Nowa frakcja - nowe informacje

+
Backstory jest przecież zupełnie inne.
No racja, jak przeczytałem jeszcze raz to trochę historia się nie spina z baronową.

Ale chciałem kilka zdań na temat tego streamu. Nie uważacie, że jakoś wcześnie zapowiada się na to ujawnienie nowej frakcji? Czyżby chcieli zaskoczyć i wydać ją jeszcze w lipcu?? Domyślam się, że na streamie będą ujawnione jakieś pierwsze karty. Ile czasu minęło od ujawnienia pierwszych postaci Krwawej Klątwy do jej wydania?
 
Gwint ma pewnie zacząć przynosić zysk, dlatego częstotliwość wydawania rozszerzeń się zwiększyła. Przynajmniej się gra ożywi. Mam nadzieję, że będą stare, niegrane karty też przerabiać.
 
Czyli dodatek co trzy miesiące?
Post automatically merged:

W sumie strzelam że wydany będzie na początku lipca lub przy końcówce czerwca, razem z lipcowym patchem. Ciekawi mnie tylko, czy tym razem również będzie preorder beczek z nowymi kartami.
 
Nie uważacie, że jakoś wcześnie zapowiada się na to ujawnienie nowej frakcji? Czyżby chcieli zaskoczyć i wydać ją jeszcze w lipcu?? Domyślam się, że na streamie będą ujawnione jakieś pierwsze karty. Ile czasu minęło od ujawnienia pierwszych postaci Krwawej Klątwy do jej wydania?
Ale czym zaskoczyć? Jak wydadzą nawet pod koniec lipca to jest to zgodne z przewidywaniami cyklu zbliżonego do HS czyli duży dodatek co 4 miesiące (3 duże w roku).

Czy zapowiedź 1-1,5 miesiąca przed to dużo? Też nie, zwłaszcza że to specyficzny dodatek z dużą ilością niewiadomych do wyjaśnienia.

Czyli dodatek co trzy miesiące?
Post automatically merged:

W sumie strzelam że wydany będzie na początku lipca lub przy końcówce czerwca, razem z lipcowym patchem. Ciekawi mnie tylko, czy tym razem również będzie preorder beczek z nowymi kartami.
Raczej dziwne gdyby nie dali możliwości preordera. To tak jakby powiedzieli „hej wiemy że chcecie dać nam pieniądze, ale nie, dzięki.”
 
Ale czym zaskoczyć? Jak wydadzą nawet pod koniec lipca to jest to zgodne z przewidywaniami cyklu zbliżonego do HS czyli duży dodatek co 4 miesiące (3 duże w roku).

Czy zapowiedź 1-1,5 miesiąca przed to dużo? Też nie, zwłaszcza że to specyficzny dodatek z dużą ilością niewiadomych do wyjaśnienia.
Osobiście nastawiłem się na koniec sierpnia dlatego, że wakacje to trochę sezon ogórkowy więc dla mnie wydanie w lipcu, może nawet na początku jak pisze @SMiki55 byłoby lekkim zaskoczeniem.
 
Osobiście nastawiłem się na koniec sierpnia dlatego, że wakacje to trochę sezon ogórkowy więc dla mnie wydanie w lipcu, może nawet na początku jak pisze @SMiki55 byłoby lekkim zaskoczeniem.
Akurat w grach usługach to nie ma znaczenia. HS od lat, TESL chyba też daje dodatek w środku naszych wakacji. Dowiemy się w poniedziałek pewnie, ale obstawiam przełom lipca/sierpnia.
 
W lipcu tylko 1 wyszedł za to w sierpniu więcej ;)
Dlatego zaznaczyłem „w środku” by nie bawić się w dokładne wyliczanie. Ale z tego co pamietam to Klątwa, Wielki Turniej, Karazhan miały premierę w lipcu. Reszta z początkiem sierpnia. Ogólnie „połowa wakacji”. Jutro się dowiemy. Czekam bardziej niż na info o CC bo to nie jest częsta sytuacja gdy do karcianki dodaje się „frakcje” już po premierze i zamknięciu setu klasycznego.
 
Dlatego zaznaczyłem „w środku” by nie bawić się w dokładne wyliczanie. Ale z tego co pamietam to Klątwa, Wielki Turniej, Karazhan miały premierę w lipcu. Reszta z początkiem sierpnia. Ogólnie „połowa wakacji”. Jutro się dowiemy. Czekam bardziej niż na info o CC bo to nie jest częsta sytuacja gdy do karcianki dodaje się „frakcje” już po premierze i zamknięciu setu klasycznego.
Tylko klątwa Naxxramas wyszła w lipcu ale mniejsza, niech wydają jak najszybciej ;)
 
Racja, widać pamięć mnie zawodziła, ale reszta też częściowo z początku sierpnia.

PS:

I chyba wszystko jasne „Novigrad” :)

Pewnie naiwnością byłoby wciąż wierzyć, że Novigrad będzie dodatkiem do Królestw Północy, na zasadzie jak Krwawa Klątwa dała wampiry potworom.

Ale jeśli miała by być to frakcja (oby nie), to powinno się całkiem sporo jednostek neutralnych przekwalifikować. (Tasaki, Król Żebraczy i inne syny)
 
Dlatego "Syndykat" brzmi prawdopodobniej od "Novigradu". "Syndykat" jest nazwą bardziej ogólną, pozwala dodawać jednostki spoza Novigradu i Wiecznego Ognia.
 
Dlatego "Syndykat" brzmi prawdopodobniej od "Novigradu". "Syndykat" jest nazwą bardziej ogólną, pozwala dodawać jednostki spoza Novigradu i Wiecznego Ognia.
Trzeba czekać ale zwróć uwagę jak się nazywa aktualizacja. Oczywiście to nie musi z automatu być nazwa frakcji.
 
Dziwna godzina - o ile dobrze pamiętam, to zawsze streamy były o 20-tej naszego czasu, a teraz będzie o 16-tej?
 
Dziwna godzina - o ile dobrze pamiętam, to zawsze streamy były o 20-tej naszego czasu, a teraz będzie o 16-tej?
Tak i podobno podczas streamu wyjaśni się też skąd taka godzina.

Edit: czyli syndykat jest realny, albo jeszcze coś innego
 

Attachments

  • 065769F2-4CAD-41BD-B8BF-4CD4649D9166.jpeg
    065769F2-4CAD-41BD-B8BF-4CD4649D9166.jpeg
    48.2 KB · Views: 71
Last edited:
Myślę, że zmiana godziny zmniejszy liczbę ogladających, bo to przecież nie jest dzień wolny od pracy.
 
Top Bottom