Nowa aktualizacja zatrzymuje się na 99,9 %

+
Nowa aktualizacja zatrzymuje się na 99,9 %

NOWA AKTUALIZACJA ZATRZYMUJE SIĘ NA 99,9 % !!
czekam już 30 min i cały czas jest 99,9 %. Co robić ?
 
Mi pomimo nabicia na 100% klient Galaxy usunął gwent.exe i nie moge odpalić gry, ponad to GOG stracił z widoku gier Gwinta i mam tylko WIII w bibliotece gier.
 
U mnie aktualizacja zatrzymała się na 100% i dalej nic, zatrzymałem i wznowiłem jeszcze raz i nic nie pomogło, podobnie reset Gog Galaxy.
 
U mnie problem również występuje, ponowiłem aktualizacje gry, i nagle z 1,8gb patcha zrobiło się 3gb, oby teraz zadziałało jak należy.
 
Mi zabrakło 0,3Mb do ukończenia pobierania. Ostatnie 50 MB pobierało z prędkością 0,1Mb/s lub mniejszą. Obecnie pokazuje mi że gra jest uszkodzona, ale nie może naprawić bo... gra jest uruchomiona.
 
0ld_Hunter;n7682880 said:
U mnie problem również występuje, ponowiłem aktualizacje gry, i nagle z 1,8gb patcha zrobiło się 3gb, oby teraz zadziałało jak należy.

Może to głupie pytanie, ale w jaki sposób da się ponowić aktualizację?
 
mivane;n7683160 said:
Może to głupie pytanie, ale w jaki sposób da się ponowić aktualizację?

Przerwanie aktualizacji, ponowne uruchomienie goga i ponowienie aktualizacji gry.
 
Po wstrzymaniu aktualizacji i zrestartowaniu Goga aktualizacja pobiera się od nowa, podobno to pomaga.
 
U mnie całość pobrana niby, ale pojawia się komunikat, że instalacja została odłożona, bo gra jest uruchomiona. Restart GOG-a nie pomaga.
 
Offka;n7684000 said:
U mnie całość pobrana niby, ale pojawia się komunikat, że instalacja została odłożona, bo gra jest uruchomiona. Restart GOG-a nie pomaga.

Wstrzymaj instalację i dopiero potem uruchom GOG-a od nowa.
 
Po zaktualizowaniu wyskoczył "błąd instalacji", zresetowałem goga i musze całą grę od nowa instalować, co ciekawe- waży 2,9 GB- to normalne?
 
Last edited:
Ramalian;n7684090 said:
Wstrzymaj instalację i dopiero potem uruchom GOG-a od nowa.

To samo. Gra działa wg GOG-a i tyle. Przy czym po uruchomieniu gry pojawia się Nilfgard, choć widzę wiele błędów - literówek, złe grafiki niektórych kart w kolekcji. Pewnie ta atualka się zainstalowała, ale jest jakieś zamieszanie z wersjami.
 
Offka;n7684500 said:
To samo. Gra działa wg GOG-a i tyle. Przy czym po uruchomieniu gry pojawia się Nilfgard, choć widzę wiele błędów - literówek, złe grafiki niektórych kart w kolekcji. Pewnie ta atualka się zainstalowała, ale jest jakieś zamieszanie z wersjami.

To nw, ja zawsze odpalam Gwinta bez GOG-a a zassałem za 1 razem bez błędów poprzez funkcję Napraw... i wszystko śmiga.
 
Ech... Tym razem aktualizacja zatrzymuje się na przenoszeniu w 94%, następnie wyskakuje błąd instalacji: problem dostępu do dysku i cała "zabawa" zaczyna się od nowa. Słabo, naprawdę słabo.
 
Cały czas miałem pobieranie 99,9% a potem nagłe komunikat że gra jest uruchomiona. Uruchomiłem bezpośrednio z exe i działa układam nilfgaard ale dla pewności wole nie otwierać beczek :D
 
Top Bottom