Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
Ale miałem polewkę :D - pokłosie filmu "Jak rozpętałem drugą wojnę światową":
Spróbujcie wpisać w tłumacza google frazę "Grzegorz Brzęczyszczykiewicz, Chrząszczyżewoszyce powiat Łękołody", po czym ustawcie tłumaczenie na język niemiecki i kliknijcie ikonkę głośniczka "słuchaj".

Syntezator morduje się z tym tekstem wcale nie mniej, niż niemiecki oficer na włoskim statku w filmie :p.
 
Skończyłeś? O ile blaszak nie zaprotestuje ( a dostał nowy zasilacz) to zabieram się jutro. Warto? :D

Już skończyłem (wraz z DLC z Babą Jagą).

Było fajne i bardzo ładne. Nie ma jakiejś wielkiej rewolucji w rozgrywce ale gra się dobrze. Jak poprzednia część przypadła ci do gustu ta też się spodoba. Jedyny znaczący minus to taka praktycznie kalka fabuły gry z 2013 roku oraz cholernie przewidywalna "wielka rewelacja". Same postacie oraz historia są jednak nieco lepiej napisane. Generalnie warto zagrać.
 
 
Nieprawda. Jak mam 1h to niestety nie obczaję wszystkich tematów. I jestem niesłowna, niestety - do dzisiaj nie pograłam w TR. Ale związane jest to raczej z tym, iż praktycznie nie było mnie w domu przez ostatnie 2 tygodnie i nie miałm okazji odpalić gry :(

A jaki masz sprzęcik, tak z ciekawości?
Ja sobie ostatnio (w końcu) zamówiłem nową kartę, bo nowego kompa mam już od września. Na chwilę obecną zdecydowałem się na 770, no i jutro (jutro ma przyjść karta) prawdopodobnie początek przygody z W3.

I7 2600k, 970 Strix, 24 GB RAM --> od razu wyjaśniam - był w pomocji i przydatny do obsługi wielu programów. Nie tylko W3 ;)
Gram bez modów i podkręconego procka, wszystko stock.

Ja wychodzę po kwadransie. Ale to dlatego, że śniadanie jem na kolację.
Hmm... Znam.
 
Last edited:
Wow. Ponad miesiąc i nikt nie odwiedził Nocnej? Wstydźcie się. Nic dziwnego, że nam karczmy z CP podklejają :(

Mi to wygląda na listę "do odstrzału" ...

Nie sądzę. Może jakiś projekt dla szczególnie zasłużonych modderów? Lub znających się na temacie ;)
 
Nie sądzę. Może jakiś projekt dla szczególnie zasłużonych modderów? Lub znających się na temacie ;)
Patrząc na aktualne nicki, to jest to możliwe (wpadłem już na to kilka h temu xD).

Ale jeśli pojawi się tam SMiki, to mam nadzieję, że jednak to lista do odstrzału...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom