Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Ej... Ej...Panowie...Ten temat nie jest do Gadania O Postach...To jest Forum o Wiedźminie:DA nie o tym kto ma najwięcej lub mniej Postów...Gratuluję dla Autora Tematu:)Świetny Wątek ZrobiłPozdrawiam Wiedźmin_Vesemir[moderator]W tym temacie piszemy w porach nocnych i o wszystkim.Nie spamuj.Undomiel[/moderator]

POGRAJMY W MONOPOLY!ja jestem tym psem, który wygląda jak owca, a wy?oglądałem dziś Leona Zawodowca na polsacie, nanananapo wilkołaczemu

JESTEŚ NA KONIUUUU!!!!!!!!dobra, ja zaczynam3 i 3! Kupuję ulicę gdzieś na Pradze, wydaję 80 funtów szterlingów i rzucam jeszcze raz! 2 i 2! odwiedzam więzienie, pozdrowienia dla arwila, genesisa i innych, którzy tam siedzą i nigdy nie wyjdą, rehehe. ŻÓCAM PONOWNIE!1 i 1! idę do więzienia ;/

to ja wyrzucam 4+4 i kupuję radymińską. potem kulam 3 i kupuję marsa i teraz rzuca sadło, który mówi że ejsteśmy gupi

Za niekulanie idzie sie do pierdlaidziesz do pierdla sadŁo tym pionkiem co to ejst twÓj a co to go nie masz, bo nie wybraŁeŚ

Ja zostawię te posty powyżej w celach informacyjnych.Tak bowiem wygląda śmietnik na forum w wykonaniu Starych Wyjadaczy.Zabawne momentami, ale ogólnie to widać, jak się Wam nudzi. Łączę się z Wami w bólu@Reszta Forum - nie róbcie tak. To złe.

Undomiel, pragnę Ci przypomnieć, że:
Sephirath said:
każdy post przed 22 i po 6 rano liczony jest jako spam i karany.
oraz
Sephirath said:
Temat działa tylko w godzinach typowej ciszy nocnej (6-22)
mam nadzieję, że to się nie powtórzy

Dziekuję, masz w zasadzie rację, aczkolwiek zasada ta nie dotyczy moderacji, która nie jest ograniczona czasowo, że tak powiem, z urzędu.Zatem: jeszcze jeden post w tym temacie poza wskazanymi godzinami i będzie ostrzeżenie.Dziękuję za uwagę :)

Status
Not open for further replies.
Top Bottom