Nowa strona „Wiedźmina”!

+
Nowa strona „Wiedźmina”!

Pierwsza zmiana to oczywiście fakt, że zamiast jednej strony są dwie – flashowa strona prezentacyjna ipoświęcony Wam, specjalny serwis „community”, czyli strona społeczności graczy.
To właśnie site „community”, mamy nadzieję, stanie się centrum spotkań fanów Wiedźmina z różnych krajów. Zapewniamy – będzie się tu działo sporo ciekawych rzeczy!

Kilka słów o nowym portalu znajdziecie również w wywiadzie jakiego udzielili nam autorzy całego zamieszania
czyli ekipa Bitterlix (odpowiedzialna za stronę flash) oraz Janek Molak (strona community).

Jeszcze dziś na stronie znajdziecie sporo nowych, ciekawych materiałów, więc zaglądajcie co jakiś czas!

Zapraszamy!

Film „Work in Progress”
Ostatni trailer „Wiedźmina” autorstwa Platige Image okazał się niezwykłym sukcesem (kilkaset tysięcy ściągnięć na Gametrailers.com!) oraz spotkał się z niezwykle pozytywnym odbiorem z Waszej
strony (ponad 1000 komentarzy na samym tylko www.thewitcher.com:). Dostaliśmy też masę maili z prośbą o pokazanie jeszcze czegoś, co wiąże się z intrem i
outrem gry „Wiedźmin”.
Postanowiliśmy zatem dać Wam dostęp do materiałów produkcyjnych Platige Image. Filmik „Work in Progress” to materiał roboczy, który zdradza jednak sporo i dla wytrwałych widzów oraz fanów
Wiedźmina może okazać się nie lada gratką! Znajdziecie go tutaj.
Nowe arty
Zapraszamy was do działu „szkice”– znajdziecie tam trzy zupełnie nowe arty z gry – szkic wilka oraz dwa
wizerunki rycerzy w reprezentacyjnych barwach Redanii i Temerii. To pierwsze nowe szkice od bardzo dawna, warto się im przyjrzeć!
 
Jaaaak ja sie zmasakrowałem żeby dojść do tego jak tu coś napisać !!!Narazie to wszystko kuleje (FORUM) ale zapowiada się niezle !
 
buahahahahha nie no to jest dobre forum bez mozliwosc pisania postów buahahahale licze ze jak juz wszystko naprawią to bedzie git ;DPowodzenia w walce z bugami
 
Zanim się przyzwyczaję do tego forum, to spooro czasu upłynie ;) Na razie wydaje się być trochę nie czytelne, ale zobaczymy... To przyzwyczajenia ze starego... Oprócz bugów jest kilka ciekawych pomysłów i usprawnień. Można powiedzieć, że dopiero raczkuje. Będzie dobrze. :)
 
Jeśli chodzi o sam layout, to ja jestem za!:D Z tymże mogliby na forum polskim przetłumaczyć wszystko na polski (nie żebym nie rozumiał, ale dla nowych to może być utrudnienie, w końcu edukacja jaka jest każdy widzi...)Pozdrawiam fanki!;)
 
Spoko spoko, wszystko się będzie powoli prostować i naprawiać. Od jutra rana siadamy z jankiem i z Funkym do updatów forum. Będzie git:) Ręczę za to głową o owłosioną:)Również komendy wszystkie zmienimy na polski. Odpalenie tych dwóch stron + forum było wielkim przedsięwzięciem więc musicie nam wybaczyć początkowe bugi.
 
Tylko mi się wydaje, czy niektórym pozmieniały się nicki? :eek: A moją pierwsza reakcję po zobaczeniu nowego forum można by sprowadzić do jednego zwrotu - WTF. :mad:
 
Hmmm... a może byście tak coś o stronie napisali bo ta działa całkiem dobrze?:)Forum jak powiedziałem, na dniach nabierze rumieńców:)
 
Pono - ja akurat nie spotkałem się z mniej czytelnym forum niż to, które na szczęście przeszło już do historii ;] To jest najzwyklejsze na świecie, więc powinno zapełnić się w końcu nowymi użytkownikami, których stare forum odstraszało na sam rzut oka.
 
Dziadu uspokoiłeś mnie. Będzie spoko! Należą wam się brawa za te dwie wersje strony a forum to się dopracuje i też będzie super! :)
 
nevermind said:
większość forum jest spolszczona, język można zmienić w opcjach profilu po zalogowaniu
posłużę się cytatem z pewnej książki (z tymże to będzie parafraza z pamięci:p):"-a to pan Jaskier, słyszałem pana piosenki, o królewnie Vandzie która się utopiła w rzece Duppie bo jej nikt nie chciał, o zimorodku co wpadł do wychodku-Co??!! To nie moje!-A, to przepraszam"no, i o tą ostatnią kwestię mi chodzi:pDziadu, nie wiem jak inni, ale ja bardzo doceniam Waszą pracę, strona jest na medal (srebrny, bo bugi:p ale jak poprawicie to ofcozz złoty;))
 
Top Bottom