Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Oczami wyobraźni widzę, jak jednego z modów już rączki świerzbią, gdy przegląda ten temat... ;)
 
zi3lona said:
@socchi
Ależ nikt Cię tu nie trzyma, serio.
Możesz być zabawny gdzie indziej.


naturalnie, lecz dziś mam ochotę rezydować tutaj

mimo to dziękuję za twoje uprzejme podejscie do użytkownika :)
 
widziałem ostatnio w internetach zabawną grę, że się zamieniało jedno słowo w tytule filmu na "naleśnik"

cztery wesela i naleśnik
harry potter i naleśnik
helikopter w naleśniku

bawi mnie to
oh wait... NOT!
 
A tak, zapomniałem, że Wiedźmin jest grą dla ludzi dorosłych i nie ma w nim przekleństw.

e: powyższe zdanie zawiera co najmniej jedno kłamstwo! Jakie? Odpowiedzi na to pytanie prosimy napisać na kartce pocztowej a następnie się nią udławić.
 
parafrazując poetę:

cóżeś mi za pustki uczyniła w sercu moim
forumo szczotko tym zniknieniem swoim?

fun się skończył, wylogowuję się na następne pół roku :3
 
Ojej, czytając zabawne żarty soczjego, arwila i sadłowicza poczułem się prawie tak jak w mojej ulubionej grupie na pejsbuku. #nostalgia
 
Jak tak teraz włączyłem steama, to połowa znajomych gra w Mark of the ninja, a druga połowa w Brutal Legend, a ja jeszcze nawet nie zainstalowałem...
 
koziek said:
(...)Abstrahując od jego sąsiadów, dla siebie samych, maślanych, utytłanych jako żywo w Heideggerze.
Przydatne w sztuce rymotwórczej, jednak niebezpiecznie podnoszące rejestr w stronę patosu, jako rzekł kiedyś Dehnel.
(...)
Ukryty atak wymierzony w ideologię neolingwistyczną? Zgłaszam do prokuratury.

A jest szansa, że po dokonaniu stosownych ablucji będziesz bardziej przyswajalny? Lingwistycznie?
 
Nie

Śmierć nie poprawi
w zwrotce ani jednej linijki
to nie korektorka
to nie życzliwa pani
redaktorka

zła metafora jest nieśmiertelna
kiepski poeta który umarł
jest kiepskim zmarłym poetą

nudziarz po śmierci nudzi
głupiec zza grobu
jeszcze głupstwa gada.
 
zi3lona said:
A jest szansa, że po dokonaniu stosownych ablucji będziesz bardziej przyswajalny? Lingwistycznie?
Prosić Kozieka o to, by zaczął pisać tak, by reszta go zrozumiała, to to samo, jak prosić Socchiego, by przestał rzucać mięsem.

Obie rzeczy mission impossible xD
 
Co zabawne, jeśli przeczytać posty Kozieka ze zrozumieniem, to widać, że zmarnowało się poświęcony na to czas. ;) Taki trolling, czy też może ekonomiczny terroryzm lingwistyczny. (poświęcając niewiele zasobów zmusza niewinnych ludzi do zmarnowania większej ich ilości)
 
Bardzo ekonomiczny terroryzm lingwistyczny, bo opcja 'kopiuj-wklej' kosztowała mnie dwa kliknięcia.
Tym bardziej podoba mi się wypowiedź Firmomira o straconym czasie, gdy wklejam utwór klasyka o straconym czasie.

On chce mnie zdemaskować... tfu, zdekonstruować.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom