Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Nie mam czasu na życie, ćwiczę hejtowanie pececiarzy.
Jakoś umknęła mi ta wypowiedź ...
Co robisz?!? GTX w drodze, zobaczymy kto będzie płakał jako pierwszy :p
a szkoda by było Emme narażać na takie dywagacje i to jeszcze dla Hunta... (w sumie to nie znam, może i warto ale dla zasady...
To takie forum internetowe. Nie wolno brać wszystkiego na poważnie. Myślę, iż Emma nie miała by nic przeciwko ;)
 
Last edited:
Ehh tak to jest jak się nie widzi twarzy rozmówcy, bo że by nie było to ja tylko tak się czepiam bez powodu (chociaż Emmy szkoda )
Myślę, iż im dłuższy staż na forum, tym będzie Ci łatwiej. Zrozumieć znaczy się.
[infodlaniewtajemniczonych] nie poddawać się [/infodlaniewtajemniczonych]
 
Last edited:
Pochwalenie się na forum swoją świeżo założoną stroną fotograficzną na Twarzoksiążce podpada pod reklamę?

---------- Zaktualizowano 00:08 ----------

Nawet jak reklama, to i tak nie powstrzymam się od spamnięcia logiem i pierwszymi zdjęciami:



 
Dokładnie miałem takie samo odczucie :D. No ale to tylko jeden dzień w roku :p. Reszta to już w miarę cywilizowany spam :p.
 
Ale jak żyć nie spamując?

Niektórzy mają przeszło 6000 postów w niespełna 3 lata, a inni robią się niebiescy i od razu im 10 000 pęka :secret: .
 
Dzisiaj przejeżdżając przez Śródmieście minąłem tą gigantyczną reklamę Wiedźmina 3.



Całość nieco traci na tle innych "szmat", których jest tutaj mnóstwo.
Lepszy byłby Geralt na Pałacu Kultury i Nauki :devil: .
 
Przyznam, że miałam spore wątpliwości co do całej akcji z EK, a tu punkt 23:00 esemes, że przesyłka przygalopowała do paczkomatu.
Zadziwionam. Pełznę odebrać. Ciekawe, ilu spotkam wiedźminów przy automacie :D
 
A u mnie brak kodu, bo dopiero koło 17 podałam właściwy numer na cdp.pl. A że maili nie wysyłają, to coś czarno to widzę. :||
 
A moja jest w Media Markt rano do odebrania. Wiecie, czy ta zniżka 34,99zł z zestawu przedpremierowego jest akceptowana w innym mieście ?
 
SKOŃCZYŁEM !! !! !! 4dni 13 godzin 2 minuty. Zostało mi jeszcze większość zadań pobocznych i wiedźmińskich polowań na Skellige, na kontynencie mam już poodkrywane jakieś 70% mapy i 90% zadań.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom