaczyć swoją pracę na oryginalnej płycie W3 :)

Wulgaryzmów jednakowoż nie używamy.
zi3lona
 
Jeszcze takie nurtujące mnie pytanko na jaką wersje gry bedzie można instalować Edycje Rozszerzoną 2.1 czy od 1.0 ? ;)
I ewentualnie miłobyłoby gdybyście coś wkońcu sypneli słówkiem na temat części 3 gry nad która już coś pewnie kombinujecie ;) Chociaż mały strzępek informacji
 
Jakie emocje towarzyszyły animatorom i grafikom podczas tworzenia scen erotycznych? :D Czy ich życiowe partnerki to akceptowały? :)
 
RaV47 said:
Za ile będzie pre-order edycji kolekcjonerskiej wiedźmina 3 ?
A co, nie załapałeś się na kolekcjonerkę Wiedźmina 2 ;) ? ...


Ja mam pytanie - czy gracze X-box'owi będą mogli wysyłać swoje wyniki z areny na forum, aby porównać osiągnięcia z PC'towcami?
 
RaV47 said:
Za ile będzie pre-order edycji kolekcjonerskiej wiedźmina 3 ?
Zaa ile?
Oj jeszcze trochę i ciut, ciut ;P
Wiedźmin3 jest na razie w marzeniach i najpierw trza poczekać przynajmniej na jakąś zapowiedź tego, że Redzi będą robić kolejną część. A co tu dopiero mówić edycji kolekcjonerskiej i o tym - za ile będzie ;]
 
1. Jaki był budżet konsolowej adaptacji W2 (pi-razy-oko)? Jeśli nie możecie podać dokładnie, to chociaż podajcie ile w porównaniu do wersji PC.

2. Czy planujecie jakiś duży dodatek do W2?

3. Jakie realia oprócz dark fantasy są miłe Redom?

4. Czy w przyszłości moglibyście rozważyć przygotowanie wiedźmińskiego miniserialu na YT z Felicią Day? ;) Tudzież kilka odcinków w rodzaju "52 i pół" tylko dłuższych?

5. Czy Red Engine jest już gotowy na następną generację konsol?

6. Czy praca nad adaptacją konsolową pozwala lepiej rozwijać gry na PC?

7. Co sądzicie o implementacji zaawansowanej mimiki w kolejnych grach?


Dziękuję za odpowiedzi i życzę miłej niedzieli. Baj.
 
Eee Bedzie Trójka Wieśka bo dzieki temu Polacy chwalą sie na Świecie ,a Wiedzmin 3 musi być chyba ze REDzi by zbankrutowli w co wątpię.
 
Otóż mam pytanie:

CZY TO WAS (REDzi) MOTYWUJE ŻE CAŁA POLSKA JEST DUMNA JAK WSPANIAŁE GRY ROBICIE ?
 
sądzę ze cześć 3 jakimś cudem zawita no bo po kiego grzyba REDzi wymagali by od nowych Quest Designer-ów obecnie poszukiwanych do nowego projektu - Dobrej znajomość prozy Andrzeja Sapkowskiego :)
 
Top Bottom