Nowa przygoda – Podstępy

+
Status
Not open for further replies.
Pastoe said:
Mam problem. Od razu na początku przygody, gdy chcę wejść do chaty sołtysa wita mnie pulpit ??? Cały czas się tak dzieje.
Flash zamieścił link pod którym trzeba się wypowiadać ;)
Pastoe said:
Proszę o kontynuowanie dyskusji o przygodzie w odpowiednim dziale.
____Hmm.Niestety nie mam czasu aby grać w fanowskie przygody, a i wizja kicków do windowsa mnie nie przyciąga więc raczej przy "Podstępach" nie zasiądę.A szkoda,bo fabuła zapowiada się całkiem dobrze.
 
Ja nie chcę się przechwalać, ale mi gra wyłączyła się tylko dwa razy.... Czyżbym był jakimś wybrańcem? :p
BlizarizRivii said:
Aż boję się odpalić tą przygodę ::)
Nie masz się czego obawiać, wiadomo istnieje zagrożenie, że gra będzie się wyłączać, ale naprawdę warto spróbować ;). ( Przygoda jest wyborna :).)
 
Nie mam pojęcia dlaczego jeszcze nikt tego nie zauważył. To zdanie brzmi jakoś nieskładnie "spokojna okolica do niedawna okolica była".
 
Przeszedłem przygodę i jestem naprawdę mile zaskoczony. :)Na plus zasługują:
+ Wciągająca fabuła+ Turniej w pokera+ Imiona ochroniarzy+ Wątki humorystyczne, czyli gdzieniegdzie umieszczone różne smaczki+ Dobrze zbalansowane postacie pod kątem EXP+ Kryjówka Norvena (czy jakoś tak :p)+ Ładnie udekorowana lokacja+ Dopracowane postacie pod kątem fabularnymI wiele innych... :beer:
Do poprawienia:
- Walka na pięści z ochroniarzem- Zbyt szybki ruch kamery w początkowej cutscenie- Więcej zadań pobocznych :D
@Debren Magun, naprawdę zasłużyłeś na wygraną tą przygodą. :)Masz za to ode mnie oreniaka. ;DPozdrawiam!
 
Natomiast ja... Zgadzam się w 100% z poprzednikiem. Szczególnie
zachwyciły mnie te góry w tle, świetny klimat, bardzo ładnie wstawione.
Nie mogę się tylko zgodzić z:
zbyt szybkim ruchem kamery w początkowej cutscenie.Na mnie właśnie on wywarł bardzo duże wrażenie i zachęcił niejako do dalszej gry, ponieważ już po nim widać, że autor zna się na rzeczy i potrafi dobrze i dynamicznie operować kamerą. Może pod sam koniec traci trochę płynność, ale podejrzewam, że lepiej nie dało się tego zrobić.
 
Przygoda bardzo fajna, jak napisał Wojciech, świetny klimat. Poza tym niezła fabuła i humor. Gratulacje.Grało się świetnie.
 
Nie, prze pana :pUwagi, sugestie, opinie, błędy, porady ;>Jak każdy inny temat o przygodach w tamtym dziale :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom