Nowa frakcja w grze GWINT -- Nilfgaard nadchodzi!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Nowa frakcja w grze GWINT -- Nilfgaard nadchodzi!



Mamy przyjemność zapowiedzieć nadejście piątej grywalnej frakcji — Nilfgaardu.

Nilfgaard oferuje rozgrywkę skupiająca się na stopniowym przejmowaniu kontroli nad polem bitwy. Umiejętności jednostek nowej frakcji pozwalają odkrywać karty w posiadaniu przeciwnika, a także kontrolować ich kolejność w taliach obu graczy. Ważną rolę w strategiach Nilfgaardu odgrywają również jednostki nielojalne, których umiejętne wykorzystanie umożliwia zniszczenie wroga od wewnątrz.

Aktualizacja wprowadzi do gry łącznie ponad 60 nowych kart, w tym nowe karty dla pozostałych frakcji w grze.

Nilfgaard dołączy do GWINTA w ramach nadchodzącej aktualizacji, której premiera zaplanowana jest na 6 lutego, 2017.

GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana aktualnie znajduje się w fazie zamkniętych betatestów. Do udziału w zamkniętej becie można zapisać się na oficjalnej stronie gry.
 
Rzuciłem okiem na materiały z eventu o Nilfgardzie i szczęka mi opadła. Pod względem wizualnym to majstersztyk, mam nadzieję, że pozostałe talie również przejdą taki lifting. Co do mechaniki to mam wrażenie, że można stworzyć tyle kombinacji zagrań iż nudno nie będzie. Jestem ciekaw jaka będzie synergia z pozostałymi taliami.
 
Gorgolet;n7616640 said:
Rzuciłem okiem na materiały z eventu o Nilfgardzie i szczęka mi opadła. Pod względem wizualnym to majstersztyk, mam nadzieję, że pozostałe talie również przejdą taki lifting. Co do mechaniki to mam wrażenie, że można stworzyć tyle kombinacji zagrań iż nudno nie będzie. Jestem ciekaw jaka będzie synergia z pozostałymi taliami.

A gdzie je można zobaczyć?
 
Ja oglądałem na kanale ODD, masz tam materiały z pojedynków. Widać jak to wygląda w praktyce .
 
Jestem ciekawy czy każdy z graczy dostanie jakąś talię startową Nilfgaardu tak jak to było w przypadku pierwszych czterech frakcji.
 
Duckingman;n7625150 said:
Jestem ciekawy czy każdy z graczy dostanie jakąś talię startową Nilfgaardu tak jak to było w przypadku pierwszych czterech frakcji.

REDsi na jakimś streamie (chyba u ODD) mówili, że Nilfgard będzie miał swoją talię startową.
 
SMiki55;n7629250 said:
Zero Toussaintczyków...

Co wskazuje, że 6 frakcją o której Redania wspominała w Rosji będzie najprawdopodobniej właśnie Toussaint zgodnie z moimi przewidywaniami.
 
Zgodnie z przewidywaniami wielu ludzi. Nilgaard jest ogromny, starczy mu jednostek do talii bez wciągania do niego Toussaint. A im więcej frakcji tym weselej.
 
Top Bottom