Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

+
raison_d_etre;n10903851 said:
Może sobie nieco poprzestawiaj. Ciri i niby-Sauron na dół, w miejsce gryfa, powinny się zmieścić.

Nie mogę :( ...

Ciri ma wyciągnięty ku górze miecz, przez co jest wyższa (najwyższa) od reszty gromadki. Zwyczajnie nie mieściłaby się na półce... no chyba żeby jej ten miecz skrócić.

Zaaranżowanie wszystkich figurek od Dark Horse - na jednym poziomie - przechodziło mi przez głowę, ale niestety jest niewykonalne (przy reszcie rzeczy, które tam mam i ograniczonej wysokości samej gablotki).
 
Czy rozwiązaniem tego problemu nie byłoby w takim razie przeniesienie figurek z dołu do towarzystwa dla Ciri?
Chyba że Faith się na dole nie mieści.
 
Last edited:
Ja chcę takiego Geratla i Yennefer :( .



 
No tak...

W sumie nie na nasze polskie warunki, a już na pewno nie na każdą kieszeń (zapewne też nie moją :( ).
 
Geralt prezentuje się absolutnie świetnie, podobnie jak przy Niedźwiedziu jest bardzo szczegółowy, Ciri też niczemu sobie. Natomiast Yennefer... Ten brąz gorsetu jest aż nadto gryzący.
 
4 lata czekam na figurke z setem wilka i nadal nic ;v Przynajmniej nowa Yen się dobrze zapowiada.
 
Co prawda nie Dark Horse, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego tematu. Otóż okazuje się że kolekcja Popów wzbogaciła się o nowe figurki, ale jakoś przeszło to bez echa.





Z kolei Prime przypomniało, że Iorweth istnieje :D

 
Dziś kupiłem Geralta w zbroi kota. Fajnie się prezentuje obok reszty z 1 i 2 serii (niestety nie udało mi się dorwać jeszcze Geralta z 1 edycji). Dla mnie jednak nadal nr 1 jest GRANDMASTER URSINE :)
 
Top Bottom