Nowe drzewka w Księdze Nagród!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Dzisiaj dodaliśmy dwa nowe drzewka do Księgi Nagród!
  • Drzewko Roku Wielkiego Dębu
  • Drzewko Silnego Przywództwa
Sprawdź w grze co możesz odblokować za swoje Punkty Nagród!
 
Mało unikalnych nagród, ale zważając na plany związane z grą wiadomo że zrekompensujecie ten defekt czymś dużo lepszym. Wszyscy czekamy na "Złotego Nekkera" :)
 
Może i drzewka nie są zbyt napakowane bibelotami, ale dziś trafiłem super wyprzedaż bibelotów. Na Androidzie plansza i rewers legendarny wychodzi za jakieś 30zł za oba to dużo taniej niż na PC :)


164938751_2951930711692475_4204661985737359926_o.jpg
 
Co z tą wyprzedażą bibelotów? Ile ona trwała? Ja z chęcią bym przygarnął tą planszę i rewers, ale najzwyczajniej w świecie o tej wyprzedaży nic nie wiedziałem. Trochę to dziwne, że Redzi nie informują o takich okazjach. Utrzymując okazje przez dłuższy czas na pweno więcej ludzi by się na nie skusiło i co za tym idzie Redzi zarobili by więcej zielonych.
 

Lexor

Forum veteran
Co z tą wyprzedażą bibelotów? Ile ona trwała?
To jeden z problemów komunikacji CDPR z graczami, o których nie raz już pisałem. Skoro CDPR prowadzi równolegle kilka kanałów informacyjnych (zaliczam do nich i forum), to powinien je wszystkie aktualizować w tym samym czasie, a nie tylko wybrane. Inaczej mamy to co mamy: gracze skupieni wokół jednego kanału tracą informacje.
 
Co z tą wyprzedażą bibelotów? Ile ona trwała?
O wyprzedaży dowiedziałem się z Facebooka Gwinta. Niestety po dwóch dniach promka zniknęła. Sądzę, że problem stanowił bug cenowy. Legendarny rewers był na Androidzie za 13zł, a plansza za 17zł. W tym samym czasie na PC plansza była za 27zł a rewers za 18zł
 
Top Bottom