Nowe elementy w Edycji Rozszerzonej - Zwiastun

+
Obejrzałem ten fimik pierwszy raz. Z tego co zrozumiałem to przed wyjściem Wieśka na x-boxa ma być premiera nowej gry powiązanej z wiedźminem o statusie "A". Jakaś lipa, bo nie widze żadnej kampanii reklamowej. Obsówa w terminach? Bo chyba nie będzie to gra niespodzianka :D
 
Obsówa w terminach? Bo chyba nie będzie to gra niespodzianka
Właśnie tak będzie. To będzie gra niespodzianka. Mała gra, za małe pieniądze i z perspektywą dosyć małych zarobków. Gra, która nie jest robiona po to, żeby na niej zarobić, a żeby wspomóc sprzedaż sztandarowych produktów firmy.
 
maciekw said:
To będzie gra niespodzianka. Mała gra, za małe pieniądze i z perspektywą dosyć małych zarobków. Gra, która nie jest robiona po to, żeby na niej zarobić, a żeby wspomóc sprzedaż sztandarowych produktów firmy.
Wolał bym jednak żeby REDania dała nam narzędzia deweloperskie do Wiedźmina 2 zamiast tej tajemniczej gry za małe pieniądze.
 
Ktoś pisał o Powrocie Białego Wilka. Na pewno to odpada. Nie po to Redzi robili W2 na x360, żeby teraz lecieć z kolejnym produktem na kloca.

Pomyślcie - wydanie W1 na XBL miałoby sens, szczególnie przed premierą kwietniową :) gracze zapoznaliby się/przypomnieli pierwszą część przygód Geralta i potem zabrali się za część drugą :) temu wydarzeniu towarzyszyłoby tez wydanie nowego patcha do W1, bo chyba był jakiś czas temu zapowiadany :)
 
Karesh said:
Pomyślcie - wydanie W1 na XBL miałoby sens, szczególnie przed premierą kwietniową :) gracze zapoznaliby się/przypomnieli pierwszą część przygód Geralta i potem zabrali się za część drugą :) temu wydarzeniu towarzyszyłoby tez wydanie nowego patcha do W1, bo chyba był jakiś czas temu zapowiadany :)
Już od jakiegoś czasu to powtarzam, ale nie martw się. I tak nikt nie słucha :p Także będą zaskoczeni :p A my jeżeli to błędne myślenie :p
 
Pokazał się nowy Dev Diary, do którego zagościł nawet Tomek Bagiński :p

[media]http://www.youtube.com/watch?v=2aeK__myT4o&feature=g-all-u&context=G2ae6533FAAAAAAAACAA[/media]
 
@~( R )~
Dobra robota


I taka luźna dywagacja - zastanowiło mnie czy ten most w outrze, to tan sam po jakim zasuwa Nilfgaard. Tak mi jakoś się skojarzyło; tu króliczek, tam sarenka i wieśniak przy robocie - normalnie sielanka, aż tu nagle ... łubudu, czarni jadą i koniec zabawy.
Upierać się przy tym, nie mam jednak zamiaru, bo luk jest całkiem sporo.
 
WhiteWarrior said:
Już od jakiegoś czasu to powtarzam, ale nie martw się. I tak nikt nie słucha :p Także będą zaskoczeni :p A my jeżeli to błędne myślenie :p

Nikt nie posłucha gdyż to by oznaczało , przeniesienie gry na inny silnik bo aurora nie da się uruchomić na xbxoksie, od nowa zaprojektować system walki, interfejs , ekwipunek , sterowanie. Więc prawdopodobność tego ze z dani na dzień opublikują to na xbox live jest zerowa.
 
nickstone said:
I taka luźna dywagacja - zastanowiło mnie czy ten most w outrze, to tan sam po jakim zasuwa Nilfgaard. Tak mi jakoś się skojarzyło; tu króliczek, tam sarenka i wieśniak przy robocie - normalnie sielanka, aż tu nagle ... łubudu, czarni jadą i koniec zabawy.
Taka opcja wydaje się całkiem prawdopodobna. I to było by ciekawe zakończenie dla Wiedźmina 2.

Jak oglądam materiały do tego wieśka, to powiem wam, że chyba na nowo zakocham się w tej grze :p
Te wszystkie cutsceny, dodatkowe wątki dopełnią całość.
 
WhiteWarrior said:
Wątpliwa sprawa jeżeli tytuł A okaże się W1 na XBL. Ja mówiłbym bardziej o wydaniu portu W2 na PS3.

Oj, chyba faktycznie na dniach dowiemy się o co chodzi

http://www.parkiet.com/artykul/1219332-GOG-wyplaci-milion-euro-dywidendy-grupie-CD-Projekt-RED.html
 
To jedna z trzech premier zaplanowanych na 2012 r. Najważniejszą jest oczywiście „Wiedźmin 2" w wersji na konsolę Xbox360, który zadebiutuje 17 kwietnia. Dwa pozostałe tytuły mają się sprzedać w ilości do 100 tys. egzemplarzy na minimum jedną platformę sprzętową. – Szczegóły związane z tą premierą zaprezentujemy w poniedziałek lub wtorek – mówi Adam Kiciński, prezes CD Projekt Red
W takim razie czekamy, pełni nadziei :p
 
Bardzo przyjemny filmik . Mam nadzieje ,że te wszystkie "zwierzątka" w W3 będą sobie swobodnie kicały i biegały ,a i oczywiście będzie można przejechać się własnym koniem :)
 
Top Bottom