Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Pytając się o to radio tak naprawdę chciałem się dowiedzieć innej rzeczy. Mianowicie tego czy ktoś z Was mieszka niedaleko mnie bo właśnie weekend fm to nie za duża stacja i chyba nie jest słyszana w całej Polsce.
 
Gincio said:
Pytając się o to radio tak naprawdę chciałem się dowiedzieć innej rzeczy. Mianowicie tego czy ktoś z Was mieszka niedaleko mnie bo właśnie weekend fm to nie za duża stacja i chyba nie jest słyszana w całej Polsce.
Jakie pasmo?
 
***Świetna strona, wiele się nauczyłęm, polecam stosowanie porad. Ja stosuję i jestem b. zadowolony! [Wojciech poświadczy]A ty? Czy połykasz kremowy ładunek twojego mężczyzny?[size=10pt]Widzę, że masz coraz 'lepsze' wyczucie dobrego smaku. :dead: Gratuluję.Następnym razem będzie ostrzeżenie. Bez przesady. To nawet śmieszne nie jest.A co robisz w Wojciechem to naprawdę nas nie interesuje. Darujcie sobie szczegóły.I.[/size]
 
ArwilBgChleba said:
***Świetna strona, wiele się nauczyłęm, polecam stosowanie porad. Ja stosuję i jestem b. zadowolony! [Wojciech poświadczy]A ty? Czy połykasz kremowy ładunek twojego mężczyzny?
pamiętam cytat z basha. coś w stylu:1> nie radzę sobie z facetami, co robić?2> połykaj3> połykaj4> połykaj1> ...Połykajcie! :)Czy jest jeszcze jakaś osoba poza mną która nie skonczyła sesji? :(
 
* 20:00 TVN: Raport Pelikana* 20:20 TVP1: Joe Black* 22:15 Polsat: M.A.S.H.* 22:30 TV4: Śledztwo nad przepaścią* 22:55 TVN: Bardzo długie zaręczyny* 23:20 TVP2: Protokół Windsorski* 23:25 TVP1: Spartakus* 00:00 Polsat: Siódmy znakC-C-C-Combo Breaker.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom