Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Chyba nie wypada pisać o nazistach biorąc pod uwagę, w którym kraju obecnie mieszkasz ;>
Czepiasz się, nie wiem o co chodzi.:p
Naziści, neonaziści, nie wiem, nie zaliczam się. Natomiast dbałość o poprawość języka jest przecież rzeczą podstawową.
Fakt faktem, aby normalnie po polsku się wysławiać, będę za niedługą chwilę zmuszona korzystać tylko i wyłącznie z trybu mobilnego :unsure:

Hmm a w jakiej kolejnośc
Myślę, najpierw dużo piwa, potem do zapasów ;)
 
Zapasy też wypiłem.
No, no i jeszcze się tu szwędasz? Coś ten zapas słaby chyba był :p
Jak widać po poście @patrol "dużo" jest ilością względną
Punkt widzenia zależy od punktu ...ekhm... leżenia? :huh:

Swoją drogą powinni zrobić pokój na wzór czatu, brakuje tutaj czasami takiej opcji.
Nom, zadanie bojowe dla @Eri94.
Forumowy czat raz w tygodniu.
Karczma karczmą, ale czasem strach.

View attachment 10946
 

Attachments

  • uk.jpg
    uk.jpg
    140.3 KB · Views: 32
Last edited:
Fakt, na czacie o porządek trudno ale to twardy reset tekstów o 4 rano, a ci co by musieli to by system oczyścili... w ten czy inny sposób, reszta by normalnie użytkowała, chyba...
 
Ach, ta młodzież. Taka naiwna

Chyba się już nie zaliczam... :( ale z drugiej strony tutaj wszystko jest raczej względne więc kto wie, tak czy inaczej taki czat by dobrze zrobił, przewiduje że w pierwsze 24h oczyścił by forum z tych co i tak niespecjalnie powinni posiadać dostęp i możliwość wolnej wypowiedzi... a banów nie dostają tylko dla tego że czasem im się uda przeczytać to co wrzucają, czat by to rozwiązał idealnie w mojej ocenie^^

Nie da rady. Moja inteligencja już osiągnęła +∞. Więcej się nie da xD

Oj tam Serek to że Ty swoje maksimum osiągnąłeś to nie znaczy że my się po nie schylić nie możemy :p
 
Last edited:
Chyba się już nie zaliczam...
Nie smuć się, jest nas więcej ;)
Co do czatu - można by zrobić eksperyment. Zaprawdę ciekawam, jakby to wyszło w praktyce. Moderacja na tym forum jest wyrozumiała, ale czy czat by zniosła? Wyzwanie? ;)
Na poważnie - to nie pierwszy głos w sprawie czatu. Może kiedyś dane będzie nam spróbować. Śliski temat.

@serek - przesadzasz :p
 
Nie smuć się, jest nas więcej

No właśnie gdzieś tu kiedyś widziałem nawet ankietę, z zadziwiająco dużą ilością osób o wieku iście sędziwym jak na forum growe, chociaż one się niestety dużo rzadziej udzielają, swoją drogą powinni wprowadzić taki system publikacji postów w niektórych tematach-każda skończona 18 jeden post na 4 godziny...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom