Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

+
Nowa Gra Plus - pytania, porady, komentarze

Witam
Przejdę od razu do sprawy,mianowicie chcę zacząć jeszcze raz grę w NG+ i mam pytanie grę mam w wersji 1.07 i czy na tej wersji ng+ będzie nazwę to uboższa ? tzn. że będzie mniej rzeczy niż gdybym zainstalował 1.08 ? Gdzieś wyczytałem że z rynsztunków szkół można legendarne zrobić i nie wiem czy na 1.07 będę miał taką możliwość,z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Z tego co wiem to do NG+ konieczne jest zaktualizowanie gry do 1.08. No ale nie rozumiem problemu. Po prostu zaktualizuj grę i tyle.
 
Zainstalowałem ręcznie patch 1.08.2 z wersji 1.08 ze stronki goga. Ale wchodząc do menu piszę mi po prostu 1.08 czy Wy też tak macie ? Zainstalowałem NG+ i wchodząc w menu zawartości dodatkowej jest zainstalowana normalnie, ale patrząc na główne menu nie ma żadnej opcji, aby zacząć grę od nowa o co chodzi ?
 
Zaczynasz normalnie nową grę, wybierasz czy chcesz symulację wyborów z W2 a póżniej masz dopiero wybór NG+ i musisz zaznaczyć plik zapisu na którym będziesz grać.
Odnośnie wersji gry, to pokazuje tylko 1.08, reszta jest w domyśle chyba.
 
Nowa Gra Plus

Jak wygląda sytuacja z rynsztunkami wiedźmińskim? Grając w trybie Nowa Gra Plus i zbierając je od nowa podnoszą się statystyki tych rynsztunków i ich wymagany lvl (tak jak podnoszą się statystyki i poziomy przeciwników)? I czy podobnie wygląda sprawa z rynsztunkami z dlc (temerski, nilffgardzki i skeligijski)?
 
Jestem dopiero w białym sadzie ale dla przykładu rynsztunek szkoły żmiji jest legendarny (wyższe statystyki). Co do tych z DLC'ków także mają podniesione statystyki i są chyba do ubrania na 31 poziom.
 
Jak wygląda sytuacja z rynsztunkami wiedźmińskim? Grając w trybie Nowa Gra Plus i zbierając je od nowa podnoszą się statystyki tych rynsztunków i ich wymagany lvl (tak jak podnoszą się statystyki i poziomy przeciwników)?
Każdy z wiedźmińskich rynsztunków możesz zebrać od nowa i każdy z nich będzie miał dopisek "legendarny" i statystyki przystosowane do nowego trybu.
 
Wiedźmin 3 a trofea na NG+

Witam, mam pytanie dotyczące gry na NG+ czy będą tam zaliczane WSZYSTKIE TROFEA ? bo jest to dla mnie bardzo ważna informacja z racji tego iż mam zamiar wbić platynę a nie chcę na marne gry przechodzić jeszcze raz bo czasu na granie mam mało
 
Jako, że zaczyna powstawać coraz więcej tematów dotyczących nowego trybu rozgrywki, doszliśmy do wniosku, że przydałby się jeden konkretny. Dotychczasowe wątki zostały scalone, a nazwa tematu odpowiednio uogólniona.
 
Nowa Gra + problem

Witam,
Ostatnio zainstalowałem ostatnie DLC Nowa Gra + ,lecz nie wiem jak uruchomić grę w tym właśnie trybie (Skończyłem grę z 35 levelem).
 
Witam,
Ostatnio zainstalowałem ostatnie DLC Nowa Gra + ,lecz nie wiem jak uruchomić grę w tym właśnie trybie (Skończyłem grę z 35 levelem).
Zacznij nową grę, po pytaniu z symulacją wyborów gra zapyta cię, czy chcesz zacząć w trybie NG+.

Pamiętaj, że sejw który wczytujesz musi być zrobiony manualnie na patchu 1.08.2
 
New game + - problem z włączeniem trybu

Moi drodzy, pojawił się u mnie nieciekawy problem a mianowicie mimo ukończenia gry nie mogę zacząć tryby New game +. Przy próbie włączenia wyświetla mi się komunikat "gra nie została jeszcze ukończona" (wszystkie wątki główne zakończone)..... Miał ktoś też taki problem, możne wie jak go rozwiązać...
 
Moi drodzy, pojawił się u mnie nieciekawy problem a mianowicie mimo ukończenia gry nie mogę zacząć tryby New game +. Przy próbie włączenia wyświetla mi się komunikat "gra nie została jeszcze ukończona" (wszystkie wątki główne zakończone)..... Miał ktoś też taki problem, możne wie jak go rozwiązać...
wczytaj save potem esc zapisz gre na nowym lub zajetym slocie potem wyjdz do menu wybierz nowa gre plus i wczytaj zapis zrobiony przed chwilą
 
Mam problem z instalacją NG+. Było napisane, że ta wersja gry nie jest obsługiwana i żebym zainstalował najnowszą aktualizację. Pobrałem i zainstalowałem patch 1.8.2 ale jak wchodzę w NG+ to znowu jest napisane to samo. Wie ktoś w czym problem? Może to, że mam zainstalowany mod na inne konie, albo SweetFX na to jakoś wpływa? Ale wątpię.
 
Czy ktoś się orientuje, po przejściu NG+ będę mógł jeszcze raz zacząć? Czy tylko raz można dodatkowo ukończyć grę?
 
Last edited:
Top Bottom