Nowa frakcja - nowe informacje

+
Akurat wlaśnie z powodu kupieckich mechanik wydaje mi się, że Kovir może dołączyć do Syndykatu w kolejnym dodatku. Ba, jeszcze wyjdzie na to że cały Kovir może być dwufrakcyjny skoro powstały już pojedyncze karty tego typu.
Nie wydaje mi się coś takiego możliwe. Z tego co było mówione na temat lore na streamie to elementem wspólnym, który ma łączyć ten syndykat są działania w konspiracji (wbrew prawu/podziemne).
Zresztą już sam brak stricte Redanii wiele mówi o... przyszłości KP.
 
Niby tak, ale w praktyce to przede wszystkim frakcja kupiecka. Na taką wygląda przynajmniej patrząc pod kątem mechaniki.
 
Wydanie Koviru jako następnęj frakcji i dodanie nowego lidera do Syndykatu, przykładowo Horsta Borsodiego - aukcjonera- wydaje mi się bardzo prawdopodobne. Wtedy doszłyby kolejne karty dualowe dla obu frakcji.
 
Przerzucenie kogoś na rolę lidera nie jest jakimś wielkim problemem. Tasak jest tego przykładem. Poza tym ciągle marzę, że kiedyś dane mi będzie spamować "sprytnym manewrem" ;p
 
W sumie patrząc na zamilowanie Esterada do podatków, jego zdolnoscią pasywną mogłoby być odbieranie przeciwnikowi co trzeciej zdobytej monety xD
 
A wiadomo już co z obecnymi w grze kartami które teraz staną się liderami? Tasak, Junior i Król Żebraków? Zostaną, znikną z gry wraz z umiejętnościami czy wejdą nowe karty z ich umiejętnościami na ich miejsce? No i co z Hubertem który w tej sytuacji pasuje do KP jak wół do karety.
 
A wiadomo już co z obecnymi w grze kartami które teraz staną się liderami? Tasak, Junior i Król Żebraków? Zostaną, znikną z gry wraz z umiejętnościami czy wejdą nowe karty z ich umiejętnościami na ich miejsce? No i co z Hubertem który w tej sytuacji pasuje do KP jak wół do karety.
Zostaną. To nie pierwsza sytuacja gdy jakiś bohater ma kilka kart, a nawet że mamy dowódcę i kartę jednostki ;)
 
Zostaną. To nie pierwsza sytuacja gdy jakiś bohater ma kilka kart, a nawet że mamy dowódcę i kartę jednostki ;)

Ciekawe czy dostaną jakiś przydomek do nazwy (jak jest choćby przy Dettlaffie) czy zostaną przy nazwach podstawowych, a dowódcy dostaną jakieś przydomki.
 
Mój pomysł na kartę frakcji Koviru.
custom-card.png
 
Top Bottom