Nowe elementy w Edycji Rozszerzonej - Zwiastun

+
Nowe elementy w Edycji Rozszerzonej - Zwiastun



Dwa dni temu obiecaliśmy nowy zwiastun prezentujący dodatkowe elementy mające pojawić się w Edycji Rozszerzonej Wiedźmina 2. Oto i on! Dajcie nam znać w komentarzach jak Wam się podoba prezentowany materiał.
 
Freshmint
Ja chcę tą grę, te dodatkowe elementy.

Swoją drogą - co to za kawałek w tle?
 
Właśnie! Filmik świetny pokazuje krok po kroku co zostało dodane. I nowe outro i cutscenki miodzik :)
 
Nie moge się doczekać i tyle :)

A co do muzyki w tle to jej pełny tytuł to:

Terry Devine-King & Andrew Barnabas & Paul Arnold - Day Of Reckoning
 
Świetny trailer. Fajna muzyka. Ale będzie gra! :D

Czyli sarenka pojawia sie tylko w outrze... ale ten most nie daje mi spokoju. Kojarzy mi się z wielkim oknem wystawowym w amerykańskim filmie akcji. ;)
Ciekawe co tam się będzie działo w nowych lokacjach. I jaka będzie fabuła nowych questów. Jest teraz znacznie więcej kobiecych postaci. Pewnie Redzi wzięli sobie do serca narzekania, że kobiety w grze są mało kobiece i chcieli to poprawić.

Nie mogliście sobie wymarzyć lepszego momenu na premierę W2 na x360!! Teraz, kiedy jest tyle kontrowersji przy okazji nowego Mass Effecta wszyscy gracze i recenzenci będą porównywać oba produkty. Tak jak to było przy okazji Dragon Age 2.

Nie mogę się doczekać. Codziennie walczę ze sobą o to, żeby nie włączać W2 dopóki nie pojawi się ER. ;)

ps.: w wersji PC będzie opcja "ustaw grafikę na poziom x360"? Przydałaby się, bo gra wygląda bajecznie!
 
Macie jakiś obowiązek oznaczać to na YouTubie? Bo trzeba mieć konto, a ja takowego zakładać nie zamierzam...\
Ewentualnie jak ktoś jakiś mirror do tego znajdzie to proszę bardzo :D
 
greeks said:
ps.: w wersji PC będzie opcja "ustaw grafikę na poziom x360"? Przydałaby się, bo gra wygląda bajecznie!

No jak lubisz patrzeć na niskiej rozdzielczości tekstury , poszarpane krawędzi obiektów to tak.

PS Widzę że wygląd niektóry lokacji został poprawiony mp : mur przy walce ze smokiem w starej wersji był brzydki teraz wygląda naturalnie
 
Wszystko pięknie, nowi bohaterowie, nowe lokacje - szkoda, że nie mam xbox'a. Tylko teraz nasuwa mi się pytanie na klawiaturę, czy w przyszłości planowany jest patch na wersję PC, uzupełniający o te nowości?
 
@-Zuben-
Rzecz w tym, że skoro Redom udało się zbalansować jakość z wydajnością to zbrodnią byłoby nie dać tej opcji posiadaczom słabszych komputerów.

@Zorianpl
To prowokacja prawda? ;)

@kazioch
;)
 
Zorianpl said:
Wszystko pięknie, nowi bohaterowie, nowe lokacje - szkoda, że nie mam xbox'a. Tylko teraz nasuwa mi się pytanie na klawiaturę, czy w przyszłości planowany jest patch na wersję PC, uzupełniający o te nowości?

Już dawno mówiło się o tym, że te konsolowe nowości będą również dostępne dla Pecetowców, tak, żeby obie wersje były takie same. Taki "patch" na PC ma chyba wyjść w dniu premiery na Xboxa, tj. 17 kwietnia.
 
Bynajmniej:p Nie znam się na świecie gier i jak to działa ;p Można powiedzieć, że Wiedźmin jest pierwszą serią gier, w którą gram:p Przy czym Wiedźmina I kupiłem po przejściu II, bo mi dwójka przypadła do gustu :p

Edit:
@Sawu97 Dzięki za odpowiedź:) i przepraszam za lekki spam:)
 
Nie dacie ludziom pożyć, co? Nie wiedziałem, że jeszcze bardziej mogę się nakręcić. 17 kwietnia oficjalnie nie istnieję.
 
Trailer w porządku - dobrze zrealizowany, z odpowiednią muzyką. To, co jest jednak dla mnie irytujące (i jest to zw. nie tylko z tym trailerem), to totalne wyeksploatowanie (aż do absolutnego znudzenia) niektórych scen. Najbardziej widoczne jest to w przypadku sceny z 0:30 - ile razy my to już widzieliśmy? No ile można? Macie grę, której przejście trwa kilkadziesiąt godzin, bez problemu możecie więc znaleźć inne, warte pokazania momenty.
 
FILIPEK992 said:
Macie jakiś obowiązek oznaczać to na YouTubie? Bo trzeba mieć konto, a ja takowego zakładać nie zamierzam...\
Ewentualnie jak ktoś jakiś mirror do tego znajdzie to proszę bardzo :D
Mam to samo i znalazłem tu:
http://n4g.com/news/962756/witcher-2-assassins-of-kings-enhanced-edition-xbox-360-trailer-hd-720p
 
Czy ktoś z Redów może powiedzieć kiedy otrzymamy pełnego changeloga z Edycji Rozszerzonej? Mam na myśl listę wszystkich nowości i naprawionych bugów.
 
Dobrze, że mam save z ostatniej gry :D Zobaczę sobie szybciutko outro po stronie Iorwetha ... a potem znowu przejdę z Vernonem :D
 
Top Bottom