Nowa talia co aktualizacje, skok na kasę i tłusta korporacja jaką staje się CDPR

+
Miałem pecha otwierając 400 beczek, po hotfixie otworzyłem z 120 i nadal to samo bagno. Reddit który o tym mówi też ma pecha. ***
 
Last edited by a moderator:
Podstawowa zasada, zawsze znajdzie się więcej tych, którzy narzekają, bo oni podobnie jak zresztą robisz to Ty, narzekają ciągle jak to źle. Muszą wykrzyczeć wszystkim , że im nie wypadają goldy. A ludzie, którym te goldy wypadają, siedzą cicho i mają w tylnej części ciała to wszystko. Tak jeszcze dopowiem, dzisiaj kolejne 3 beczki i gold. Czyli cały czas jakieś goldy lecą czy to przy 40 beczkach, czy to przy 100.
 
k4far - to w jaki sposób wyjaśnisz to, że mi padły 2 goldy na 20 beczek? Wiele osób ma podobny drop ;)
Po drugie nie kieruj się tym co piszą inne osoby. Jest obecnie pełno trollów, a napisać, że mam 100, 200 beczek, gdzie nie leci nic dobrego może każdy. I jeśli mam być szczery - nie wierzę Tobie. Znam swój drop, oserwowałem openingi na YouTubie i drop jest na normalnym poziomie.
Masz jakiś dowód swojego openingu i tego, że nie poleciało Ci nic dobrego?
 
Filmik nie jest aż taki stary...i nie wrzuciłem go żeby się zaczął hejt. Wynika z niego że CDP jest zarządzane w taki sposób, że po prostu nie wahają się przed wyrzuceniem sporej ilości pracy do kosza jeśli coś im nie pasuje. Jeśli oceniają coś jako złe, zły kierunek, nie trzymające standardów to się z tym żegnają. Z t6ego wynikają problemy z dedlajnami(tak tak...na prawdę tak to napisałem) i opóźnienia.

To tłumaczy czemu gwint jest tak długo w fazie beta, czemu niektóre mechaniki są zupełnie zmieniane...generalnie czemu gwint wygląda teraz inaczej niż na początku. Tyko że do filmu trzeba podchodzić z lekkim dystansem. Bo wszystkie jest nie tak a firma zarabia kupę kasy i robi super gry...to chyba lekki kontrast.

Nie jesteśmy też na seminarium z marketingu i zarządzania. Myślę że pisanie tekstów oceniających całą firmę poziom płac, czy było lepiej czy jest lepiej itd...z pozycji zwykłego forumowego ziutka nie ma większego sensu.
 
Moderator, moderator wzywam cię, bo nie mam za bardzo chęci pisać w prywatnej wiadomości i tak efektu to nie daje. Odsyłam do gry, to, co napisałem jest praktycznie słowo w słowo co mówi jedna z postaci, którą gracz może używać jako awatar. Nieznajomość gry nie jest niczym złym, najzwyczajniej trochę dziwnie się poczułem, gdyż to nie pierwszy raz z waszej strony. Polecam wam zbierać feedback czy coś bardziej produktywnego może coś z tego będzie.

Seavro CDPR odwaliło to teraz się sypią obietnicę (niekoniecznie będą spełnione). Broń dalej maniakalnie pamiętaj jednak, że nikt cię za to po głowie nie pomizia.

Wikli polecam ci być na bieżąco z Redditem masz kilka tysięcy osób grających w tę grę nie zmówili się i nie piszą takich tematów bez powodu : )
 
2jacks;n10246922 said:
k4far
O czym ty w zasadzie piszesz?

Trudno powiedzieć. Prawdopodobnie, że CDPR połasił się na pieniądze przez Challengera i kilka niewłaściwich osób w firmie. Główne skoki na kasę to była paczka świąteczna i ten keg weekend. Ale to nie wszystko co mam przeciwko tej firmie. Nie podoba mi się że zanikło gracz ponad wszystko, z myślą o graczach hotfixy wychodzą raz na miesiąc gwent to takie niechciane dziecko między Cybyerpunkiem a resztą ich zajęć i taki tego efekt jest.
 
Jak temu zapobiec na przyszłość w wielu krokach, bo się nazbierało:

• nie wydawajcie paczek, które nazywacie 'prezent' z ceną 100 zł,
• nie wydawajcie tak drogich paczek gdy gra praktycznie leży i wegetuje przez złe decyzje, bo tylko dajecie temat to marudzenia,
• generalnie, nie wydawajcie takich paczek, bo zawsze będą głosy,
• niech nikt nie ma wątpliwości, że paczka jest opłacalna ta była ledwo i to tak naciągane ledwo,
• niech w waszych paczkach nie będzie produktów niekompletnych (karty bez wersji premium jeżeli paczka takie oferuje) no porażka jakaś jeszcze ktoś trzy takie do wyboru dostanie co on ma myśleć w takim momencie zapłacił wam 100 zł i ma trzy statyczne obrazki, a miało być premium.


• nie wydawajcie żadnych rzeczy związanych z płatnościami gdy sytuacja wśród graczy nie jest stabilna sami rzucacie sobie kłody pod nogi,
• odnośnie tego keg weekend specyficznie, bo jest dużo osób, które twierdzą, że złoto wypada bynajmniej dziwnie albo wcale – opublikujcie drop ratę i się pod tym podpiszcie, a nic nie będę mówił w takiej sytuacji, bo wszystko będzie widocznie, jeżeli tego nie zrobicie to będziecie mnie widywać jeszcze częściej i nie tylko tutaj będę w taki sposób o was pisał co niekoniecznie z plusem dla was.

To by było na tyle na ten moment mam zamiar marudzić dalej jak coś jeszcze nie będzie mi się podobać a i Challenger jest ekstrawagandzki nikt o sam event nie prosił gra jest beta znajmujcie się tym jak wyjdzie z bety a to nie szybko.
 
Ale w sumie to po co grasz w tą grę? Nikt cię za to po główce nie pomizia, możesz sobie spokojnie odpuścić i porobić w tym czasie pożyteczniejsze rzeczy.
 
Ja nie gram, ja tylko piszę, tutaj na forum bo płacą mi z konkurencyjnej gry karcianej.

Bym zapomniał, nie wpuszczajcie kart bez wersji premium do gry co najwyżej na PTR. Widziałem że "we learned our lesson" ale czy to także? Burza46
 
k4far;n10247172 said:
Trudno powiedzieć. Prawdopodobnie, że CDPR połasił się na pieniądze przez Challengera i kilka niewłaściwich osób w firmie. Główne skoki na kasę to była paczka świąteczna i ten keg weekend. Ale to nie wszystko co mam przeciwko tej firmie. Nie podoba mi się że zanikło gracz ponad wszystko, z myślą o graczach hotfixy wychodzą raz na miesiąc gwent to takie niechciane dziecko między Cybyerpunkiem a resztą ich zajęć i taki tego efekt jest.

W sensie co świąteczna paczka która byłą zwykłą promocją na beczki to coś złego? Jak wchodzisz do sklepu i widzisz przecenę 20% to też narzekasz ze to zwykły skok na kase? Weekend beczek premium gdzie w sumie każdy z niego korzysta też jest niesamowicie krzywdzący no cdpr wprost sprawia że nie mam co jeść dostając te ~40 promo kart za free (zbiegło się z końcem sezonu) co jest niby złego w tych 2 rzeczach?

No hotfixy są za rzadko to fakt mogli by naprawiać swoje błędy regularnie ale z drugiej strony może po prostu w BETE są wpisane błędy i ogarną to jak wyjdzie pełna wersja? No w sumie to pewnie nie patrząc na patche wiedzmina 3 no właśnie w wieśku 3 też były takie problemy ale to teraz zrobiło się randomowe narzekanie o nic i tak narzekanie o to ze firma robi PROMOCJE to jest narzekanie o nic w sumie bardziej bzdurne jest narzekanie chyba tylko o zmniejszony drop legend bo nawet niech by sobie zmniejszyli 5x ich drop (a nie zmniejszyli zapewne w ogóle) nadal jest całkiem ok w stosunku do ilości zdobywanych beczek
 
k4far;n10247492 said:
Ja nie gram, ja tylko piszę, tutaj na forum bo płacą mi z konkurencyjnej gry karcianej.

Bym zapomniał, nie wpuszczajcie kart bez wersji premium do gry co najwyżej na PTR. Widziałem że "we learned our lesson" ale czy to także? Burza46

No to przynajmniej mamy jasność. A mnie płacą Redzi, beczke za 10 postów broniących ( i większy drop legend :D ). Równowaga w przyrodzie zachowana. Ooo... i miziają mnie po główce.
 
k4far;n10246842 said:
Wikli polecam ci być na bieżąco z Redditem masz kilka tysięcy osób grających w tę grę nie zmówili się i nie piszą takich tematów bez powodu : )

Fakt, że pisze o tym ileś osób na redicie nic nie zmienia. Chyba, że tam mają dowody np. w postaci filmów. W przeciwnym wypadku, albo dramatyzują, albo kłamią, albo trollują, albo mówią prawdę, jednak ja nie wierzę w tyle pechowców ;)

Ilość osób o czymś mówiących nie sprawia, że jest to bardziej wiarygodne - mnóstwo osób mówi o płaskiej Ziemii, jednak nie czyni to tej "teorii" bardziej wiarygodną.


k4far;n10247462 said:
• nie wydawajcie paczek, które nazywacie 'prezent' z ceną 100 zł,

A co Ty za darmo byś chciał?

Paczka była opłacalna - same beczki były tańsze, a dostawałeś jeszcze pył. Być może była niedopasowana do polskich realiów, jednak CDPR musi wprowadzić jedną cenę na całym świecie i ta jak najbardziej była odpowiednia.

k4far;n10247462 said:
• nie wydawajcie tak drogich paczek gdy gra praktycznie leży i wegetuje przez złe decyzje, bo tylko dajecie temat to marudzenia,

Gra się rozwija i docenia to znaczna część graczy. Najgłośnieij było o zmianach wyglądu gry, do których większość graczy już się przyzwyczaiła.

Wielu osobom nie podobała się też aktualizacja w trakcie trwającego sezonu - z tym akurat się zgadzam. I mam nadzieję, że CDPR już nas tak nie zaskoczy ;)

k4far;n10247462 said:
generalnie, nie wydawajcie takich paczek, bo zawsze będą głosy,

Ty tak na serio, czy trollujesz? :D

k4far;n10247462 said:
niech nikt nie ma wątpliwości, że paczka jest opłacalna ta była ledwo i to tak naciągane ledwo,

Czyli niech dają za darmo? :D

k4far;n10247462 said:
• niech w waszych paczkach nie będzie produktów niekompletnych (karty bez wersji premium jeżeli paczka takie oferuje) no porażka jakaś jeszcze ktoś trzy takie do wyboru dostanie co on ma myśleć w takim momencie zapłacił wam 100 zł i ma trzy statyczne obrazki, a miało być premium.

Będą wersje premium nowych kart. Obecnie one są po prostu "lśniące", jednak gdy zostaną wprowadzone animacje, to będziesz je miał ;)

Sądzę, że każdy normalny gracz, który nie ma postawy roszczeniowej nie przejmie się tym.

Oczywiście fajnie, gdyby CDPR od razu wprowadzało wersje premium, jednak nie przesadzajmy, że ich brak to wielka tragedia.

k4far;n10247462 said:
nie wydawajcie żadnych rzeczy związanych z płatnościami gdy sytuacja wśród graczy nie jest stabilna sami rzucacie sobie kłody pod nogi,

Kolejny raz pytam - Ty tak na serio, czy trollujesz? :D

Sytuacja wśród graczy nigdy nie będzie stabilna, zawsze znajdzie się ktoś, komu coś się nie podoba. Obecnie jest mnóstwo zadowolonych osób, tym że gra się rozwija :D

k4far;n10247462 said:
• odnośnie tego keg weekend specyficznie, bo jest dużo osób, które twierdzą, że złoto wypada bynajmniej dziwnie albo wcale – opublikujcie drop ratę i się pod tym podpiszcie, a nic nie będę mówił w takiej sytuacji, bo wszystko będzie widocznie, jeżeli tego nie zrobicie to będziecie mnie widywać jeszcze częściej i nie tylko tutaj będę w taki sposób o was pisał co niekoniecznie z plusem dla was.

Mi wypadły 3 goldy na ok. 30 beczek. I jest też dużo osób, które twierdzą, że wypadło im wiele goldów, więc te głosy się równoważą ;) A drop u każdego jest inny (czego można się domyśleć choćby po śledzeniu tego wątku)

A co do tych "gróźb", na pewno CDRP się ich wystraszy :D To takie straszne, że jakaś osoba będzie źle o nich pisać :D Być może dostanę za to bana na forum, ale brzmisz jak dziecko, któremu zabrano zabawkę, i które straszy "bo powiem mamusi".

Niektóre osoby są tak zaślepione swoim tokiem myślenia, że nie dotrą do nich najbardziej logiczne argumenty...
 
Ja mam wrażenie że CDP pada trochę ofiarą swojej własnej legendy. Wyszedł wiedzmin 3 super gra. Graczy potraktowano priorytetowo, ale niektórzy chyba nie rozumieją co to znaczy.
Chyba niektórym się wydaje że to znaczy że za każdym razem muszą być zachwyceni, a jak nie są to CDP się stoczył i albo mają ich samych posłuchać....bo przecież gracze ponad wszystko, albo mają sie posypać zwolnienia(bo ziutek forumowy nie jest zadowolony z pracy kilku osób LOL) albo jeszcze nie wiadomo co....napisz k4far których osób nie powinno być w firmie.

Czy te paczki za 100 zł to były jakieś paczki w ciemno? Co z nimi było nie tak?
 
Last edited:
Twoje argumenty nie są logiczne i mniej emoji bo się niedobrze robi.

Gra się w tym momencie nie rozwija cofneła się do zamkniętej bety nawet gorzej jest. Pomijam UI, sama gra... zbalansowanie, karty które nigdy nie powinny do gry trafić (create i spawn które muszą się jeszcze ostro zmienić by działać peawidłowo). Nie twierdze, że mają coś dawać za darmo - nie rób ze mnie komunisty najzwyczajniej niech kupujący nie czują się robieni w konia. Jest to wielka tragedia że do gry trafiły karty bez wersji premium Challenger musiał mieć malowidła na ścianach trwał kilka dni i to widocznie było ważniejsze co jest głupotą. RNG niepowinno nigdy trafić do gry, gra się źle nie ma bezpośredniej kontry dla wielu kart. Nikt tego nie chciał mam nadzieje że to zmienią i takie wynalazki pozostaną w Hearthstone.

Nie mam podstawy roszczeniowej, na Gwinta wydałem więcej niż na Wiedźmina. Z drugiej strony ty najzwyczajniej bronisz ich każdej decyzji a jeszcze w jaki komiczny sposób. Nie używaj słowa 'trollujesz' używając tylu emoji, źle to wygląda to nie fejsbuk czy inny śmietnik.
 
Last edited:
k4far;n10250032 said:
Jest to wielka tragedia że do gry trafiły karty bez wersji premium

Rozumiem że to było do Wikli ale zadam pytanie....czym objawia się ta wielka tragedia? Jest pare kart bez wersji premium ale czemu to ma być tragedią?

A to co piszesz o balansie gorszym niż z początków CB to jest zwykły absurd.
 
Dlaczego jest przyzwolenie na niekompletny produkt tylko dlatego że znasz tę firme? Nie pojmę. Nawet nam nie powiedzieli wcześniej że będzie taka sytuacja.
 
Top Bottom