Nowa strona „Wiedźmina”!

+
Co Wy mi tu moją szefową straszycie Warnami??? Nieładnie :pWidzę, że przynajmniej posty to już nie cytaty :D
 
No cóż... co tu dużo mówić strona jest świetna :). Ale mówić jednak więcej można. Klimat jest ogólnie ok mroczny i w ogóle jak na wiedźmina przystało. Szkoda tylko, że dawne FanArty poszły w zapomnienie. Ale na pewno będą nowe. Nie mogę się doczekać. :)
 
Soleila said:
LifaR, cholero.. Co Ty tu..?:/Dziadu, dawaj moderatora ;P
Ke ? Ja tu bylem pierwszy, jestem dluzej, wiecej napisalem ;P To raczej co Ty tu robisz, nie masz jakiejs roboty ? ;)
*Dagon* said:
wytłumaczcie mi kim są: Lifar i Soleila
LifaR to relikt z zamierzchlej przeszlosci Wiedzminowego forum, a Sol... Lepiej nie mowic ;)
Requiemourn said:
Masz oczywiscie racje, ale gdyby uzywac dalej Twojego porownania, to jako forum sprawuje sie chyba lepiej maluch pelen fajnych ludzi, niz puste i bezduszne Porsche. Ale to tylko gdyby uzyc Twojego porownania, wiadomo ze w zyciu pozaforumowym kazdy wybralby Porsche ;)
 
NO trzeba przyznac ze nowa strona wyglada naprawde nieźle, rozwalił mnie zupełnie ten patent ze zmieniajacą się porą dnia, naprawde pomysł prosty ale jak odrazu poprawia atmosfere. No i gratulacja za dźwięki i animacje menu, sama zabawa tym to niezła frajda. Mały minus za zbyt szybkie przewijanie np: ekwipunku, trafienie w jakiś przedmiot wymaga czsem wiedźmińskiego refleksu
 
Gdzieś tam mi mignęły jakieś negatywne opinie na temat tego obrazka na górze strony dla Społeczności (tego poprzedniego) i tak sobie pomyślałem, że moglibyście dać jakiś prosty skrypt, który by losował obrazek z jakiejś puli. Wtedy było by ciekawiej. :)
 
Hmmm... A kiedy będą znów stopnie???I czy będą znów takie "nagrody" jak na starym za bycie od początku itd???
 
Za stopnie masz chyba gwiazdki na avatarem. Ale ciekawy jestem co to za sklep w prawym dolnym rogu na flaschowatej stronie??
 
RobeN said:
I czy będą znów takie "nagrody" jak na starym za bycie od początku itd???
hmmm... co do nagród, to jako tako nie funcjonowały one na tamtym forum, pojawiła się tylko "zajawka" na impreze. W celach reklamowych zapewne ;)PS: Też tęsknie za stopniami ;)
 
Piechoo said:
Piechoo said:
I czy będą znów takie "nagrody" jak na starym za bycie od początku itd???
hmmm... co do nagród, to jako tako nie funcjonowały one na tamtym forum, pojawiła się tylko "zajawka" na impreze. W celach reklamowych zapewne ;)PS: Też tęsknie za stopniami ;)
Ale miałem tort i coś tam jeszcze i mi się podobało samo w sobie :DA teraz jestem n/a/02/02 :D
 
Drejk said:
Za stopnie masz chyba gwiazdki na avatarem. Ale ciekawy jestem co to za sklep w prawym dolnym rogu na flaschowatej stronie??
Pewnie pojawią się tam gadżety z Wiedźmina, a potem będzie tam możliwość zakupienia gry. Możliwe, że link do odpowiedniej zakładki na gram.pl
 
raczej nie, gram.pl jest tylko po polsku, a skoro strona internetowa jest międzynarodowa, to to by było troszkę bez sensu.
 
Micha said:
raczej nie, gram.pl jest tylko po polsku, a skoro strona internetowa jest międzynarodowa, to to by było troszkę bez sensu.
To myślisz, że ktoś z Australi będzie sprowadzał grę z Polski? Może link do gram.pl dla Polaków oraz linki do innych sklepów autoryzowanych przez Atarii z całego świata?
 
coś w tym stylu miałem właśnie na myśli;) w sumie myślałem o tym linku który jest na głównej stronie przed wyborem języka;) Gadam bez sensu, to przez upał:)
 
Micha said:
coś w tym stylu miałem właśnie na myśli;) w sumie myślałem o tym linku który jest na głównej stronie przed wyborem języka;) Gadam bez sensu, to przez upał:)
Napij się ;)Ale chyba rozumiem - linki do różnych sklepów. Linki uzależnione od wyboru języka strony ;) Ale to i tak nie spełnia wszystkich kryteriów wszsytkich ludzików spoza Polski ;P
 
heh... No dobra. powoli. Myślę. I dochodzę do wniosku ze oferowanie kupna gry na stronie jest bez sensu. W każdym kraju są sklepy. natomiast tutaj sens mają gadżety.
 
Top Bottom