Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
 
Ostatnio z miłości do niego wymieniłem mu matrycę, więc on w rewanżu próbuje sprawić mi radość drobnymi, miłymi gestami
No pacz. Jak wymienię swojemu grafikę, to może też przez dzień będzie miły. Rozpuszczony staruszek.
@HuntMocy - za przeproszeniem, ale nie umiem sobie nawet mgliście wyobrazić, że kogoś hejtujesz :p
 
Last edited:
@HuntMocy - sugeruję, iż nie umiem sobie przywołać obrazka, na którym wylewasz na kogoś wiadro pomyj (lub innych nieciekawych zawartości). Nic ponad to.
;)
 
Dziennikarze w nowych koszulkach pykają w W3,być może jedzą bigos, piją kawę REDów, a my tu mamy siedzieć i czekać 2 TYGODNIE na jakieś wieści, spamując dyskutując o wymaganiach i innych ważnych rzeczach. ;)
Nie ma sprawy, jutro butelkuję AIPA, a Bitter akurat już jest gotowy do picia :beer:
 
Dziennikarze w nowych koszulkach pykają w W3,być może jedzą bigos, piją kawę REDów, a my tu mamy siedzieć i czekać 2 TYGODNIE na jakieś wieści, spamując dyskutując o wymaganiach i innych ważnych rzeczach. ;)
Nie ma sprawy, jutro butelkuję AIPA, a Bitter akurat już jest gotowy do picia :beer:
robisz piwo?
 
Każdy powód jest dobry żeby dokonać włamania? Bardzo interesująca interpretacja prawa, nie powiem :hmmm:
 
Przed chwilą, stałem się oficjalnie console peasant'em. Próbuje się odnaleźć w nowej, nieznanej mi rzeczywistości. :(
 
Próbuje się odnaleźć w nowej, nieznanej mi rzeczywistości.
Bezczelna zdrada! Na widły z nim!

Żartowałam. Wcale Ci nie współczuję ;)

Patrzałam wczoraj na ceny gier na PS4 tutaj na rynku niemieckim. Taki AC:U kosztuje z mała 65 euro. Reszta niewiele tańsza. W Polsce też taka drożyzna?
o_o
 
PS4 zamiast PC jednak?

Jednak. Budżet mi się skurczył diametralnie i nie było szans, by skonstruować coś sensownego do maja pod Wiedźmina. Realnie rzecz ujmując fundusze na odpowiedniego blaszaka miałbym najwcześniej w okolicach grudnia.

Patrzałam wczoraj na ceny gier na PS4 tutaj na rynku niemieckim. Taki AC:U kosztuje z mała 65 euro. Reszta niewiele tańsza. W Polsce też taka drożyzna?
o_o

Drogo drogo, ale po dokonaniu małej autorefleksji wyszło na to, ze i tak mało co gram, bo życie i praca, więc kupno tych kilku gier w roku na konsole nie zrobi mi wielkiej różnicy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom