Jobs Support Register

Nowa funkcjonalność forum — śledź posty REDów!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED
Przedstawiamy pierwszą nową funkcję naszego oficjalnego forum — RED Tracker!

Nasze forum jest dla nas drugim domem i chcemy, żebyście czuli się na nim swobodnie. Z uwagą czytamy Wasze opinie i zauważyliśmy, że brakuje Wam prostego sposobu na śledzenie wszystkich postów pracowników CD PROJEKT RED na forum. RED Tracker pokazuje wszystkie posty REDów w ramach forum danej serii, w kolejności chronologicznej. Nie musicie już przeszukiwać każdego tematu po kolei, żeby znaleźć interesujące Was informacje. Poszukiwanie porów właśnie stało się łatwiejsze! ;)

Jak podoba Wam się RED Tracker? Jakie inne funkcje chcielibyście zobaczyć na naszym forum? Dajcie nam znać w komentarzach!
 

Vattier

CD PROJEKT RED
Twój post wyświetla się podwójnie, ale pozostałe są ok. Narzędzie się przyda, dzięki!
To są dwa różne posty - jeden jest z części forum poświęconej Cyberpunkowi. Można zawęzić obszar skąd brane są posty używając podkategorii RED Trackera :)
 
Fajnie jakbym mógł śledzić konkretnego pracownika redów i wybierać w jakich językach go śledzić albo działach. Na przykład obserwuję Burzę i nie pojawiają mi się jego odpowiedzi w powiadomieniach, a miałem nadzieję, że tak to będzie działać =].
 
Przyda się do Cyberpunka, bo w kwestii Gwinta to i tak nie było jednej wartej uwagi wypowiedzi od grudnia (czytaj - czasu upadku).