Nowa przygoda - Pamiętnik Janka

+
Nowa przygoda - Pamiętnik Janka

Po tygodniowej przerwie spowodowanej premierą filmu, prezentujemy kolejną wiedźmińską przygodę od community.Utopiec Janek chce dokonać zemsty na Wiedźminach. Musisz poprowadzić go w walce z Lambertem, Geraltem i Leo, wygrać walkę na pięści z Bobem i wziąć udział w pewnym niecodziennym "turnieju" :)... Zapraszamy do pobrania przygody!-[Instrukcja Instalacji]------------------------------------------------Aby uruchomić moduł niezbędna jest gra w wersji 1.4Proces instalacji dla systemu operacyjnego Windows XP:1) Skopiuj plik ADV do Shared Documents\folder Wiedźmina\. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All Users\Documents\Wiedźmin lub wyszukać plik "m1_module.adv" na Twoim dysku twradym.2) Miłej zabawy!Instalacja dla systemu operacyjnego Windows Vista:1) Skopiuj plik ADV do Public\Public Documents\Folder Wiedźmina.2) Miłej zabawy!
 
Yyyy, kto układał dialogi w tej przygodzie? W ogóle kto ją wymyślił? Zdecydowanie powinni jej zabronić !!
 
Po wczytaniu save'a mam same błędy:- medalion jest przesunięty w górę, tak, że jego część jest niewidoczna- kiedy zostaję zabity gra się nie kończy, nie pokazuje się okno dialogowe 'wczytaj / zakończ'- nie mogę wyjść do menu, żeby np. wczytać grę od nowa lub z niej wyjść- jedynym sposobem wyjścia z gry to przełączenie się do windows i zabicie procesu, które też nie jest za szybkieCo ciekawe, zacząłem od początku i save'y sa ok.Już 'normalne' błędy nie wywołane złym ładowaniem:- czasami w filmikach są podprogowe sceny :) coś się przełącza i przez chwilę widać jakiś inny rzut kamery (intro, końcowe gadanie z Noobem)- jako pierwsze zadanie wykonałem Scorpika, więc po zabiciu wiedzmina nie powinno być napisane 'moje pierwsze zabójstwo' bo już było trzecie- wskazniki energi są przesunięte poza skalę- jeden z utopców mówi mi o Geralcie, a potem gdy rozmawiam z drugim on dopiero wtedy daje mi zadanie porozmawiania z pierwszym, co trzeba zrobić powtórnie- na początku gry nie dostajemy informacji, że są talenty do rozdania
 
mariuszm said:
Po wczytaniu save'a mam same błędy:- medalion jest przesunięty w górę, tak, że jego część jest niewidoczna- kiedy zostaję zabity gra się nie kończy, nie pokazuje się okno dialogowe 'wczytaj / zakończ'- nie mogę wyjść do menu, żeby np. wczytać grę od nowa lub z niej wyjść- jedynym sposobem wyjścia z gry to przełączenie się do windows i zabicie procesu, które też nie jest za szybkie
faktyczne ja też tak mam ale ogólnie dobrze zrobiona ale głópie że zabijamy wiedźmin.
 
Strasznie krótka i najbardziej co mnie raziło w tej przygodzie że jak utopiec walczył to wyglądało to tak jak by walczył nie widzialnym mieczem.
 
MaszPisior said:
Powstała już jakaś dobra przygoda? Czy jak na razie śpiewać każdy może?
Chyba Wesele jest najlepsze jak na razie. A Duma Poety też dobra, ale to bardziej zagadki są.
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Powstała już jakaś dobra przygoda? Czy jak na razie śpiewać każdy może?
Chyba Wesele jest najlepsze jak na razie. A Duma Poety też dobra, ale to bardziej zagadki są.
Szlag by trafił te bagna jest również chwalone :)
 
FirnomirIFRIT said:
FirnomirIFRIT said:
Powstała już jakaś dobra przygoda? Czy jak na razie śpiewać każdy może?
Chyba Wesele jest najlepsze jak na razie. A Duma Poety też dobra, ale to bardziej zagadki są.
PR? ;DWg mnie najlepsze jest "Szlag by trafił te bagna", potem "Wesele" i "Duma Poety" :)
 
Zaraz sciągnę choć mam jutro poprawę z matmy, a tytuł mi się nie podoba - albowiem mam na imię Janek. :)
 
KoziuMarcysiuMisiu said:
KoziuMarcysiuMisiu said:
KoziuMarcysiuMisiu said:
Powstała już jakaś dobra przygoda? Czy jak na razie śpiewać każdy może?
Chyba Wesele jest najlepsze jak na razie. A Duma Poety też dobra, ale to bardziej zagadki są.
PR? ;DWg mnie najlepsze jest "Szlag by trafił te bagna", potem "Wesele" i "Duma Poety" :)
A jeszce bardzo wiele przygód w trakcie tworzenia, tłumaczenia i testowania :)
 
Eriash said:
Eriash said:
Eriash said:
Eriash said:
Powstała już jakaś dobra przygoda? Czy jak na razie śpiewać każdy może?
Chyba Wesele jest najlepsze jak na razie. A Duma Poety też dobra, ale to bardziej zagadki są.
PR? ;DWg mnie najlepsze jest "Szlag by trafił te bagna", potem "Wesele" i "Duma Poety" :)
A jeszce bardzo wiele przygód w trakcie tworzenia, tłumaczenia i testowania :)
Tak - ze szczególnym akcentem na to pierwsze ;)
 
Top Bottom