Nowa przygoda - Pamiętnik Janka

+
LambertzPoviss said:
Świetna przygoda. Zaskakuje mnie, że choć wiedźmin jest super grą ze względu na ciekawą fabułę, to twórcy nie zrezygnowali z indywidualizmu, a w takich przygodach jak ta, widać jak irracjonalne, chore a jednocześnie genialne w swych odniesieniach i metaforach pomysły wylęgają się w głowach REDów.
Czy tylko ja jestem ślepy i uważam, że tej przygody nie zrobili REDzi tylko jakiś team modderski/jeden modder?
 
Witam. (To mój pierwszy post).Przygoda bardzo mi się podoba, choć ma kilka błędów, ale... w końcu nie zawsze można się wcielić w rolę utopca, który jest przybranym synem
Samego Geralta
Ps. Po co uświadamialiście Lamberta z Prowiss? Już chłopak miał nadzieję, że REDZI o nas (graczach) pamiętają, a tu taki szok... no ładnie to tak zasmucać kolegę? Powinniście go niezwłocznie przeprosić! ;)Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło (choć za oknem coraz zimniej...)!
 
LambertzPoviss said:
Świetna przygoda. Zaskakuje mnie, że choć wiedźmin jest super grą ze względu na ciekawą fabułę, to twórcy nie zrezygnowali z indywidualizmu, a w takich przygodach jak ta, widać jak irracjonalne, chore a jednocześnie genialne w swych odniesieniach i metaforach pomysły wylęgają się w głowach REDów.
Dodam, że żadna z preznetowanych przygód nie została zrobiona przez REDów, tylko przez naszą niezawodną społeczność.
 
garbarz said:
Witam. (To mój pierwszy post).Przygoda bardzo mi się podoba, choć ma kilka błędów, ale... w końcu nie zawsze można się wcielić w rolę utopca, który jest przybranym synem
Samego Geralta
Ps. Po co uświadamialiście Lamberta z Prowiss? Już chłopak miał nadzieję, że REDZI o nas (graczach) pamiętają, a tu taki szok... no ładnie to tak zasmucać kolegę? Powinniście go niezwłocznie przeprosić! ;)Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło (choć za oknem coraz zimniej...)!
Witam!To ja pierwszy zasmuciłem kolegę Lamberta albowiem jestem złym człowiekiem, o czym możesz się przekonać czytając moje wcześniejsze posty. :)A REDzi o nas pamiętają. ;D
 
Niestety mam mnostwo błędów z tą przygodą ...
raz sa 2 utopce , kolejny raz 1 ... , do jaskini wogole nie umiem wejsc do jaskini mozna wogole wejsc?? - niby mozna a ja nie umiem , choc zabilem wyrosnietego czlowieczka cienia ( calutki czarny ) i po rozmowie z jednym z utopcow mam wejsc do jaskini ale nie da rady... , razz wczytam i mam po 20 talentow do rozdzielenia , kolejny raz po 40 ... , za kazdym razem jak wczytam na nowo gierke to cos nowego odkrywam:) Mam nadzieje ze wkoncu przejde to przygode:)
Grafikia - wiele bledow , po za tym to teksty , dialogii w tej przygodzie sa denne ( delikatnie piszac , mowiac ) i coraz to głupsze a nadodatek wbrew pozora nie sa smieszne... Z przygody na przygode dialogii sa coraz slabsze. Mam nadzieje , ze kolejne przygody beda bardziej "wiedzminskie"Wsumie i tak gratuluje pomyslu i czegos innego zwiazanego z przygodami wiedzmina:)Pozdrawiam
 
Murmen said:
Niestety mam mnostwo błędów z tą przygodą ...
raz sa 2 utopce , kolejny raz 1 ... , do jaskini wogole nie umiem wejsc do jaskini mozna wogole wejsc?? - niby mozna a ja nie umiem , choc zabilem wyrosnietego czlowieczka cienia ( calutki czarny ) i po rozmowie z jednym z utopcow mam wejsc do jaskini ale nie da rady... , razz wczytam i mam po 20 talentow do rozdzielenia , kolejny raz po 40 ... , za kazdym razem jak wczytam na nowo gierke to cos nowego odkrywam:) Mam nadzieje ze wkoncu przejde to przygode:)
Grafikia - wiele bledow , po za tym to teksty , dialogii w tej przygodzie sa denne ( delikatnie piszac , mowiac ) i coraz to głupsze a nadodatek wbrew pozora nie sa smieszne... Z przygody na przygode dialogii sa coraz slabsze. Mam nadzieje , ze kolejne przygody beda bardziej "wiedzminskie"Wsumie i tak gratuluje pomyslu i czegos innego zwiazanego z przygodami wiedzmina:)Pozdrawiam
Jaką wersję gry posiadasz?
 
Drogi Aalaronie, zawsze jest możliwość na przeproszenie za swoje błędy, zadośćuczynienie, wyrzeknięcie się swoich błędów i postanowienie lepszego żywota, życie w zgodności z ludźmi, zwierzętami, roślinkami (także patykami, których dana roślina się pozbyła, no bo kto inny może je kochać), kamieniami i wszystkim, co przyroda daje nam. Dołącz do wspaniałej organizacji - Greenpeace. Podczas deszczu, przebywaj na podwórzu, by podziękować chmurom za dar jakim nas obłaskawiają. Im szybciej odkryjesz tego człowieka... lepszego człowieka w sobie, tym większy będzie pożytek dla świata, ale przede wszystkim dla Ciebie. ;)
Aalaron said:
A REDzi o nas pamiętają.
Nie chcę być takim złym człowiekiem jak Ty, więc nie powiem Ci, że REDÓW nikt teraz (poza samymi sobą) nie obchodzi, ponieważ zarobili wystarczająco dużo kasy, by mieć ten luksus... (żart - wyjaśnienie dla niekumatych) ;DPS - czy ta przygoda była zrobiona przez polaków, czy tylko spolszczona?Pozdrawiam :)
 

kd

Senior user
Dziwna ta przygoda. Krótka, wogóle nie wcągająca fabuła,koszmarne dialogi, ogółem bez sensu. I ten cały rock'n'roll wogóle nie pasuje do tej gry.
 
garbarz said:
PS - czy ta przygoda była zrobiona przez polaków, czy tylko spolszczona?
No grając w tą przygodę jestem niemal pewien, że była robiona przez polaka/polaków. ;)
 
Kolejna przygoda do zagrania chociaż po niektórych komentarzach widzę że przygoda nie za bardzo przypada do gustu...Pogramy zobaczymy.
 
Mi się osobiście przygoda podobała, taka inna od reszty, humorystyczna, fabuła trochę płytka i nie do końca wszystko jest śmieszne, ale warta zagrania ;)
 
żenada ;( głupia, prymitywna, nie dowcipna. dialogi pisane slangiem zrozumiałym chyba tylko dla twórców i ich kolesiówparafrazując: ."-jesteś noobem -a ty lamą- let;s rock -giń!". nie wiem, to miało być nawiązanie do kapeli rockowej, guitar hero?szczęka mi opadła...z zawstydzeniaplusy: fajny filmik na początku, motyw z "wielkim bratem"minusy: cała resztap.s. na początku miałem 60 talentów, to dobrze czy źlep.s2. taka gra nie powinna sie znalezc na publicznym serwerze, niech krąży w 2 obiegu...
 
hej, a może te przygode moder stworzył aby pokazać że ma możliwości - a błędy w scenariuszu, dialogach- fabule ktoś musi pomóc łatać, ewentualnie tworzyć coś nowego?autorze moda służę pomocą w tych sprawach :)
 
Przygoda nie przypadła mi do gustu. Ma wiele niedoskonałości, beznadziejne teksty i kiepską fabułę. No ale każdy ma inny gust i komuś innemu może się spodobać.
 
zaciekawiło mnie dlaczego główny "utopcowaty" bohater nie posiada w ogóle enrgii, a ma rozwinięte 2 znaki. Trochę dziwne. Wielki szacun dla twórcy cut scenek- wg mnie są one nawet dobrze wykonane.
 
Taki był cel pokazania tej przygody - można zrobić coś innego, coś niewiedźmińskiego, coś co zawiera specyficzny humor. To ważne aby zaprezentować możliwości jakie daje D'jinni.
 
Nie widzialem w modzie nic nowego, poza calkiem nowa metoda na zbeszczeszczenie (no, dobra, moze troche za mocne slowo :p) ducha gry. Jak chce sie zrobic cos nowego i niewiedzminskiego, wpierw trzeba umiec to zrobic. Same checi, jak dowodzi ten 'mod', nie wystarcza. I zeby nie bylo - powiedzenie 'na bezrybiu i rak ryba' nie odnosi sie do tego crap'a.
 
Top Bottom