Nowa przygoda – „W potrzasku”

+
Nowa przygoda – „W potrzasku”

„W potrzasku” to tytuł kolejnej przygody przygotowanej przez nasze niezastąpione community a zarazem debiut grupy modderskiej „Muzykanci”. Jak widzicie Geralt, mimo zbliżającego się wielkimi krokami okresu wakacyjnego, nie ma nawet chwili wytchnienia! Co spotkało go tym razem?Wiedźmin, zmęczony trudami podróży, dociera do osady, jakich wiele napotkał na szlaku. Choć początkowo zamierzał jedynie przenocować w wiejskiej karczmie i rankiem ruszać dalej, szybko uświadamia sobie, że w tym miejscu przyjdzie mu spędzić znacznie więcej czasu. Nauczony doświadczeniem Geralt doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że opustoszała okolica, zwłoki karczmarza i dwie tajemnicze kobiety przesiadujące w gospodzie nie wróżą niczego dobrego. A jeśli dodać jeszcze do tego żrący kwas lejący się z nieba zamiast deszczu? Wygląda na to, że Biały Wilk po raz kolejny będzie musiał użyć wszystkich swoich umiejętności, by wydostać się z potrzasku.Przygodę można pobrać tutaj! -[Instrukcja Instalacji]------------------------------------------------Aby uruchomić moduł niezbędna jest gra w wersji 1.4Proces instalacji dla systemu operacyjnego Windows XP:1) Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" wtym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:/Documents and settings/All Users/Documents/Wiedźmin lub wyszukać plik "m1_module.adv" na Twoim dysku twardym.2) Miłej zabawy!Instalacja dla systemu operacyjnego Windows Vista:1) Skopiuj plik ADV do Public/Public Documents/Folder Wiedźmina.2) Miłej zabawy!
 
Nad tą przygodą nie pracowaliśmy aż tak długo - to ten pierwszy, duży projekt się tak ciągnie. Tu nam prace poszły sprawnie, głównie dzięki wydajności fantasty ;]
 
OlejstudiazostaREDem said:
Nad tą przygodą nie pracowaliśmy aż tak długo - to ten pierwszy, duży projekt się tak ciągnie :]
Aaaa... no to pozostaje życzyć dopchania tego wózka do końca :)Fajnie, że przy okazji coś 'na boku' powstało.
 
Przygoda jest niesamowita. Miałem przyjemność przejść ją już kilka razy i... Nie rozpisując się za bardzo:Bardzo dobra fabuła, bez dłużyzn, Fantastyczna intryga. Ciekawe, wyraziste postacie. Świetnie udekorowane lokacje. Niesamowite efekty, wyciśnięte z Djinniego. To wszystko nic, w porównaniu z atmosferą, jaka bije z tej przygody. Tego nie da się opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Zaczyna się dość niepozornie - ot, zwykła karczma, opustoszała nocą. Tyle, że w środki siedzą nietypowi goście... Im dalej w las, tym więcej drzew. Niektóre momenty są dosłownie powalające. Przyprawiają człowieka o gęsią skórkę, a specyficzny klimat trzyma w napięciu do samego końca. Gorąco polecam wszystkim ;).
 
Juz pobieram!Skoro ma 5 gwiazdek musi być świetna!Potem ocenie!Ile czasu średnio zajmuje jej przejście?
 
Nowa przygoda tak wcześnie? Nie spodziewałem się, że wydacie ją dzisiaj :p.Już pobieram, sądząc po słowach Wojciecha czeka mnie wspaniała zabawa ;).
 
Nawet nie pytam czy dubbingowana. NieważneWażne to, czy chodzi z każdą wersją "Wiedźmina"
 
Przygoda super. Oby tak dalej, bo nie spodziewałem się tak rozbudowanego dodatku, który będzie tak dopracowany. Profesjonalnie.
 
Właśnie ukończyłem. Nie powiem, musiałem dwa razy zagrać, ponieważ ...
pierwsza moja gra kończyła się śmiercią w skarbcu
Nie mniej bardzo dobra przygoda, świetnie dopracowana, konsekwencje wyborów. I fabuła wciąga, cholernie wciąga. Tylko ktoś mi powie, co do zakończeń
wyczytałem po ukończeniu, że są 3 możliwe zakończenia. Tymczasem ja spotkałem dwa: zabicie oddziału temerskiego i ucieczka (przy pomocy golema lub prochu). Jak wygląda 3 opcja?
 
Dzięki za uwagi, jednak te 10 miesięcy pracy nie poszło na marne ;)Melkor, jeśli idzie o te zakończenia to:
jest to takie techniczne rozróżnienie, dotyczące tego z KIM jesteśmy w finałowej lokacji.
 
DziękiBTW. Pogratulować samozaparcia i pomysłowości. Dopiero zauważyłem, że większość sam odwaliłeś ;]
 
Fajna przygoda, przed chwilą ją ukończyłem. To moja pierwsza poza Ceną Neutralności i Efektem Ubocznym.Ciekawe jest to levelowanie o kilka poziomów. Pod koniec miałem postać prawie tak silną jak w Epilogu w oryginale.Fajny jest też ten nowy eliksir, Żbik. Moja ocena to 8+/10
 
Top Bottom