Nowa strona „Wiedźmina”!

+
Ooo, chwilkę mnie nie było i już można nawet posta napisać będąc zalogowanym :) Nie no, brawa dla Janka i spółki za wielki trud i wysiłek! Myślę, że szybko dojdziemy do dawnej formy i znów będziemy mogli spokojnie spamować... Znaczy się - dyskutować ;)Wracając do nowych stronek... Flashowa jest bardzo fajna, jeśli pełni funkcję wizytówki. Mam nadzieję, że wraz z upływem czasu, będzie się zwiększać ilość materiałów, opisów potworów i innych rzeczy. Ma klimat, to trzeba przyznać, muzyczka wpada w ucho. Duży plus, choć czasami coś zdaje się nie grać (np. nie wczyta się któraś z podstron).Strona community jest świetna, wszystko ładne i czytelne. Porównując poziom obecnej z jej poprzednią wersją - no rewelka :) Jeśli wziąć pod uwagę, że to dopiero początek ku chwale, jestem dobrej myśli.Tylko to forum trzeba podrasować. Tak jak moim poprzednikom, nie podoba mi się to białe tło, trzeba to zmienić.
 
Forum nabiera rumieńców, medal powoli przemienia się w złoty;) Jednakowoż kilka błędów jeszcze jest (kilka merytorycznych, kilka związanych z działaniem).A poza tym to nowe emotsy przypadły mi do gustu :D
 
Czuje się dzisiaj jakbym stąpał po księżycu, ostrożnie. ;DNa oceny przyjdzie czas i uwagi przyjdzie czas. Na razie sie musze przyzwyczaić.
 
być może kolejny błąd - na stronie głównej forum po każdym napisanym przez zwykłego użytkownika poście pojawia się ikonka CDPR (a powinna ukazywać się chyba tylko po wysłaniu nowej wiadomości przez pracownika CDP)
 
Grzegorz said:
Grzegorz said:
Mariusz, dołączam się do braw dla Janka i cieszę się razaem z Michałem. Łukasz upewnij się czy rejestracja działa prawidłowo
Maciek Ty nie oszukuj, Ty nie dobry Ty.
Macieju, tyś wielkim wojem. :pDołączam się do wojów w brawach dla Janka.
 
Panowie, panowie. Ja rozumiem, że nowa stronka, nowe forum i w ogóle. Ale tak spamować od razu na dzień dobry?A chociaż, ja tam od międzynarodowego jestem ;D
 
Caridor said:
Pozostaje mieć nadzieje, że bestiariusz jak i strona będą się rozrastać. Może cieszyć nowość w postaci kilku niepublikowanych wcześniej screenów i rysunków, jednak prawdziwemu fanowi produkcji zawsze będzie cisnąć się na usta to samo słowo: mało. ;) Pozdrawiam.
Ta strona z założenia ma sie rozrastać :), nie zdążyliśmy niestety uruchomić dziś wszystkich funkcji, które planowaliśmy, ale teraz już będzie z górki.
 
Funky! Ty żyjesz! ;DBardzo podoba mi się możliwość wysyłania swoich własnych materiałów. To się nazywa prawdziwa strona dla społeczności.
 
Propzycja- połączcie działy Grafika i Technologia, bo tak właściwie to nie wiadomo czym ma różnić się dyskusja tu i tam. Po ukazaniu się gry można co najwyżej dodać takie coś jak Modding
 
Nowa strona Wiedźmina mi się podoba i to mocno. Natomiast, jeśli chodzi o nowe forum to trochę się gubię. Do tamtego byłem już przyzwyczajony, ale kwestia treningu i może zakumam dokładnie, co się z czym je.Szkoda, że nie ma filmiku z gameplaya. PO cichu liczyłem na niego.Edit. Aha i widzę, że ktoś mi zmienił nick. Z Looke na Łukasz. Pytanie, dlaczego?
 
ukasz said:
Szkoda że nie ma filmiku z gameplaya. PO cichu liczyłem na niego.
Patience my young padawan! Wszystko w swoim czasie ;) Wręcz można powiedzieć, że 'soon' /kurcze, chyba ostatnio za dużo z Dziadem gadam/
 
A mi się forum akurat podoba dosyć mocno !Tyle że mam tak: Jak wchodzę do wątku np.Grafika bo widze oznaczenie to ląduje na 1-szej stonie a nie tam gdzie powinenem i w dodatku niemam widocznego oznaczenia w topicu w którym ktoś coś napisał a ja tego nie przeczytałem.Przedtem mi się wydaje że miałem takie niebieskie prostokąty z napisem "NEW"a teraz zwała ! ???
 
Daerdin said:
Daerdin said:
Szkoda że nie ma filmiku z gameplaya. PO cichu liczyłem na niego.
Patience my young padawan! Wszystko w swoim czasie ;) Wręcz można powiedzieć, że 'soon' /kurcze, chyba ostatnio za dużo z Dziadem gadam/
Daerdin błagam tylko nie mów że soon, niedługo, wkrótce. Te słowa mnie drażnią ostatnio.Hmm. To forum coraz bardziej zaczyma mi się podobać. Może się okazać bardziej funkcjonalne z czasem. Naprawdę gdy już sie oswoje z nim to chyba nie będę chciał wracać do tego wcześniejszego. O ile sie nie mylę to jest tu więcej opcji.
 
ukasz said:
ukasz said:
ukasz said:
Szkoda że nie ma filmiku z gameplaya. PO cichu liczyłem na niego.
Patience my young padawan! Wszystko w swoim czasie ;) Wręcz można powiedzieć, że 'soon' /kurcze, chyba ostatnio za dużo z Dziadem gadam/
Daerdin błagam tylko nie mów że soon, niedługo, wkrótce. Te słowa mnie drażnią ostatnio.
A, 'szybciej niż myślisz' może być? ;)
 
Nawet sporo więcej, ja już zacząłem "łapać" co i gdzie ;)Z pewnych źródeł wynika, że na dzisiejszym dniu się nie skończy (no, w sumie to wczorajszym), i właśnie mamy coś takiego jak Tydzień z Wiedźminem :) Więc pewnie zostaniemy zasypani różnymi ciekawymi rzeczami i informacjami. Więc gameplay mógłby być nawet w tym tygodniu... Czas jednak pokaże, nie chciałbym wprowadzać zamętu, nie wiem, czy to prawda. ;)
 
No nie wydaje mi się żeby ten tydzień był Tydzień z Wiedźminem. Każdy poprzedni był wyraźnie zapowiadany jako taki.
 
Top Bottom