Nowa powieść Sapkowskiego "Żmija"

+
A może pan Sapkowski, znany perfekcjonista, troszkę zawalił terminy, i korekta nie nadąża?Poza tym o Supernowej mówi się różnie, niekoniecznie dobrze.I tak nie mam czasu na czytanie, jak wyjdzie - to wyjdzie.Ale chociaż można mieć pewność, że fabuła TW2 nie będzie powiązana ze 'Żmiją', jak to niektórzy sugerowali. REDZi, co by nie mówić, aż takimi cudotwórcami nie są i wplecenie do scenariusza gry wątków z powieści, której na oczy nie widzieli, jest raczej poza ich zasięgiem ;)
 
No i się dowiedziałem bezpośrednio z Supernowej - premiera ma być 19 października :)
 
Cóż, oczekiwałam coś w afgańskich klimatach na okładce, ale liczyłam też na coś hmmm 'magicznego' w niej. Trochę Ci żołnierze psują tę okładkę imo, bez nich wyglądałoby to ciut lepiej. No ale to tylko okładka.Mam nadzieję, że te 250 stron to błąd w danych, bo jeśli faktycznie jest jak piszą, to... krótko... oby tylko okazało się, że poziom trzyma.Tylko ta cena... No jeśli tyle stron co piszą, to jednak drogo imho.Kethael: dzięki za info :-*
 
Spodziewałam się czegoś więcej niż 250 stron i obrzydliwej okładki, ale zobaczy się jak w końcu wyjdzie :p
 
Nie oceniajcie książki po okładce. ;) 250 stron to faktycznie nie jest dużo. Ale ważniejsza jest jakość a nie ilość.
 
ja się strasznie męczyłem z Lodem, który ma str 1054,więc lepiej że kolejna książka ma ich nieco mniej,zresztą ile razy pojawiały się głosy że krótkie Wiedźmińskie opowiadania były najfajniejsze - a teraz:łee tylko 250 str,nie, no proszę
 
Czy akcja dzieje się na Marsie? Bo z okładki można tak wywnioskować :) Wypisz wymaluj powszechne wyobrażenie Czerwonej Planety. Jest nawet widoczna z kosmosu ;) twarz ukształtowana w skale.Może w związku z rosnącym zaangażowaniem i zagrożeniem polskich żołnierzy w Afganistanie książkę wzięło pod lupę MON i MSZ. Analizują czy aby książka kontrowersyjnego w niektórych wypowiedziach autora nie narazi nas na odwetowe ataki terrorystyczne ze strony szajbusów w turbanach. A że każdy z około pięciu specjalistów ma na wydanie opinii miesiąc stąd opóźnienia.Albo jeszcze lepiej Ministerstwa nic do tego nie mają ale sama Supernowa się boi.
 
Dzisiaj? Przedpremierowa? Przecież normalna premiera ma być 19 paźdźiernika, więc jak to tak?! Z resztą nie wiem. Nie mieszkam i nie jestem z Warszawy.
 
MadYarpen said:
MadYarpen said:
A mnie jednakowo obie te rzeczy. ;sI absurdalna jak na książkę tej długości cena.
30zł za książkę to nie tak źle.
Ale dobrze też nie, szczególnie, że cieniutka jest. (mówię o ilości stron jak coś)
 
Top Bottom