Nowa strona CD Projekt!

+
Nowa strona CD Projekt!

Niedawno wystartowała nowa strona CD Projekt! Na razie w wersji beta.Najważniejsze funkcjonalności serwisu www.cdprojekt.pl: * Aktualne informacje prasowe CD Projekt * Rejestracja elektroniczna gier * Pomoc techniczna * Plan wydawniczy * Katalog gier * ForumDodatkowo wszyscy posiadający konto na gram.pl będą mieli od razu swoje konto na www.cdprojekt.pl a ich wPLN zostaną przeniesione właśnie tam.Co sądzicie o stronie CDP?
 

Scani

Forum veteran
To chyba oznacza, że przygotowują gram.pl do sprzedaży, lub już zostało sprzedane. Szkoda.
 
DrthKwas said:
Niedawno wystartowała nowa strona CD Projekt! Na razie w wersji beta.Najważniejsze funkcjonalności serwisu www.cdprojekt.pl: * Aktualne informacje prasowe CD Projekt * Rejestracja elektroniczna gier * Pomoc techniczna * Plan wydawniczy * Katalog gier * ForumDodatkowo wszyscy posiadający konto na gram.pl będą mieli od razu swoje konto na www.cdprojekt.pl a ich wPLN zostaną przeniesione właśnie tam.Co sądzicie o stronie CDP?
Podoba mi się nowa strona CDP. Wszystko podobne do gram.pl, tylko ciekaw jestem co się stanie z GRAMSAJTAMI.
 
Nie wiem ja nie widziałem wzmianki że z gram.pl by cokolwiek miało się dziać... tym bardziej, że z katalogu gier na cdprojekt.pl są odnośniki do gram.pl :)
 
Michał Kiciński mówił w ostatnim wywiadzie dla polygamii, że chcą sprzedać nie tylko gram.pl, ale i Porting House:[quote author="Michał Kiciński"]Dla obu firm szukamy inwestorów i choć proces ten jest bardzo zaawansowany to nie jest zdecydowane czy oddamy większościowy pakiet, czy pozyskamy nowego mniejszościowego partnera.[/QUOTE]A co się stanie z gramem po sprzedaniu tego chyba na razie nie wiadomo.
 
Gram.pl będzie istniało niezależnie od tego w czyich rękach się znajdzie. Ze słów Michała Kicińskiego wynika, że zamierzają sprzedać udziały w gram.pl jakiejś innej firmie a to oznacza, że CDP będzie nadal jeśli nie właścicielem gram to współwłaścicielem.
 
To zależy czy CDP sprzeda większość udziałów czy nie... Jeśli sprzedadzą większość to nie będą właścicielami a jeśli zostawią większość sobie to będą właścicielami:)
 
Top Bottom