Nowa strona „Wiedźmina”!

+
RobeN said:
RobeN said:
Na stronie RobeN, na stronie nie na forum :)Tibor
Mi się blokował top jako "reklama" :DTeraz już widzę i również (jak Wojewódzki) "jestem na nie" :p
Widzę, że wszyscy jesteśmy na nie. A przynajmniej ogromna większość :)Wiec, szanowna ekipa CDPR, pięknie prosimy o zmianę topa na głównej stronie community :)
 
Ja bym jeszcze prosił o kolorki i skórkę albo taką jak "tam" albo podobną do starej.Obecne kolory beżowo, granatowo, szaro, niebiesko, białe są "fuj" :)
 
Paweł said:
Jak zmienić tę wyświetlaną nazwę? Nie mogę tego znaleźć :(
Napisałem w tym temacie:klik!Ogólnie strona community jest bardzo dobrze zrobiona, działa sprawnie. Do wszystkiego jest dobry dostęp, za to należy się plus. Wygląd też jest OK, tylko ten top.. ;)
 
Witam, Dziadu widzę, że mój Design Doc z zeszłego roku się przydał ;)Nad stroną graficzną to jednak popracujcie, bo jest brzydka.
 
Strona Community na pewno bardziej przejrzysta od flashowej, tylko ta elfka o_O (sama bym sie rasy nie domyslila :p) wyglada naprawde nieciekawie. Co do forum to jeszcze nie zdazylam sie bardziej zaznajomic, ale jak na razie denerwuje mnie to biale podswietlenie tekstu przez ktore mam wrazenie ze kazdy post jest cytatem :D.
 
Oh my god, i have lost my memory... Uhm... sorry, przez moment myślałem, że na inne forum wbiłem :) Co tu dużo mówić.. Stronka na pewno dużo lepsza jak ta poprzednia.. i widzę kod poprawiony :> Ale to, że nie mogę ściągnąć filmiku 'Work in Progress' to duuuuży minusik ;)
 
Ale jednak na wp jest chyba kapkę większe okienko odtwarzania, można wrzucić na full screen'a, i przede wszystkim można pobrać w wersji HD. o_OE: OK, już widzę, że z wieśka też można pobrać ;)
 
Jak ktoś ma problemy z pobraniem na oficjalnej, to może pobrać z gram.pl. Przed chwilą wrzucono tam filmik na serwer:http://www.gram.pl/news_9wPlH,3_Zza_kulis_produkcji_trailera_Wiedzmina.html
 
O stronce chyba nie pisałam? Podoba mi się nawet. Ma klimat.Pytanko: czy forum też jakiś klimat nabędzie, czy pozostanie w takiej wersji kolorystycznej?Nie ukrywam, że poprzednie przyciągnęło mnie właśnie atmosferą, a to jest jakieś... łyse.Czytelne, owszem. I nawet funkcjonalne.Ale, jak już gdzieś pisałam, wygląda jak każde, nie wyróżnia się wiedźminowatością.Czy forum będzie wyróżniać się wiedźminowatością? ;)EDIT: emot '; )' jakoś groźnie wygląda^^
 
Oj, chyba trzeba zgodzić się z Undomielką, że tamto forum było troszkę ładniejsze. Mam nadzieję, że to tylko wstępna wersja laya.. Nawet takie ładne obrazki przy rangach pokasowali :mad:
 
Pewnie zdobędzie to forum swój klimat już niebawem :) trzeba być przecież dobrej myśli :)A layout forum przecież na pewno będzie poprawiony już niebawem ;)
 
Nowa stronka jest naprawde dobra. Official Site jest po prostu prezentujacy gre za to News & Community Site jest przejrzysty i bardzo latwy w obsludze. Jak najwiekszy plus! Za to forum? Eh...Poprzednie bylo o niebo lepsze ;/.
 
Co do flash'ówki świetna genialna itd, ale comunity + forum ;/ Wyglada jakby było robione wczoraj na szybkiego aby zdazyc z premireom stronli flash ;/
 
Top Bottom