Novigrad outskirts Fan made soundtrack

+
Genialne.

---------- Zaktualizowano 17:00 ----------

Genialne po prostu.

---------- Zaktualizowano 17:00 ----------

Cudo.
 
Genialne.

---------- Zaktualizowano 17:00 ----------

Genialne po prostu.

---------- Zaktualizowano 17:00 ----------

Cudo.

Dzięki Smiki! Jak myślisz pasuje do takiego klimatu jak jest na screenie? To ten właśnie mnie zainspirował warto sobie włączyć film i wyobrazić sobie jak to wszystko żyje a my sobie Geraltem chodzimy :)
 
Dzięki Smiki! Jak myślisz pasuje do takiego klimatu jak jest na screenie? To ten właśnie mnie zainspirował warto sobie włączyć film i wyobrazić sobie jak to wszystko żyje a my sobie Geraltem chodzimy :)
Pasuje :D

Zajmowałeś się kiedyś tworzeniem muzyki do modów? :whistle:
 

Guest 3669645

Guest
A kto mówił o Powrocie? :D
 
A kto mówił o Powrocie? :D

Mod do W3? Odwrót białego wilka? Ciekawa byłaby koncepcja modów do każdej części Wiedźmina:
Wiedźmin 1 - Powrót Białego Wilka.
Wiedźmin 2 - Przewrót Białego Wilka. (taki dowcip, że niby Geralt robi przewroty zamiast piruetów w walce)
Wiedźmin 3 - Odwrót Białego Wilka.

Spam na bok, wyczuwam moda do W3...
 
Wiedźmin 2 - Przewrót Białego Wilka. (taki dowcip, że niby Geralt robi przewroty zamiast piruetów w walce)

Eee, modu Rustina nie instalowałeś? :p

Spam na bok, to nie jest właściwy temat na rozmowy o modach :p
 
Wow, całkiem niezły utwór. Naprawdę udany, bardzo przyjemnie się go słucha.
do napisania nowego krótkiego kawałka
Brzmi to tak, jakbyś robił sobie kanapkę zamiast tworzyć wielką nutę. W sensie - napisałem tak przy okazji ;)
Czekam na więcej.
 
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak płynnego utworu stworzonego komputerowo. Sam utwór jest jak najbardziej świetny, po drobnych modyfikacjach i odegraniu przez orkiestrę mógłby znaleźć się w soundtracku Dzikiego Gonu.
Mam tylko pytanie: za pomocą jakiego programu skomponowałeś ten utwór? Korzystałeś z jakichś darmowych, ogólnodostępnych pluginów na instrumenty? Potrzebuję jak najwięcej informacji, bo zainspirowałeś mnie do stworzenia własnego dzieła. :)
 
Muszę przyznać, że nie spodziewałem się tak płynnego utworu stworzonego komputerowo. Sam utwór jest jak najbardziej świetny, po drobnych modyfikacjach i odegraniu przez orkiestrę mógłby znaleźć się w soundtracku Dzikiego Gonu.
Mam tylko pytanie: za pomocą jakiego programu skomponowałeś ten utwór? Korzystałeś z jakichś darmowych, ogólnodostępnych pluginów na instrumenty? Potrzebuję jak najwięcej informacji, bo zainspirowałeś mnie do stworzenia własnego dzieła. :)

Stworzyłem to na DAWie Studio One. Aby utwór brzmiał w miarę dobrze trzeba w to włożyć na prawdę dużo pracy, ja już tworze około 3 lata sam soundtrack a jeszcze mi wiele brakuje... Pomijając fakt uczenia się wcześniej w innym gatunku muzycznym to zajęło mi to na prawdę dużoooo czasu.
 
Świetne to jest! Gratulacje, bo zdaję sobie sprawę jak dużo pracy to wymagało. Również czekam na więcej, mam nadzieję czegoś dłuższego :)
 
Top Bottom