NOWA GRA PLUS

+
NOWA GRA PLUS

NOWA GRA PLUS
Witam,

poprosiłbym o pomoc odnośnie kontynuacji gry.
Właśnie zakończyłem Wiedzmina 3 wersję podstawową, Serce z Kamienia, Wino i Krew na poziomie MIECZ I OPOWIEŚĆ.
Chciałbym zacząć od nowa grę, korzystając z opcji NOWA GRA PLUS na poziomie KREW, POT i ŁZY z uwzględnieniem obecnego poziomu postaci, ale wybierając ostatnie zapisy mam komunikat "GRA NIE ZOSTAŁA JESZCZE UKOŃCZONA"

proszę po pomoc.

pozdrawiam
patkuc
 
Last edited:
Żeby z danego save'a rozpocząć nową grę +, musisz najpierw go wczytać, zapisać jako nowy zapis gry, a następnie użyć nowo utworzonego zapisu gry przy rozpoczynaniu NG+.
 
Wszystkie zadania mam ukończone główne, poboczne na poziomie MIECZ i OPOWIEŚĆ, poziom gry zapisany. Wychodzę z gry do Windowsa, i na nowo uruchamiam grę, wczytuję zapisany poziom gry, wchodzę do menu głównego, wybieram opcję NOWA GRA, następnie NG+, poziom gry: KREW, POT i ŁZY później wybieram ostatni zapis gry i wyskakuje komunikat GRA NIE ZOSTAŁA JESZCZE UKOŃCZONA.
 
View attachment 60341View attachment 60351
powyżej załączam zrzuty z gry... z zakończonymi zadaniami na poziomie Miecz i Opowieść,
obecnie chciałbym zacząć nową grę na poziomie Krew Pot i Łzy korzystając z NG+ ale wyskakuje mi komunikat GRA JESZCZE NIE ZOSTAŁA UKOŃCZONA. jak ominąć ten problem. i zagrać na wyższym poziomie z obecnym poziomem postaci.
 

Attachments

  • zadania.jpg
    zadania.jpg
    195.6 KB · Views: 64
  • NGplus na poziomie  KREW POT i LZY.jpg
    NGplus na poziomie KREW POT i LZY.jpg
    244.5 KB · Views: 82
ten zapis to nawa gra plus na poziomie Miecz i Opowieść

---------- Zaktualizowano 18:52 ----------

tak, to zapis nowa gra plus
 
to jak mogę kontynuować kolejną grę na wyższym poziomie z zachowaniem poziomu postaci i całym ekwipunkiem.

przeszedłem poziom najłatwiejszy i kolejny zacząłem na poziomie wyższym przez NG+ i ekwipunek mi się zachował

---------- Zaktualizowano 19:52 ----------

to po co jest w takim razie to rozszerzenie NG+ jak można tylko z tego skorzystać raz?
 
Top Bottom