Nowe elementy w Edycji Rozszerzonej - Zwiastun

+
No i gracze konsolowi zobaczą że jest lepsza gra od Mass Effect i jest takie studio co słucha fanów i nie psuje zakończenia. Znowu CDP zapunktuje w porównaniu do Bioware (rok temu Dragon Age 2 pomogło:))
 
Ciekawe, czy w patchu z tymi wszystkimi nowościami z wersji na xboxa, na PC znajdą się też poprawione krawędzie (jak w przypadku tego muru po walce ze smokiem)... Mogli by też wprowadzić DX. 11, żeby grafika była jeszcze lepsza.
 
Direct dla mnie zbędny, w sumie murki wszystkie i tak są wystarczająco okrągłe (masa ludzi łapała się na tym iż W2 musi mieć DX.11) No może podłoże w Vergen wymagało by uwypuklenia, ale to już zwykłe czepialstwo na
siłę.

PS. Komu by poszło na maxa w DX.11 ?
 
frog67 said:
Direct dla mnie zbędny, w sumie murki wszystkie i tak są wystarczająco okrągłe (masa ludzi łapała się na tym iż W2 musi mieć DX.11) No może podłoże w Vergen wymagało by uwypuklenia, ale to już zwykłe czepialstwo na
siłę.

PS. Komu by poszło na maxa w DX.11 ?

DX11 oferuje lepszą wydajność niż DX9 i właśnie po to by gra płynniej chodziła, a to wypuklenie nazywa się teselacją. Poszła by mi i masie innych osób bo komputer pod takie coś, nie kosztuje fortuny.

frog67 said:
@-Zuben-
Rzecz w tym, że skoro Redom udało się zbalansować jakość z wydajnością to zbrodnią byłoby nie dać tej opcji posiadaczom słabszych komputerów.

Człowieku konsole to nie PC, zupełnie inna architektura to że gra z optymalizowana jest świetnie pod Xboxa na PC oznacza pokaz slajdów nawet na komputerach za 5000zł przykład GTA4.
 
-Zuben- said:
DX11 oferuje lepszą wydajność niż DX9 i właśnie po to by gra płynniej chodziła, a to wypuklenie nazywa się teselacją. Poszła by mi i masie innych osób bo komputer pod takie coś, nie kosztuje fortuny.



Człowieku konsole to nie PC, zupełnie inna architektura to że gra z optymalizowana jest świetnie pod Xboxa na PC oznacza pokaz slajdów nawet na komputerach za 5000zł przykład GTA4.

Nie powiem sam nie mam starego PC (i5 2500+6950 2GB tandem) ale nie widzę parcia na DX.11 aż tak niezbędnego
chociaż mogą dać jako test jak Red Engine poradzi sobie w DX.11 i komputery użytkowników
Tesselacja tylko chyba w crysis2 jest widoczna wyraznie z gier co wyszły
No ale wszystko będzie jasne na co czekamy po opublikowaniu changeloga
 
Czy aby na pewno ten trailer przedstawia wersję na Xbox 360? Wiem, że znowu zadaję to pytanie, ale po prostu wygląda to tak samo jak na poprzednim trailerze, który okazał się jednak być z wersji PC.
 
Fajny trailer Wam wyszedł. Ale naprawdę chyle czoła przed osobą, która zajmuje się u Was doborem muzyki do zapowiedzi. Co się jakaś pojawi to od razu wpada w ucho i zapada w pamięć.
 
dani1234 said:
Czy aby na pewno ten trailer przedstawia wersję na Xbox 360? Wiem, że znowu zadaję to pytanie, ale po prostu wygląda to tak samo jak na poprzednim trailerze, który okazał się jednak być z wersji PC.
Na pewno niektóre sceny są z konsoli. Widać, to gołym okiem mając w pamięci te same widoki w wersji na PC. Możliwe, że całość wygląda "zbyt" ładnie jak na wersję konsolową, ale trzeba pamiętać, że większość zwiastunu to filmiki, a nie sam czysty gameplay.

Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda gra na X360, a nie boisz się spojlerów, to kliknij w poniższy link:
http://www.youtube.com/watch?v=OkcvPIO-bzs&feature=youtu.be

Jeśli nie chcesz oglądać, to Ci napiszę, że wygląda nieźle.
 
maciekw said:
Na pewno niektóre sceny są z konsoli. Widać, to gołym okiem mając w pamięci te same widoki w wersji na PC. Możliwe, że całość wygląda "zbyt" ładnie jak na wersję konsolową

Moim zdaniem to taki "przeplataniec" jeśli chodzi o obraz z X360 i PC, bo chyba widać różnicę jakościową poszczególnych scen.
 
REDzi wrzućcie gameplay z klocka i na 100% tylko z klocka. Chociaż klocka nie mam to jestem ciekaw. Poza tym nieładnie tak mamić konsolowców grafiką z pieca. :)

Po drugie większość jest z filmików. Szkoda że zająców, saren i koni nie będzie w grze. Mogłyby być na podobnej zasadzie jak szczury i ptaki, czyli bez możliwości interakcji z nimi, ale o ile fajniej wyglądałyby lokacje ze zwierzakami.

Co do saren to gatunek, więc spokojnie na tego rogacza można mówić sarna. Na samice chyba mówi się koza...
Tak samo jak jeleń to nazwa gatunku. Samiec jelenia to byk, a samica to łania.
 
nocny said:
Szkoda że zająców, saren i koni nie będzie w grze.

A kto powiedział, że nie będzie. Będą, bo są pokazane na screenach (był to kot albo pies) i na filmikach. Dowodów można szukać wszędzie, a że pojawią się w filmikach, to nie znaczy, że ich nie będzie w gameplay'u.
 
Zwiastun jest świetny 9/10, ale jest mały błąd w zwiastunie otóż w 49 sekundzie pochwa geralta jest wychylona.
 
Oglądając ten zacny zwiastun,mam wrażenie jakby Wiedźmin 2 jeszcze nie wyszedł,a jego ostatnie zwiastuny były by publikowane...

Gdyż trudno uwierzyć że udało się go aż tak rozszerzyć!
 
@~DaViD~ , czepiasz się i tyle :rolleyes: ...

Jaj mam ważniejsze spostrzeżenia z powyższego trailera. Otóż nasz kochany zajączek zostanie bestialsko zamordowany przez "drwala" w outrze ...



Na nieruchomym obrazku kiepsko widać, ale odtwórzcie sobie materiał wideo - tam dokładnie zobaczycie, że "to coś" dyndające u boku "drwala" jeszcze niedawno wesoło kicało na ostatnich screenach .
 
Pewno zwierzaki będą wyłącznie elementem tegoż outra, jak to drzewiej z biedroną było, kapkę szkoda.
Jest sarenka, zajączek, będą i kucyki na których to czarni przez mostek widoczny na screenie powyżej i filmiku "przekicają", poniżej Jaruga (prawdopodobnie) leniwie płynie.
Drwal podzieli los szaraka, a Geralt nie będzie musiał drałować do Nilfgaardu, skoro ten przylezie do niego (z Emhyrem na czele) i dobrze, bo po kiego grzyba przenosić akcję na terytorium cesarstwa, jeżeli królestw północy widzieliśmy zaledwie drobny wycinek? Tym bardziej, że to właśnie na północy będzie się działo, wszak mamy (znowuż) wojnę ze złym imperium.
 
Zajączek nie żyje?

Dosyć, REDzi. Przeżyłem bestialskie wymordowanie Pasów, przeżyłem gwałt na Moril, kurfa, przeżyłem nawet zrzucanie magich trupów w stosy okazyjnie ozdobione palami...

ZAJĄC PRZEGIĄŁ PAŁĘ GORYCZY
 
przemek2401 said:
Mnie natomisat bardzo ucieszyło, że REDZI dodadzą do gry Vranów :)
http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=233723
Hmmm... ten posąg Vrana to bodajże w Loc Muinne już w podstawce jest.
 
Top Bottom