Nowe beczki zawitały do sklepu!

+
No przecież sam napisałeś? Że może pojawi się "co najwyżej pył".
Ja mowię o tym, że za pył może będą jakies elementy kosmetyczne itd. do kupienia (dlatego jest bardziej wartościowy niż skrawki) a nie, że skrawki będzie można wymienić na pył... akurat coś takiego wykluczam i byłoby to nielogiczne w związku z nową ekonomią.
 
@Nexxurio tak szczerze, opłacało Ci się? Rozumiem, że uzupełniłeś swoją kolekcję premium, ale skoro kupiłeś 60 beczek to wydałeś 240k skrawków na 300 kart animowanych, w tym za duplikaty otrzymałeś parę tysięcy pyłu. Ok, 300 kart robi wrażenie, ale za ilość fragmentów, które na to przeznaczyłeś to przez 3 lata mógłbyś tworzyć wszystkie karty z dodatków, a to, że nie animowane to co, przecież i tak wiele z nich to zapychacze, które nie są używane.
Pewnie się nie opłacało ale co z tego? I tak zostawiłem sobie fragmentów na najbliższy dodatek, a przynajmniej nadrobiłem trochę pyłu którego mam braki. Zresztą i tak mam złota na jakieś 100 beczek i około 130 nieużytych punktów nagród więc z fragmentami i tak nie będę miał problemu.
 
Ludziom to nigdy nie da się dogodzić... :shrug:

Wyszła Krwawa Klątwa to było tu od zatrzęsienia tematów "Wróciłem do gry mam 100K, 200K, 300K... MILION skrawków. Dlaczego nie mogę tworzyć kart premium" Skrawki były nazywane bezużytecznymi.

To absolutnie NIE jest oferta skierowana do nowych graczy bo 4000 to za dużo, ale jako sposób na wymianę skrawki -> pył meteorytowy jest bardzo dobry ;)
 

Guest 4353925

Guest
Osobiście nie kupię żadnej beczki, bo mnie nie stać. Mogę się oczywiście mylić, ale wydaje mi się, że całą akcję należy odczytywać jako próbę zwalczenia inflacji skrawków. Grałem trochę w betę, nie za dużo. Dostałem 80k skrawków. A ile dostali rekordziści bety? Aż się złapałem za głowę, jak można było zrobić tak nielogiczny ruch. Uczestnicy bety powinni dostać nagrodę, oczywiście, ale powinna to być jakaś karta/-y kolekcjonerska, unikalny dowódca, może trochę pyłu, ale nie fragmenty kart w ilościach hurtowych! To tak, jakby diler uzależnionemu od maryśki zasponsorował za friko cały wagon towaru, licząc, że później będzie on u niego dalej kupował narkotyk. W sumie może tak być, o ile prędzej się nie przekręci. ;D A gracz się nie znudzi. Z biznesowego punktu widzenia - strzał w stopę. I to taki konkretny.
 
Osobiście nie kupię żadnej beczki, bo mnie nie stać. Mogę się oczywiście mylić, ale wydaje mi się, że całą akcję należy odczytywać jako próbę zwalczenia inflacji skrawków. Grałem trochę w betę, nie za dużo. Dostałem 80k skrawków. A ile dostali rekordziści bety? Aż się złapałem za głowę, jak można było zrobić tak nielogiczny ruch. Uczestnicy bety powinni dostać nagrodę, oczywiście, ale powinna to być jakaś karta/-y kolekcjonerska, unikalny dowódca, może trochę pyłu, ale nie fragmenty kart w ilościach hurtowych! To tak, jakby diler uzależnionemu od maryśki zasponsorował za friko cały wagon towaru, licząc, że później będzie on u niego dalej kupował narkotyk. W sumie może tak być, o ile prędzej się nie przekręci. ;D A gracz się nie znudzi. Z biznesowego punktu widzenia - strzał w stopę. I to taki konkretny.
No ja dostałem 900 000 po pierwszym zalogowaniu do gry w HC. Zrobiłem sobie wszystkie premium karty, zadowolony że będę tak robił w każdym dodatku. Redzi wyłączyli jednak tą możliwość robienia premek za skrawki i zostałem z ponad 500 000 z którymi nie bardzo było co robić :shrug:

Po wczorajszej akcji mam WSZYSTKIE karty premium i zwykłe, brązy x2. Zostawiłem sobie 100 000 skrawków i 12 000 pyłu.

Rekodzista którego znam, miał na starcie HC 1 500 000 skrapu - i myślę że właśnie dla takich osób kierowana jest ta oferta, a nie dla początkujących gdzie 4000 skrawków to MAJĄTEK :oops:
 
Moim zdaniem bardzo dobry pomysł skierowany do graczy z bety. Sam nie skorzystam bo lubię wyczekiwać na trafienie w beczkach krat których jeszcze nie mam, ale w końcu w CDPR pomyśleli o graczach którzy po becie mają setki tysięcy fragmentów kart które do niczego się nie przydają bo Krwawa Klątwa pokazała, że w max 2 tygodnie grania można spokojnie uzyskać cały set kart z tego dodatku bez sięgania po zasoby uzyskane po becie.
 
Krwawa Klątwa pokazała, że w max 2 tygodnie grania można spokojnie uzyskać cały set kart z tego dodatku bez sięgania po zasoby uzyskane po becie.

Po 2 tygodniach grania to ja na pewno nie miałem całego setu. :(
 
Po 2 tygodniach grania to ja na pewno nie miałem całego setu. :(

Bo nie otwierasz beczek :) Ale wdała się literówka (cyfrówka ;)) i chodziło o 3 tygodnie :D Przez te 3 tygodnie od premiery dodatku otworzyłem jakieś 100 beczek wyfarmionych w tym czasie (przy wydatnej pomocy nowych kontraktów). Pozwoliło to na zdobycie z samych beczek pełnego setu kart powszechnych i rzadkich (czyli wszystkich brązowych), ponad połowy kart epickich i kilka kart legendarnych. W sumie do wykupienia pozostało kart za 13000 fragmentów które w tym czasie wyfarmiłem. A nie grałem jakoś wybitnie wiele w tym czasie. Tyle tylko by prawie każdego dnia zdobyć 4 punkty nagród za 18 wygranych rund.
 
Bo nie otwierasz beczek

Otworzyłem spokojnie ponad 100 beczek z CC.

Mam też braki w podstawowym secie którego muszę też jeszcze uzupełniać (bo nie mam wspomnianych przez Ciebie "zasobów uzyskanych po becie" - gdybym je miał to może bym się mógł skupić na CC).
 
No cóż, u mnie poszły prawie wszystkie fragmenty. Brak w kolekcji jakichś 3 premek brązowych. Jestem graczem closed bety i cieszę się, że dano mi możliwość wydania nadmiaru skrawków. Myślę, że jednak staż w Gwincie (od pierwszego dnia gry) jest dość oczywistą przyczyną tego, że część aktywnych, "starych" graczy ma pełne kolekcje. I wg mnie tak powinno być. Gwint nadal jest hojny i nowi gracze mają szansę dogonić starszych, na pewno jeśli chodzi o same decki. Co innego karty premium, na nie trzeba sporo czasu.
 
Otworzyłem spokojnie ponad 100 beczek z CC.

Mam też braki w podstawowym secie którego muszę też jeszcze uzupełniać (bo nie mam wspomnianych przez Ciebie "zasobów uzyskanych po becie" - gdybym je miał to może bym się mógł skupić na CC).

Też mam braki w podstawowym secie (w przeliczeniu jakieś 40 tysięcy fragmentów) bo jak dobrze wiesz nie korzystam raczej z fragmentów jakie odziedziczyłem po becie. Nie zmienia to natomiast tego, że po prostu KK to na tyle niewielki set nowych kart, że szybko można je wyfarmić jeśli się chce. No chyba, że ktoś ma jakiś nieprawdopodobny pech podczas otwierania beczek gdzie mu żadne legendy nie wypadają na 100 beczek.
 
Czy jak kupię te beczki premium, to one wymieszają mi się ze "zwykłymi" beczkami i po prostu po otwarciu jedne będą premium a inne normalne, czy jest jakaś osobna grupa/licznik dla tych beczek i mogę wybrać, które chcę otworzyć?
 
Czy jak kupię te beczki premium, to one wymieszają mi się ze "zwykłymi" beczkami i po prostu po otwarciu jedne będą premium a inne normalne, czy jest jakaś osobna grupa/licznik dla tych beczek i mogę wybrać, które chcę otworzyć?
Możesz wybrać.
 
Specjalne Beczki Premium powróciły do sklepu!

Tak jak ostatnio, możecie je kupić za 4000 Fragmentów Kart, a każda zawiera 5 kart premium — zarówno z zestawu podstawowego jak i z Krwawej Klątwy.

Będą dostępne do południa we wtorek 21 maja.
 
Top Bottom