Nowa strona „Wiedźmina”!

+
Może nie zmiana wyglądu forum, ale możliwość wybrania skina? Po prostu każdy mógłby dopasować wygląd wedle własnych upodobań.
 
A i owszem. W ten sposób każdy będzie miał to, co lubi. A i roboty z tym nie powinno być dużo więcej.
 
Nightmare said:
Ja wykażę się tradycjonalizmem i również będę postulował o zmianę na ciemniejsze barwy rodem z pierwszego forum :).
Ja na początku byłem zdecydowanie przeciwny tym jasnym kolorkom, ale teraz już przestały mi przeszkadzać. A nawet przeciwnie - zaczęły się podobać ;) jakaś odmiana ;)
 
Keth said:
Keth said:
Ja wykażę się tradycjonalizmem i również będę postulował o zmianę na ciemniejsze barwy rodem z pierwszego forum :).
Ja na początku byłem zdecydowanie przeciwny tym jasnym kolorkom, ale teraz już przestały mi przeszkadzać. A nawet przeciwnie - zaczęły się podobać ;) jakaś odmiana ;)
odmiana odmianą.... ale to ma być funkcjonalne... a wydaje mi się, że tamto forum było czytelniejszea kolorki i mogą te pozostać ;)
 
Ooo, widze, ze strona wyglada coraz lepiej :)W zasadzie to mam na mysli forum, ale dotychczas tu o tym tez pisano, wiec tez sobie pozwalam :)
 
Racja LifaR :) Coraz lepiej to wszystko wygląda :)Tylko mam małą uwagę stylistyczną. Nadal występuje błąd w zapisie daty wysłania postu na forum czy daty dziennej wyświetlanej na forum. Na forum widnieje nazwa miesiąca w formie "czerwiec". Powinno być "czerwca", bo "któryś tam dnia czerwca".
 
Tibor said:
Racja LifaR :) Coraz lepiej to wszystko wygląda :)Tylko mam małą uwagę stylistyczną. Nadal występuje błąd w zapisie daty wysłania postu na forum czy daty dziennej wyświetlanej na forum. Na forum widnieje nazwa miesiąca w formie "czerwiec". Powinno być "czerwca", bo "któryś tam dnia czerwca".
Przy zapisie "Czerwiec 24, 2007" (A tak to widnieje na forum) wydaje mi się że jest to poprawne.
 
jiti said:
jiti said:
Racja LifaR :) Coraz lepiej to wszystko wygląda :)Tylko mam małą uwagę stylistyczną. Nadal występuje błąd w zapisie daty wysłania postu na forum czy daty dziennej wyświetlanej na forum. Na forum widnieje nazwa miesiąca w formie "czerwiec". Powinno być "czerwca", bo "któryś tam dnia czerwca".
Przy zapisie "Czerwiec 24, 2007" (A tak to widnieje na forum) wydaje mi się że jest to poprawne.
Nie. Jak to pisał kiedyś Miodek w swojej książce dodaj sobie do tego wszystkiego słowo "dnia" i wtedy będziesz miał poprawną odmianę. Ale to już pierdółka. A jak coś to można się czepiać, że kolejność miesiąc/dzień nie jest poprawna :D Ale to w sumie najmniej istotna kwestia na forum, ale że reszta została poprawiona to czegoś można się poczepiać ;P
 
Kiedy na stronie bedą dodane FanArty i FanFiction ??Czy juz starych nie ujrzymy, i trzeba nowe skrobac :p ?
 
pytanie: Kiedy będzie można ściągać np. najnowszy filmik ze strony, i kiedy będzie można powiększać screeny, bo jak narazie to nie da rady..
 
napisane jest pod etykietką "Ważne" żeby nie czepiać się tego forum, bo jest w fazie testów, przeróbek, i w ogóle, i w szczególe. ciekawi mnie zatem po co to forum? moim zdaniem jest beznadziejne i nie sięga staremu do pięt. skoro to beta, to nie można było poczekać z miesiąc i wypuścić eleganckie i porządne??
 
zastanawia mnie, czemu wciąż widnieje u góry napis "Oficjalne Forum Dyskusyjne BETA", czy wciąż jest testowane? Myślę, że na kilka miesięcy przed premierą forum powinno być już super sprawne itd. Może to bzdet i to zupełnie nieistotne, ale moja pedantyczna część duszy mnie molestuje i nie spocznie dopóki ktoś jej tego nie wyjaśni:p
 
Beta bo wciąż ulepszają... i podobno kolorystyka ma być lepsza choć już się przyzwyczaiłam choć z oporami. IMO stara kolorystyka była dużo lepsza...Mogli by jeszcze założyć blokadę słów które nie znajdują się w oficjalnym słowniku języka polskiego :)
 
a ja mam takie pytanie: Co oznaczaja runy u góry ramki na stronie www.thewitcher.com? Czy maja jakieś znaczenie, czy to tylko element graficzny?
 
Top Bottom