Nowe beczki zawitały do sklepu!

+
Widać nie wszyscy pozbyli się swoich tysięcy fragmentów kart po becie :) Ja tam nadal nie zamierzam się złamać. Dobrze mi z nimi na moim koncie :D
 
Widać nie wszyscy pozbyli się swoich tysięcy fragmentów kart po becie :) Ja tam nadal nie zamierzam się złamać. Dobrze mi z nimi na moim koncie :D

Z tego co czytam na reddicie, należysz do dość sporego grona osób, które ocenia te beczki w ten sposób.
 
Z tego co czytam na reddicie, należysz do dość sporego grona osób, które ocenia te beczki w ten sposób.

W jaki sposób? Osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł. Gracze z bety mogący kąpać się we fragmentach kart dostali możliwość pozyskania kart w wersji premium oraz masy pyłu. Jak dla mnie bardzo dobry pomysł. Ja po prostu lubię polować na animowane karty z beczek więc za akurat taką ofertę podziękuję. Natomiast jakby zrobili kiedyś promocję umożliwiającą zakup nowych plansz za fragmenty to z pewnością bym skorzystał bo mi jeszcze jednej brakuje :D
 
W jaki sposób?

Spora część ludzi z bety, tych którzy mają "setki tysięcy fragmentów" woli "do końca życia" tworzyć "za darmo" pełne sety kart z kolejnych dodatków niż wydać owe fragmenty na te, zbyt drogie w/g nich, beczki.
 
Spora część ludzi z bety, tych którzy mają "setki tysięcy fragmentów" woli "do końca życia" tworzyć "za darmo" pełne sety kart z kolejnych dodatków niż wydać owe fragmenty na te, zbyt drogie w/g nich, beczki.

Czyli jednak nie w taki sam sposób. Dla mnie cena nie jest zbyt mocno przesadzona. Jasne mogłoby być taniej, ale to można powiedzieć o każdym produkcie :) Ja ich nie kupuję tylko dlatego, że chce by otwieranie kolejnych beczek z dzieciakami miało jakikolwiek sens. Obecnie to jest polowanie na karty w wersji premium których brakuje mi tak wielu, że łatwiej na nie trafić niż na złotą kartę jakiej jeszcze nie mam :D
 
Top Bottom