Nowa twarz Geralta

+
zwierzch said:
nocny dobrze mówi. Większość graczy na świecie i tak nie zna sagi i takie tłumaczenia ich nie przekonają. Marketingowy strzał w stopę. Poza tym Geralt zawsze wzbudzał pożądanie wśród kobiet, nie był piękny ale atrakcyjny. Nie sądzę żeby czarodziejki chciały się oddawać temu dziadowi na kamieniach i na jeżu :D. Więc uzasadnienia, że wyglądem jest zgodnie z sagą też do mnie nie przemawiają.
Marketingowy strzał w stopę. Traktujesz tą grę strasznie przedmiotowo. Sugerujesz, żeby robić wszystko pod dyktando zachodnich odbiorców byle tylko kupili jak najwięcej egzemplarzy, byle tylko zysk był największy a to że gra będzie odbiegała od literackiego pierwowzoru nie ma dla ciebie znaczenia. Jest pewna hierarchia wartości.Nie będę im nic tłumaczył bo skoro są tak tępi żeby zniechęcić się do gry na podstawie okładki to widać, że nie można ich traktować poważnie.Zresztą ciebie też, bo z tego co widzę to narzekasz na wszystko na tym forum.
 
zwierzch said:
@borsukdGeralt kobietą? Proszę cię. To byłoby niezgodne z sagą.
A wymuskana, lalusiowata twarz jest zgodna??:D Najpierw piszesz, że nie uznajesz argumentu: "bo tak było w książkach" że "marketingowy strzał w stopę" ale teraz już tak??
 
Chwilkę pobawiłem się na Photoshopie i z ciekawości spróbowałem przywrócić Geraltowi jego dawne rysy twarzy... Ogólnie muszę przyznać, iż nowy wizerunek Wiedźmina faktycznie dużo nie odbiega od oryginału z jedynki. Geralta strasznie postarzały oczy... Zresztą sami zobaczcie:
EDIT: Całość zrobiłem w 15 min więc nie jest idealnie... Myślę, że jak jutro przy tym posiedzę dłużej to wyjdzie dużo lepiej. :)
 
@RosaliuszMówisz jakbym miał dostać jakiś odsyp ze sprzedaży. Jeśli nie będzie zysku, nie będzie kolejnych gier. To chyba proste. Poza tym jak już wcześniej mówiłem, moim zdaniem Geralt na okładce nie przypomina tego z sagi. Chcę żeby wyglądał ładniej i młodziej bo sprawdzi się to i na zachodzie i u nas w Polsce. Dopóki nie pokazali tej okładki nie było żadnych sporów. Zresztą, to tylko okładka. W grze Geralt będzie wyglądał tak jak wcześniej.I nie zarzucaj mi że nie obchodzi mnie czy gra odbiega od pierwowzoru. Poczytaj moje posty w temacie o włosach Geralta to może zmienisz zdanie :). Żeby cię przekonać powiem jeszcze, że nie pasuje mi robienie z Geralta maga czy alchemika.@borsukdNigdzie nie powiedziałem, że ma być lalusiowata i piękna. W jedynce wyglądał jak wieśniak, w dwójce na początku jak laluś i to też mi nie odpowiadało. Wszystko jest na forum. A teraz wygląda jak staruch i tyle.@BeF1990Właśnie w tym streamie z goga mówili, że model jest ten sam.
 
@BeF1990http://bi.gazeta.pl/im/3/9373/m9373013,TW2-COVER-RENDER-REGULAR.pngspróbuj coś porobić na tym, jest w wyższej rozdziałce
 
zwierzch said:
@borsukdNigdzie nie powiedziałem, że ma być lalusiowata i piękna. W jedynce wyglądał jak wieśniak, w dwójce na początku jak laluś i to też mi nie odpowiadało. Wszystko jest na forum. A teraz wygląda jak staruch i tyle.
I tym sposobem RED'zi "marketingowo strzelili sobie w stopę" bo dali taki a nie inny render na okładkę i teraz ludzie zachodu nie będą kupować gry.... "ryli"??
 
@rAd_: O właśnie tego dokładnie potrzebowałem... Podziękował. :)Jutro zorbie z tego coś konkretnego i dokładnego. Teraz tak na szybko tylko eksperymentowałem.
 
@zwierzchróżnica między nową okładką a starą nie jest jakoś strasznie drastyczna żeby mogła wpłynąć na wyniki sprzedaży.Po za tym jak już powiedziałem, żaden poważny gracz nie zrezygnuje z kupna bo "główny bohater wygląda na okładce za staro".
 
Rosaliusz said:
Nie będę im nic tłumaczył bo skoro są tak tępi żeby zniechęcić się do gry na podstawie okładki to widać, że nie można ich traktować poważnie.
To by było na tyle jeśli chodzi o szacunek i kulturę.
Rosaliusz said:
I tym sposobem RED'zi "marketingowo strzelili sobie w stopę" bo dali taki a nie inny render na okładkę i teraz ludzie zachodu nie będą kupować gry.... "ryli"??
Tak. Gra przepadła. Koniec. edit: (ironia here!)Dziękuję panom za rozmowę "na poziomie". Dobranoc.
 
Zawsze można elektronicznie zamówić i problem okładki rozwiązany. Można też zpiracić starą okładkę i podmienić w pudełku (powinno sie dać) ;]Naprawdę niektórzy tu ostro przesadzają, jakby została zmieniona cała koncepcja gry
 
zwierzch said:
zwierzch said:
Nie będę im nic tłumaczył bo skoro są tak tępi żeby zniechęcić się do gry na podstawie okładki to widać, że nie można ich traktować poważnie.
To by było na tyle jeśli chodzi o szacunek i kulturę.
zwierzch said:
I tym sposobem RED'zi "marketingowo strzelili sobie w stopę" bo dali taki a nie inny render na okładkę i teraz ludzie zachodu nie będą kupować gry.... "ryli"??
Tak. Gra przepadła. Koniec.Dziękuję panom za rozmowę "na poziomie". Dobranoc.
My tylko cytujemy twój tok myślenia ;)Ty oczywiście reprezentujesz "poziom" a my jesteśmy ludzie z nizin pozbawieni kultury... taka prawda, jeśli ktoś zniechęca się do gry na podstawie okładki to jest tępy, nie wiem jak grzeczniej można określić takiego człowieka.
 
Musisz anulować preordera żeby gra przepadła :D I żeby była jasność: nie neguje tego że twarz może Ci się nie podobać, masz do tego wszelkie prawo. Ale nazywanie, takiej a nie innej, okładki marketingowym strzałem w stopę (z punktu widzenia nieznających sagi czyt. zachodu) to nie zrobienie Geralta - babeczki jest marketingowym headshot'em :)
 
Miałem skończyć z dyskusją w tym temacie, ale chce powiedzieć jeszcze coś (co z resztą powiedziałem już wcześniej)... Do tych wszystkich, którzy uważają, że REDzi strzelili sobie tą okładką w stopę: jestem niemal pewny, że oni znają się na marketingu jednak trochę lepiej niż wy (a przynajmniej duża większość was). I skoro ta twarz na okładce WAM nie przeszkadza, to dajcie spokój z narzekaniem, bo oni na prawdę wiedzą co robią. Ja w to wierzę.Peace!
 
Nie mogłem się powstrzymać.
Rosaliusz said:
Ty oczywiście reprezentujesz "poziom" a my jesteśmy ludzie z nizin pozbawieni kultury... taka prawda, jeśli ktoś zniechęca się do gry na podstawie okładki to jest tępy, nie wiem jak grzeczniej można określić takiego człowieka.
Co się czepiłeś, czy ja gdzieś napisałem, że nie kupię gry przez okładkę? Jesteś już chyba zmęczony.
Rosaliusz said:
Musisz anulować preordera żeby gra przepadła :D I żeby była jasność: nie neguje tego że twarz może Ci się nie podobać, masz do tego wszelkie prawo. Ale nazywanie, takiej a nie innej, okładki marketingowym strzałem w stopę (z punktu widzenia nieznających sagi czyt. zachodu) to nie zrobienie Geralta - babeczki jest marketingowym headshot'em :)
Jak już mówiłem to byłoby niezgodne z sagą. A na spójności bardzo mi zależy.@Wielki SzuTeż chcę wierzyć :). Trzymaj się.
 
Rosaliusz said:
@ Nocny, jak i inni opozycjoniści,a co do kobiet, to z postów wyżej i zasięganej opinii wynika, że obecna twarz Geralta podoba się płci pięknej.to że wam Geralt wydaje się za stary nie znaczy, że kobiety mają takie samo zdanie.
Tylko że ty się pytasz Polek, którym podoba się każdy facet nie wyglądający jak zapuszczony Polak w średnim wieku z twarzą jak ziemniak, wąsem i mięśniem piwnym. Na nie polskich forach kobiety na równi z facetami narzekają że to dziad, bo tam takie rysy się już opatrzyły i dla nich to jest dziad.... One nie widzą na co dzień 40 latków z wąsem, którzy rzeczywiście wyglądają gorzej od tego 70 letniego Geralta...Zobacz na komentarze choćby Corylei z międzynarodowego, która w pierwszym odruchu dała Geraltowi 110 lat... Albo tej Janniki z tego niemieckiego wątku na fanowskiej stronie do którego dałem link wcześniej....
 
@ zwierzchchodziło mi o odbiorców na zachodzie-skoro zniechęcą się bo Geralt wygląda za staro to są tępi.My robimy produkt taki jaki powinien być. Nie można w żaden sposób "amerykanizować" naszego wiedźmina tylko po to żeby lepiej się sprzedał w kraju gdzie królują wiecznie młodzi i nienagannie zadbani superbohaterzy pokroju Supermana itp.
 
zwierzch said:
Jak już mówiłem to byłoby niezgodne z sagą. A na spójności bardzo mi zależy.
No dobra, ale wytłumacz mi jedną rzecz proszę, dlaczego okładka jest strzałem w stopę?? dlaczego Geralt na okładce, dobra niech będzie: podstarzały Geralt na okładce może skutkować pogorszeniem sprzedaży wśród ludzi nie znających sagi?? dlaczego trzeba go odmłodzić specjalnie dla tych graczy którzy nie kojarzą go z książek?? RED'zi obrali taki kierunek w stosunku do wizerunku Geralta i jestem pewny, że nie decydował o tym przypadek. Podejrzewam że im też zależy na wysokiej sprzedaży...
zwierzch said:
Miałem skończyć z dyskusją w tym temacie, ale chce powiedzieć jeszcze coś (co z resztą powiedziałem już wcześniej)... Do tych wszystkich, którzy uważają, że REDzi strzelili sobie tą okładką w stopę: jestem niemal pewny, że oni znają się na marketingu jednak trochę lepiej niż wy (a przynajmniej duża większość was). I skoro ta twarz na okładce WAM nie przeszkadza, to dajcie spokój z narzekaniem, bo oni na prawdę wiedzą co robią. Ja w to wierzę.
Łoo, polać mu wódki bo dobrze waść gadasz! :)
 
nocny said:
nocny said:
@ Nocny, jak i inni opozycjoniści,a co do kobiet, to z postów wyżej i zasięganej opinii wynika, że obecna twarz Geralta podoba się płci pięknej.to że wam Geralt wydaje się za stary nie znaczy, że kobiety mają takie samo zdanie.
Tylko że ty się pytasz Polek, którym podoba się każdy facet nie wyglądający jak zapuszczony Polak w średnim wieku z twarzą jak ziemniak, wąsem i mięśniem piwnym. Na nie polskich forach kobiety na równi z facetami narzekają że to dziad, bo tam takie rysy się już opatrzyły i dla nich to jest dziad.... One nie widzą na co dzień 40 latków z wąsem, którzy rzeczywiście wyglądają gorzej od tego 70 letniego Geralta...Zobacz na komentarze choćby Corylei z międzynarodowego, która w pierwszym odruchu dała Geraltowi 110 lat... Albo tej Janniki z tego niemieckiego wątku na fanowskiej stronie do którego dałem link wcześniej....
Dobrze więc! Obcokrajowcy mówią nam, że Geralt jest be! To zmieniamy Geralta, żeby pasował do światowych norm piękna! W końcu ideałem jest przylizany Superman i jemu podobni. Dajmy sobie narzucić obce naleciałości kulturowe, bo nasza wizja nadaje się do lamusa a Pindy dla których ideałem jest Rich z mody na sukces powiedziały że Geralt wygląda za STARO!!!@Nocny z tego co mówisz wychodzi mi, że nad własnych rodaków przedkładasz obcy element.Nie każdy polak ma wąs, mięsień piwny i jest zapuszczony...A co ty chcesz od polek? Sugerujesz że są mniej wybredne od innych kobiet na świecie?Chyba sam nie za bardzo jesteś zadowolony z bycia polakiem...
 
borsukd said:
No dobra, ale wytłumacz mi jedną rzecz proszę, dlaczego okładka jest strzałem w stopę?? dlaczego Geralt na okładce, dobra niech będzie: podstarzały Geralt na okładce może skutkować pogorszeniem sprzedaży wśród ludzi nie znających sagi?? dlaczego trzeba go odmłodzić specjalnie dla tych graczy którzy nie kojarzą go z książek?? RED'zi obrali taki kierunek w stosunku do wizerunku Geralta i jestem pewny, że nie decydował o tym przypadek. Podejrzewam że im też zależy na wysokiej sprzedaży...
Gracze lubią się uosabiać z bohaterem którym kierują. Jeśli osoba która nie wie nic o grze ani sadze zobaczy okładkę wiedźmina i takiego dragon age'a wybierze to drugie. Takich osób jest całkiem sporo, nawet w polsce.Edit: A zakładam, że większość takich graczy nie lubi grać staruszkami.@RosaliuszOpanuj się przyjacielu. Nikt nie powiedział, że Geralt ma być okazem piękna, już to mówiłem. Niech go ogolą, odejmą zmarszczek i zmniejszą bliznę a będzie w porządku! Nikt nie będzie miał o nic pretensji. Przynajmniej do tej pory nikt nie miał.Powtórzę - NIE CHCĘ PIĘKNEGO GERALTA, INO MŁODSZEGO I OGOLONEGO.I proszę się już ode mnie odchędożyć.
 
Top Bottom