"Nocna Premiera" W3 w Warszawie

+

erwins

Forum veteran
"Nocna Premiera" W3 w Warszawie

Ahoj!

Już od jakiegoś czasu rozmyślam na ten temat i stwierdziłem, że skoro nie było mnie z okazji premiery W1 i W2, to muszę się pojawić na zwieńczeniu(?) historii o Gerwancie. Wiem, wiem... mamy jeszcze sporo czasu do tego wydarzenia, ale myślę, że niektórzy muszą sobie zaplanować taką wyprawę - np. ja :p
Kto z Was ma podobne plany?


Oczywiście zakładamy, że Redzi zorganizują taki event, bo jakżeby inaczej!
 
Ja chciałem sie z dziewczyną zabrać, chociaż ze śląska mam kawałek ;p Mam nadzieje, że będzie coś takiego z fajnym konkursami. koncertem Percivala oraz dodatkami do zakpupionych tam gier :D Zakładając, że zorganizują ;)
 
Zakładając, że takie coś będzie - ja będę i będę swą obecnością straszył innych :devil: ...

Jednak nie za wcześnie na takie dywagacje?
 

Guest 3669645

Guest
Warszawa daleko, ale czego się nie robi dla takiego eventu. Jak kasę znajdę, to się może zjawię :p Szkoda, ze tak 1,5 tygodnia przed moimi urodzinami. No i weekend to to nie jest, mogę pracować, a wtedy nici z balowania.
 

erwins

Forum veteran
Ja mam autem 318 km - 4 godziny jazdy - (wg. guglowych mapsów), więc niby sporo, ALE!
Zrobię wszystko, żeby być.

Ciekawe jak to zorganizują.
Kto był na poprzednich premierach? Co się działo?
 
Ja mam autem 318 km - 4 godziny jazdy - (wg. guglowych mapsów), więc niby sporo, ALE!
Zrobię wszystko, żeby być.

Ciekawe jak to zorganizują.
Kto był na poprzednich premierach? Co się działo?
A nie lepiej, jakby takie wydarzenie zorganizować na zamku w Malborku albo, wystawcie sobie, na Wawelu ?!
 
Ja mam autem 318 km - 4 godziny jazdy - (wg. guglowych mapsów), więc niby sporo, ALE!
Zrobię wszystko, żeby być.

Ciekawe jak to zorganizują.
Kto był na poprzednich premierach? Co się działo?

Ja byłem na obu. "Otwarcie" pierwszego było pod empikiem przy centrum handlowym Złote Tarasy i powiem szczerze, że było bardzo miło. Były zorganizowane pokazy walk wiedźmińskich z pseudo efektami specjalnymi typu gościu po rzuceniu znaku Aard odleciał na sznurku 5 metrów na jakiś materac :) (To mi najbardizej utkwiło w pamięci) i tym podobne atrakcje. Na nudę się nie dało narzekać.
Otwarcie dwójki było w Empiku przy Marszałkowskiej i tam też się trochę działo. Był jakiś konkurs, ale najbardziej pamiętam, że wszyscy, którzy tam byli mogli uczestniczyć w darmowej loterii. Brałeś los z numerkiem przed samym wejściem do sklepu i na końcu eventu były rozdawane nagrody szczęśliwcom poprzez losowanie tychże numerków. Główną nagrodą był monitor 3D, chyba 24 calowy. Ja miałem numer 13 a zgarnął go koleś, który miał czternastkę, haha :)
Gdybym przyszedł dosłownie piętnaście sekund wcześniej miałbym monitor 3D.
W każdym razie było bardzo miło. Był jakiś wywiad, twórcy się wypowiadali jaka to gra nie jest och i ach, puścili kilka trailerów, można było podpisać kopię gry. Jeśli komuś zależy na autografach to pojawić się trzeba, bo wtedy była spora część tych "górnych" ludzi z CDProjekt. Pamiętam, że uśmiali się z jakiegoś stażysty jak się produkował na scenie, że podchodzą do sprawy z pasją itd :)
Teraz ten stażysta ma pewnie swoją wymarzoną pracę.
Czy polecać? Jeśli jesteś z Mazowieckiego, przyjeżdżaj koniecznie. Jeżeli skądś dalej i masz wolne fundusze - przyjedź, czemu nie. Zawsze jest mała szansa, że coś wygrasz. Dla tych niezdecydowanych podpowiem tylko tyle, że premiera zawsze była stosunkowo późno. Godziny 19-22 w dzień powszedni. Impreza kończyła się grubo po tym, ale na zachętę mogę powiedzieć, że oba otwarcia były w ścisłym centrum Warszawy, czyli bardzo blisko dworca centralnego. Teraz będzie raczej podobnie.
Z drugiej strony, jeśli nie możesz sobie pozwolić na przyjazd, zawsze będzie opcja jakiegoś streamu. Nie wierzę, żeby nie streamowali w jakiś sposób otwarcia Wieśka, gry podarowanej Barakowi ;)
 
Last edited:
Sam bym się chętnie na taką premierę przejechał, mam wtedy urlop więc czemu nie? Skrzyknąć się większą grupą, stanąć pod sceną i głośno skandować DIABLO CZTERY !!
 
Sam bym się chętnie na taką premierę przejechał, mam wtedy urlop więc czemu nie?

To już wiemy czemu przenieśli premierę na maj, bo pan Wallace ma wtedy urlop, a nie jakieś debugowanie :p Spodziewaj się listów z pogróżkami ;>
 
Top Bottom