Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Sio, obaj, nie ma tu nic do oglądania o tej porze :p

 
Heh, przynajmniej wasze psy są zdrowe umysłowo...

EDIT:@socchi, ale ja tak na serio. Mój pies nie należy do tych co mają wszystko poukładane we właściwym porządku. Nie wiem co przez te niecałe dwa miesiące z nim robili w hodowli, ale odbiło mu się to na jego psychice.
 
Last edited:
Nocna Wyzima na drugiej stronie ...?... Normalnie musiałam odszukać. No tak, trailer, downgrade, wymagania. A naprawdę ważne tematy umierają śmiercią naturalną. Dobry wieczór ;)
 
Last edited:
Nie gadaj, koleżanko, że nie działa, skoro już Ci się udało zmienić cytat ze mnie jednym kliknięciem! Ha!

;D
 
Nie gadaj, koleżanko, że nie działa, skoro już Ci się udało zmienić cytat ze mnie jednym kliknięciem! Ha!
Oj tam, radzić sobie trzeba.
Na dłuższą chwilę nie działały mi obrazki, to też nie doceniłam. Ale już naprawione :innocent:

@HuntMocy - dobra, idę czyścić szkrzynkę. Co by nie przegapić ;)

Samozwańcza moderatorka? Odgrzebuje tematy, edytuje posty, pełny serwis ;>
Szach mat. Bez niebieskiego.
 
Hmm, mogę dać tylko "dzięki", Redpointów chwilowo przy sobie nie mam

---------- Zaktualizowano 00:20 ----------

Nie wydaj na głupoty
 
Musisz być wyrozumiały, mieć REDpointa, a nie mieć, to aż 2 Redpointy. Ew. możemy zrobić tak, że ja daję Ci dwie sztuki "Dzięki", a Ty mi jednego "Redpointa". Deal?
 
Dać to ja ci mogę co najwyżej bana. Najpierw bezprawnie korzysta z wizerunku Przenajświętszej Moderacji, a potem się jeszcze kryguje przed wypłaceniem należności. Skąpiec.
:p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom