Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

Witam!

Ta żarówka przy nazwie tematu to nie tylko ozdoba. Niech nam przyświeca!

Postanowiłem przenieść na to forum jeden z najlepszych tematów, jaki spotkałem na forum gram.pl (choć z pewnych względów nie mogę w nim czynnie brać udziału), a tutaj go chyba jeszcze nie ma.

Otóż temat_totalny_off_top, ale jeszcze nie chat, w który każdy post przed 22 i po 6 rano liczony jest jako spam i karany. Temat działa tylko w godzinach typowej ciszy nocnej (22-6). Pamiętajmy jednak, iż forum to nie IRC i nie możemy tutaj pisać płynnych ciągów dialogowych w stylu: "Co tam?" "Nic" "Aha". Obowiązywać też tu powinien zwykły regulamin.

Tak więc... Zapraszam do dywagacji :)
 
Dla bezpieczeństwa się Daerdina spytałem czy nic nie ma przeciwko, ale niestety on się nie zajmuje tym segmentem forum... ;)Cóż, sam znam spokojnie z tuzin jak nie kopę ludzi mających szczególnie dużo do pogadania nocą. A na zwykłych tematach jest się ciężko odnaleźć, gdy normalni ich bywalcy śpią. To gremialnie zapraszam tutaj :)Yarpenie, czemuż to? :)
 
Sephirath said:
Dla bezpieczeństwa się Daerdina spytałem czy nic nie ma przeciwko, ale niestety on się nie zajmuje tym segmentem forum... ;)
Najwyzej wykona jedno klikniecie ;].
 
Gofer31 said:
Najwyzej wykona jedno klikniecie ;].
Bez przesadyzmu ;) Temat ma potencjał na urozmaicenie nocnego życia znudzonych forumowiczów ;) Ma przyszłość i nie zauważysz, kiedy zapragniesz ażby wybiła godzina 22.00 ;)
 
Szczerze watpie bo ostatnio mam dosc tego forum...Chociaz jak na to spojrzec...Teraz mozemy sobie gadac wlasnie o tym ;D.
 

PonoJr

Forum veteran
Topic ma szansę powodzenia, chyba że Keth nam go zamknie. :) Niektórzy siedzą nawet do późnej nocy na forum, na przykład ja. ;)
 
Gofer31 said:
Szczerze watpie bo ostatnio mam dosc tego forum...Chociaz jak na to spojrzec...Teraz mozemy sobie gadac wlasnie o tym ;D.
Hehe... im bliżej premiery, tym większe ciśnienie. Brak gameplaya, oficjalnej daty premiery itp. skutecznie spędza sen z powiek wielu forumowiczom. Jeszcze do tego nawał zajęć z jakim muszą się uporać Redzi... żyć nie umierać ;)
 
Temat na pewno ma sens, w przeciwieństwie do wielokrotnie zamykanych typu "piszcie co chcecie". W nocy z reguły nikomu się nie chce pisać głupot, można sobie spokojnie pogadać ;).[quote author=Elwer]Hehe... im bliżej premiery, tym większe ciśnienie. Brak gameplaya, oficjalnej daty premiery itp.[/QUOTE]To było raczej do przewidzenia, CDP na pewno odczuwa sporą presję. Nam pozostaje jedynie wierzyć na słowo, że wszystko co było obiecane, a chodzi mi tu głównie o gameplay, niebawem zostanie nam przedstawione ;).
 
Ja wiem? Za EK pewnie ze 40 a podstawke? 20...Tak mysleCo do spedzania snu z powiek? Mi to tam sen z powiek spedza to ze jutro ide pierwszy raz do mojej pierwszej pracy ;D oraz to ze w srode jade na Metallice do Wiednia! :D
 
pewnie w granicach 20... stalker tyle miał, kosztował tyle samo praktycznie i to też była oczekiwana gra.
 
Ohoho, czuję, że temat zdobędzie popularność ;Dile wPLN? Mam nadzieję, że sporo. Nie wiem jak jest za nowe gry CDP (bo te zazwyczaj kupuję z eXtra klasyki itp.), ale za EK powinno być sporo, nieprawdaż?btw: cholercia, jeszcze dwa bite miesiące czekania :mad:
 
Gwynbleidd666 said:
Ohoho, czuję, że temat zdobędzie popularność ;D
Na to wygląda, choć nie wiadomo cóż uczyni Keth, gry tu zajrzy rano. ;)Myślę, że 20-25 wPLN za podstawkę powinno być, za EK 40-55. Tytuły z eXtra klasyki miały po 5 wPLN. ;)No i nie chciałbym, żeby z tych dwóch miesięcy zrobiło się nagle... A może lepiej nie mówić. Martwi mnie trochę ten IV kwartał podawany przy dacie realizacji wysyłki Wiedźmina.
Yarpen Zirgin said:
a ja już w sobotę dorwę się do tej gry:D
W moim przypadku można mówić o wielkim pechu. ;)
 
YarpenZirgin said:
a ja już w sobotę dorwę się do tej gry:D
Szkoda, że nie będziecie mogli podać nam dokładniejszych informacji na temat gry, Wasza opinia będzie bardziej ogólna. Chociaż to i tak dużo, opinia kogoś spoza CDP wyrobiona na podstawie grania, a nie filmów czy obietnic ;)
 
Gwynbleidd666 said:
btw: cholercia, jeszcze dwa bite miesiące czekania :mad:
Niemniej jednak to będzie jakimś pocieszeniem kiedy rok szkolny zacznie się na dobre...Owszem - szarpanie w dany tytuł kiedy ma się mnóstwo wolnego czasu jest dosyć fajne, jednak ciągła naparzanka 5h pod rząd i kilka dni w tygodniu to nie jest to samo. Pamiętam jak zawsze oczekiwałem upragnionego weekendu (piątku) ażeby z odpowiednim prowiantem rozsiąść się przed monitorem/ TV - to jest dopiero przyjemność ;) Kiedy przez cały tydzień oczekujesz ostrego klikania myszką a w piątek przychodzi moment kulminacyjny ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom