Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
Mnie chyba musieli by te 47,70 dopłacać abym coś takiego wziął... ale o gustach się nie dyskutuje.
 
Fajnie przedstawione figurki przez użytkownika Medy:
[video]https://www.youtube.com/playlist?list=PLRje91Uz2AlKme93QjnuBZTKUZeaHsMjI[/video]

PS Ciri jak i na artach, wcześniejszych trailerach tak jak na figurce ma tą wcześniejszą pochwę...Swoją drogą ciekawe czemu została zmieniona.
 
Szanowni Państwo

Według informacji uzyskanych od producenta figurek, firmy Dark Horse pragniemy poinformować, że premiera została ponownie przesunięta, tym razem na dzień 15 grudnia 2016 roku.
W związku z tym data realizacji Państwa zamówień również zostanie przesunięta.
Nowy termin realizacji dostawy do Państwa to 15 grudnia.
 
Właśnie przeczytałem tego smutnego e-maila. Ale jeszcze jest szansa, że na gwiazdkę figurki dotrą.

Z drugiej strony jak pomyśli się, że figurki zamawiało się w marcu, to czekanie jeszcze tych trzech tygodni nie robi w sumie wielkiej różnicy.
 
Oddam duszę, nerkę, oko, o ile znajdzie się ktoś chętny, żeby mi sprezentować tą figurkę :p



http://news.toyark.com/2016/12/07/witcher-3-wild-hunt-triss-statue-prime-1-studio-232586
 
Ale szczegóły i ta jakość xD Świetna figura :p Mówię to z czystym sumieniem nawet jeśli jestem #TeamYen xDD
 
Ładna ta Triss, a cena też ładna. Sprawia, że figurka staje się prawdziwym obiektem westchnień, niczym "holiłudzka gwiazda".
Bo cóż innego zostaje, tylko powzdychać do czegoś co prawie nieuchwytne dla zwykłego zjadacza chleba :p
 
W_Wallace , a ja powiedziałem, że sam byś ruszył... Zrobić jest bardzo przyjemnie, uwierz mi. A potem, potem nie oddasz :p
Poza tym, jaki ty byś miał obiekt westchnień? A tak, jest stale coś przed tobą. Jak chcesz to załatwię ci fajny plakat. Co ty na to? ;)
 
Jakiś może się znajdzie... Na PW byśmy musieli się dogadać ;)
e, i wolny z CDActiona mam w tej chwili ;)
 
Last edited:
Nie płaczcie, za 5 dni (w czwartek) premiera figurek od Dark Horse.

Te już są "nieco" bardziej przystępne dla kieszeni.
 
Top Bottom