Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Vattghern said:
Nie czytało się podręcznika do Cyberpunka, to się nie wie.

Trup to trup.
Arasaka to korporacja ochroniarska. Z Japonii.

Eeeeee, nie czytło się :p Mutas jakiś jesteś, że w myślach czytasz? :>
 
Nie muszę czytać w myślach :p

Jak się nosi kilt, to się trzeba pogodzić, że się nie ma tajemnic przed światem :D
 
Myślałem, że oglądam Mela Gibsona na TCMie, ale to nieprawda. Nie ma Mela, nie ma TCMu, jest tylko ciemność, zimno, halucynacje z niedożywienia i śmierć. Mój trud skończon. Dobranoc.
 
Vattghern said:
Why not Cyberpunk?

Tam forum działa. I jest puste.

Sprzątnęliśmy trupy spod stolików, serio. Więcej burd z Arasaką nie przewidujemy :p/>

Tam jest... tam się nie czuje dobrze, bo nie znam klimatów, itp.

Vattghern said:
Napoleon masz jakaś kryształową kulę, czy jak?

Ej, ktoś zajumał cytowanie ...

Ale, że skąd wiesz i co przewidziałem?
 
Vattghern said:
1) Poczytaj podręcznik
2) Zbierz ekipę
3) Pograjcie w CP2020
4) ? ? ?
5) Profit

1)Mam lenia w pupie.
2 i 3)Ciężko o taką ekipę, bo ludzie którzy by może i spróbowali powyjeżdżali do roboty na czas najdłuższych wakacji w życiu.
4 i 5) Mleko

A i 6 jest. Wy moderatorzy macie mnie pewnie dość już tutaj, tam nie chce Wam psuć humoru. :p
 
Mam taki pomysł, realizowany ze skutkiem na kilku innych forach o tematyce fantasy. Mianowicie chciałbym przeprowadzić "wyprawę", czyli w grupie około ośmioosobowej spontanicznie napisać opowiadanie - spontanicznie tzn. jedna osoba pisze post pierwszy, a inna (kolejność nieustalana, kto ma wenę ten pisze) kontynuuje wątek z pierwszego postu i dorzuca dalszy ciąg. Cel wyprawy jest znany od początku, lecz trzymanie się w jakichś sztywnych ramach jest surowo wzbronione :) Każdy jeszcze przed startem wyprawy wybiera i opisuje krótko swoją postać. Fajnie by było, gdyby nie byli to sami wiedźmini - różnorodność atrybutów i zdolności bohaterów nadaje opowiadaniu fascynujący przebieg. Start przewidywałbym w piątek. Byliby chętni? :)
 
Nie lepiej po prostu trzymać się konwencji opowiadania i KAŻDY, kto ma akurat wenę i jest gotów trzymać się zasad ustalonych w regulaminie "gry", może "zarezerwować" posta, który następnie w przeciągu określonego czasu zedytuje? Byłoby to takie opowiadanie "otwarte", w których kolejni posterzy piszą kolejne strony. Nieprzestrzeganie regulaminu oznaczałoby zakaz postowania w temacie na jakiś czas. Nawet nie wiem, czy jest sens się bawić w atrybuty - ustalmy solidne zasady, resztę zostawmy wyobraźni i zobaczymy, co z tego wyjdzie.
 
IwaN said:
Avatary wykraczają się na tym forum już od dawna. W moim przypadku wszelkie zmiany kończyły się powrotem do stanu poprzedniego (starego obrazka).
No właśnie, jak to jest z tymi avatarami? Mi też się cofnął do poprzedniego, czy to znaczy, że już nigdy nie będę mogła zmienić? :(
 
IwaN said:
Nie dla wszystkich, Gronkiewicz nie ma ostatnio zbyt dobrej passy ...

Jak to nie? Najpierw wyburzyła nowe stacje podwodnego metra, potem zbudowała dla niego basen narodowy do pary, a ostatecznie, zatańczywszy taniec deszczu, utopiła pół Polski. Dziewczyna ma dobłą passę :p
 
araa said:
No właśnie, jak to jest z tymi avatarami? Mi też się cofnął do poprzedniego, czy to znaczy, że już nigdy nie będę mogła zmienić? :(/>

O to to, ktoś coś wie na ten temat? Czy już zawsze pozostanę beztwarzowy? :C:C:C
 
ObrocaKartaginy said:
Nie lepiej po prostu trzymać się konwencji opowiadania i KAŻDY, kto ma akurat wenę i jest gotów trzymać się zasad ustalonych w regulaminie "gry", może "zarezerwować" posta, który następnie w przeciągu określonego czasu zedytuje? Byłoby to takie opowiadanie "otwarte", w których kolejni posterzy piszą kolejne strony. Nieprzestrzeganie regulaminu oznaczałoby zakaz postowania w temacie na jakiś czas. Nawet nie wiem, czy jest sens się bawić w atrybuty - ustalmy solidne zasady, resztę zostawmy wyobraźni i zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Nie mówię nie, bo lubię robić coś nowego, ale obawiam się, że w topicu wpisałoby się 30 osób, z czego 20 napisałoby jeden post i dalej by się im nie chciało. Opisać ciekawie dzieje takiej liczby bohaterów jest niemożliwe, poza tym nie oddaje ducha wyprawy. Ja jestem za ósemką piszących - ewentualnie gdyby się komuś odwidziało, to mógłby się wypisać - opisałbym jak ta osoba z jakichś przyczyn odchodzi, a na drodze spotykamy kogoś, kto pragnie się do nas dołączyć i tyle.
 
Ale po co tworzyć 20 bohaterów? Ja po prostu zaproponowałem nieco inną koncepcję - opowiadanie otwarte, w którym każdy kolejny poster kontynuuje to, co poprzedni skończył, tj. dopisuje kolejne strony opowiadania. Natomiast jeżeli mocno się chcesz trzymać koncepcji tych 8 bohaterów kontrolowanych przez poszczególnych użytkowników, to czemu po prostu nie zrobić sesji RPG? Półśrodki do niczego nie prowadzą :p. Miałbyś też atrybuty, np.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom